1/9 Zamknij

Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne

Mariusz Pudzianowski w czasie epidemii i przestaje trenować i zaskakiwać.

Mariusz Pudzianowski trenuje bez taryfy ulgowej w swojej prywatnej siłowni w domu w Białej Rawskiej wzbudzając nienaganną sylwetką zazdrość tych wszystkich, którzy w czasie kwarantanny dali sobie spokój z ruchem i się zwyczajnie zapuścili. Gwiazdor MMA potrafi co chwili zaskoczyć fanów zdjęciami, filmikami i zaskakującymi wpisami. Jego strona na Facebooku ma ponad 600 tysięcy polubień.

Pudzian zażartował, że jest gotowy powalczyć o... prezydenturę. Zaprezentował swój plakat wyborczy. Jego hasło przewodnie to „Polska górą!”. Nawiązał do swojego powiedzenia, które bardzo często powtarzał podczas zawodów strongman. Młody Mariusz nie rzucał wtedy słów na wiatr, bowiem wielokrotnie wygrywał mistrzostwa Polski, świata i Europy strongmanów - podaje Polsat Sport.
Na plakacie znalazł się również krótki program wyborczy opierający się na atrybucie siły.

Pod najsilniejszymi rządami Pudzianowskiego, silne mają być również polska gospodarka oraz armia RP. Pod wpisem na Facebooku znalazł się również krótki komentarz pt. „Tanio skóry nie sprzedamy”. To również nawiązanie do ulubionego powiedzenia Pudziana powtarzanego przed jego każdą kolejną walką dla KSW. Fani chcą głosować na Pudziana!

Zobacz plakat wyborczy Pudziana - kliknij dalej


Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy