Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 04godz.
  • 17min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Mariusza Pudzianowskiego sposób na zwalczenie koronawirusa

p
Wiele się dzieje u Mariusza Pudzianowskiego.

Rano jak zwykle trenował , potem był w pracy w swojej firmie trasportowej prowadząc TIR. Odwiedził swojego konia na Służewcu. Betfan na spacerek. Tylko kto kogo będzie prowadził ja konia czy koń mnie? dobre pytanie. Koń kunia prowadzi, co za czasy napisał pod zdjęciem. Przy okazji pokazał maseczkę z sylwetką prężącego muskuły Pudzianem na wysokości ust.
Przy okazji przedstawił swój przepis na wyleczenie się z koronawirusa: 1. odkręcamy telewizor, 2 otwieramy okno, 3. sprawdzamy czy nie ma nikogo pod oknem, 4. wywalamy telewizor. Dziękuję z uwagę jesteście zdrowi już. Przepis pokazał na tle leżącego na bruku telewizora
Organizacja KSW jeszcze w pierwszym półroczu 2020 planuje zorganizować kolejną galę poinformował dyrektor sportowy Wojsław Rysiewski.
Polacy mają dużo miłości do MMA i to jest od razu dostrzegalne. To byłby świetny eksperyment zmierzyć się z kimś, od kogo na pewno nie jestem silniejszy. Jest zdecydowanie silniejszy ode mnie. Chciałbym pokazać ludziom, jak naprawdę może wyglądać walka z większym i silniejszym powiedział Frank Mir o ewentualnej walce z Mariuszem.

produkty antywirusowe - oferta naszego sklepu medica365.pl

Wielkie hity w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Rozlosowano pary

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie