Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 48min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Martwy noworodek w szafie! 16-latka trzymała go tam przez dwa tygodnie

PS / AIP (aip)
Jak ustalili śledczy, 16-latka z bydgoskiego Wzgórza Wolności urodziła dziecko 13 dni temu. W środę po południu martwe ciało noworodka znalazła w szafie matka dziewczyny. Czy 16-latka, która w szafie przez dwa tygodnie trzymała swoje martwe dziecko, nie poniesie żadnej odpowiedzialności karnej?

Policję o fakcie zawiadomił ojciec dziewczyny. Rodzice nieletniej twierdzą, że nic nie wiedzieli o ciąży córki. Ciało dziecka zawinięte było w folię i ukryte w plecaku. Znalazła je matka dziewczyny. Do porodu miało dojść w mieszkaniu przy ulicy Karpackiej w Bydgoszczy.

Jest wiele rzeczy wątpliwych - mówi Włodzimierz Marszałkowski z Prokuratury Bydgoszcz-Południe. Dzisiaj w Zakładzie Medycyny Sądowej przeprowadzono sekcję zwłok noworodka.

Na razie nie wiadomo, czy dziecko urodziło się żywe, czy martwe. 16-letnia matka została już przesłuchana. Jej sprawa trafi do sądu rodzinnego.

WIERSZYKI, ŻYCZENIA NA KOMUNIĘ PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA 2016 PIĘKNE WIERSZE

POLSKI USTNY TEMATY 2016 MATURA Z POLSKIEGO PYTANIA TEMATY

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Czy gwiazdy są przesądne? DZIŚ JEST PIĄTEK TRZYNASTEGO (autor x.news/Agencja TVN)