reklama

Marcin Kaczmarek: Naprawdę mam jeszcze kilka dylematów kadrowych do rozwiązania

(bart)Zaktualizowano 
Marcin Kaczmarek i jego współpracownicy mają się nad czym zastanawiać
Marcin Kaczmarek i jego współpracownicy mają się nad czym zastanawiać krzysztof szymczak
Drugoligowi piłkarze Widzewa pokonali w sparingu w Sieradzu czwartoligową Wartę 9:2. Po meczu szkoleniowiec łodzian Marcin Kaczmarek był jednak daleki od popadania w hurraoptymizm.

Marcin Kaczmarek (trener Widzewa): - To sportkanie będzie dla nas bardzo dobrym materiałem do analizy. Zwłaszcza ten fragment z pierwszej połowy meczu, kiedy to niepotrzebnie daliśmy się sprowokować do zbyt nerwowej gry. To pokazuje, jak dużo tego typu emocji czeka nas w drugiej lidze i jak musimy być skoncentrowani w każdym elemencie gry. Jeśli, oczywiście nie ujmując nic przeciwnikowi, zespół z czwartej ligi potrafił na chwilę przejąć inicjatywę, to trzeba na to zwrócić uwagę. Mamy trzech bardzo dobrych piłkarzy w ataku. Dwóch z nich wyjdzie w pierwszym składzie w Wejherowie, co nie oznacza, że ten trzeci będzie nieważny. Mamy jeszcze tydzień do spotkania. Musimy zobaczyć, jak zawodnicy będą wyglądać fizycznie po tym sparingu i czy nie ma jakichś urazów. Nie będę ukrywać, że dziś było to zbliżone zestawienie do tego, które jest szykowane na ligę, ale naprawdę mam jeszcze kilka dylematów kadrowych do rozwiązania. Strzeliliśmy dziewięć bramek, stworzyliśmy wiele sytuacji, ale czasami brakowało nam skuteczności. Trzeba nad tym dalej pracować, podobnie jak nad defensywą, bo widziałem dziś sporo błędów w naszej grze obronnej. To nie będzie tak, że Widzew będzie ciągle przy piłce i nie będzie zagrożenia pod naszą bramką. Gra defensywna to nie tylko obrońcy, trzeba grać kompaktowo i budować ją już od napastników.

Puchar Świata w skokach narciarskich

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 26

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-21T07:40:47 02:00, Gość:

• Nazwy: (1922) RTS Widzew Łódź -> (1949) WKS [Włókniarski KS] Widzew Łódź -> (1949) Związkowe Koło Sportowe przy Zakładach Przemysłu Bawełnianego im. 1 Maja Włókniarz-Widzew Łódź -> WZKS [Włókniarski Związkowy KS] Widzew Łódź -> (listopad 1955) RKS Widzew Łódź -> (6.03.1957) RTS Widzew Łódź

• Widzew niesłusznie tradycją nawiązuje do założonego 5 listopada 1910 roku "Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego w Widzewie" (wieś Widzew została przyłączona do Łodzi dopiero w 1915 roku przez władze niemieckie), które przestało istnieć z wybuchem I Wojny Światowej. Datowanie Widzewa na rok 1910 powstało w końcu lat 50. - stąd m.in. stworzony na siłę "jubileusz" w 1960 r.

• Od 3 stycznia 1992 r. drużyną piłkarską zawiadywała SPN Widzew Łódź Sportowa Spółka Akcyjna.

• 10 lipca 2004 r. przekazała ją Robotniczemu Towarzystwu Sportowemu Widzew Łódź.

• W sierpniu 2004 r. Robotnicze Towarzystwo Sportowe Widzew Łódź przekazało drużynę nowemu stowarzyszeniu o nazwie Widzew Łódź.

• 18 czerwca 2007 r. drużyna przekazana do nowo utworzonej spółki KS Widzew Łódź SA (założonej 28 maja 2007).

• 13 grudnia 2010 r. spółka zmieniła nazwę na RTS Widzew Łódź SA, która zarządzała klubem do czerwca 2015 r.

• Od 2015/16 klubem zarządza nowe stowarzyszenie - RTS [Reaktywacja Tradycji Sportowych] Widzew Łódź.

• 26 maja 2017 r. powołana została nowa spółka zarządzająca klubem Widzew Łódź SA.

2019-07-21T09:47:40 02:00, Łodzianin:

A że się tak spytam, po co icku wkleiłeś te wypociny z portalu 90minut.pl na temat historii RTS Widzew Łódź. Przecież tam takie głupoty powypisywali że się w głowie nie mieści, jako przykład wkleję cytat z wiki na temat historii dzielnicy

"Przeobrażeniom urbanizacyjnym Widzewa oraz innych podmiejskich miejscowości nie towarzyszyły jednak żadne zmiany administracyjne. Łódź dynamicznie się rozrastała i potrzebowała nowych terenów pod zabudowę, natomiast przedmieścia trwale związane z miastem mimo przemysłowego oblicza formalnie nadal pozostawały osadami wiejskimi. Istniejący problem rozwiązano dwukrotnie. Pierwszy raz w 1906, kiedy w granice Łodzi włączono (razem z innymi fragmentami przedmieść) zachodnią, przemysłową część Widzewa. Nowa granica Łodzi biegła wzdłuż dzisiejszej ulicy Widzewskiej. Kolejne włączenia miały miejsce w 1915, podczas I wojny światowej (tereny do trasy kolei obwodowej)."

Jak parchu jesteś z Łodzi to wiesz doskonale gzie jest ul. Widzewska oraz gdzie znajduje się stadion Widzewa.

Icka to sobie w rodzinie poszukaj.

Wkleiłem akurat z 90 minut - bez znaczenia ponieważ wszyscy dobrze wiedzą jaka jest zakłamana historia tego tworu.

B
Białe Srodmiescie
2019-07-21T10:09:56 02:00, ap pierd 2013:

Gdzie są pochowani aj waj założyciele jarmułka team ??... Z alei ujni.

2019-07-21T13:17:06 02:00, www:

Gdzie spoczywa lutek rozenbaum.ŻYD sprzedający polaków NKWD ?

2019-07-21T15:12:41 02:00, Rain i Fijoł LGBT:

Na Rzymskokatolickim Cmentarzu św Anny tak więc skucha tęczowy icku spod wiaty.

2019-07-21T16:29:03 02:00, Białe Środmiescie:

Ale się jebany morderca zakonspirował, ze go nawet na semickim cmentarzu nie pochowali.

2019-07-21T18:19:21 02:00, Anty ap eł-kałes:

A gdzie spoczywają żydowscy założyciele twojego kałesu Hiszberg i Heinman? Znalazłeś groby tych tchórzy co do Ameryki spieprzyli przed nazistami a w tym czasie Sobolewski walczył z Ukraińcami z UPA. Wyj dalej żydzie. Wyj.

2019-07-22T06:43:25 02:00, Szlomo syn lutka rozenbau:

Mylisz fakty kurwico, walczył, ale razem z UBecją, NKWD dzielnie zasilając IW swoją semicka osoba, mordując Polaków. A to, ze jest pochowany na katolickim cmentarzu, to tylko zasługa jego przyjaciół z organów terroru.

2019-07-22T12:16:46 02:00, Anty ap eł-kałes:

Kurwica to twoja stara. Poczytaj sobie cwelu żydowski o operacji "wicher" . Nic nie wiesz potomku Hiszberga i Heinmana. A teraz wyj dalej żydzie. Pozwalam ci.

Ty jebany imbecylu, od kiedy Semita chodzi do katolickiego kościoła, no chyba ze lutek rozenbaum. Historia dla ciebie kurwidolku to temat zza światów. Pojebales wszystko co mogłeś, ale cóż głupi zawsze pozostanie głupim, i niczego się nie nauczy. Wszem IW obecnie wiadomo, ze twój jebany lutka, to oficer Informacji Wojskowej współpracującej z komuna, pracujący dla ruskich. Pierdolony morderca polskiego narodu. Tfu chuj mu w ryj, Antoniego dwa moskiewskie.

B
Białe Srodmiescie
2019-07-21T10:51:43 02:00, Gość:

Zydzewiaki naokoło bredzą o karnetach, a nie o klasie sportowej ŁKS i Żydzewa. Ci drudzy, tak będzie przez następne kilkadziesiąt lat, przywracają się o własne nogi. Ale dla ok 10 tys wieśniaków spotkać się w kupie to wielka radość piłka to sprawa drugorzędna.

2019-07-21T16:32:30 02:00, Białe Srodmiescie:

W kupie siła, kupy nie rusza, choć Sulejówek wytrzepać tych galaktycznych kibiców pod stadionem MAKiSu na widzewie.

2019-07-21T18:16:28 02:00, Anty ap eł-kałes:

Wyj dalej pomiocie żydowski. Pozwalam ci. Teraz.

2019-07-21T18:25:38 02:00, Antysrts-srałtełes:

Tybsobie możesz pozwolić, kaczorka postawić za stodoła pojebie genetyczny wymieszany ze scierwem wiejskozydowskim.

2019-07-22T12:18:24 02:00, Białe Śródmieście:

Wiem na co mogę sobie pozwolić. Ty kolego po szalu mi tego mówić nie musisz. Szalom łks

I...co dalej rozowy?

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-07-21T10:09:56 02:00, ap pierd 2013:

Gdzie są pochowani aj waj założyciele jarmułka team ??... Z alei ujni.

2019-07-21T13:17:06 02:00, www:

Gdzie spoczywa lutek rozenbaum.ŻYD sprzedający polaków NKWD ?

2019-07-21T15:12:41 02:00, Rain i Fijoł LGBT:

Na Rzymskokatolickim Cmentarzu św Anny tak więc skucha tęczowy icku spod wiaty.

2019-07-21T16:29:03 02:00, Białe Środmiescie:

Ale się jebany morderca zakonspirował, ze go nawet na semickim cmentarzu nie pochowali.

2019-07-21T18:19:21 02:00, Anty ap eł-kałes:

A gdzie spoczywają żydowscy założyciele twojego kałesu Hiszberg i Heinman? Znalazłeś groby tych tchórzy co do Ameryki spieprzyli przed nazistami a w tym czasie Sobolewski walczył z Ukraińcami z UPA. Wyj dalej żydzie. Wyj.

2019-07-22T06:43:25 02:00, Szlomo syn lutka rozenbau:

Mylisz fakty kurwico, walczył, ale razem z UBecją, NKWD dzielnie zasilając IW swoją semicka osoba, mordując Polaków. A to, ze jest pochowany na katolickim cmentarzu, to tylko zasługa jego przyjaciół z organów terroru.

2019-07-22T12:16:46 02:00, Anty ap eł-kałes:

Kurwica to twoja stara. Poczytaj sobie cwelu żydowski o operacji "wicher" . Nic nie wiesz potomku Hiszberga i Heinmana. A teraz wyj dalej żydzie. Pozwalam ci.

Myślałem cwelu, ze swoją stara tak wołasz, jak rozwala nogi poruchanym. Zajrzyj chuju na strony IPN, tam masz doskonale opisana działalności twojego lutka. A ja ci cwelu pozwalam, na kolejny debilny wypaczajacy histerie odpis na moja tezę. Głupi jestes i pusty, niczym bęben. Zapraszam do lektury: https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/139469.

B
Białe Śródmieście
2019-07-21T10:51:43 02:00, Gość:

Zydzewiaki naokoło bredzą o karnetach, a nie o klasie sportowej ŁKS i Żydzewa. Ci drudzy, tak będzie przez następne kilkadziesiąt lat, przywracają się o własne nogi. Ale dla ok 10 tys wieśniaków spotkać się w kupie to wielka radość piłka to sprawa drugorzędna.

2019-07-21T16:32:30 02:00, Białe Srodmiescie:

W kupie siła, kupy nie rusza, choć Sulejówek wytrzepać tych galaktycznych kibiców pod stadionem MAKiSu na widzewie.

2019-07-21T18:16:28 02:00, Anty ap eł-kałes:

Wyj dalej pomiocie żydowski. Pozwalam ci. Teraz.

2019-07-21T18:25:38 02:00, Antysrts-srałtełes:

Tybsobie możesz pozwolić, kaczorka postawić za stodoła pojebie genetyczny wymieszany ze scierwem wiejskozydowskim.

Wiem na co mogę sobie pozwolić. Ty kolego po szalu mi tego mówić nie musisz. Szalom łks

A
Anty ap eł-kałes
2019-07-21T10:09:56 02:00, ap pierd 2013:

Gdzie są pochowani aj waj założyciele jarmułka team ??... Z alei ujni.

2019-07-21T13:17:06 02:00, www:

Gdzie spoczywa lutek rozenbaum.ŻYD sprzedający polaków NKWD ?

2019-07-21T15:12:41 02:00, Rain i Fijoł LGBT:

Na Rzymskokatolickim Cmentarzu św Anny tak więc skucha tęczowy icku spod wiaty.

2019-07-21T16:29:03 02:00, Białe Środmiescie:

Ale się jebany morderca zakonspirował, ze go nawet na semickim cmentarzu nie pochowali.

2019-07-21T18:19:21 02:00, Anty ap eł-kałes:

A gdzie spoczywają żydowscy założyciele twojego kałesu Hiszberg i Heinman? Znalazłeś groby tych tchórzy co do Ameryki spieprzyli przed nazistami a w tym czasie Sobolewski walczył z Ukraińcami z UPA. Wyj dalej żydzie. Wyj.

2019-07-22T06:43:25 02:00, Szlomo syn lutka rozenbau:

Mylisz fakty kurwico, walczył, ale razem z UBecją, NKWD dzielnie zasilając IW swoją semicka osoba, mordując Polaków. A to, ze jest pochowany na katolickim cmentarzu, to tylko zasługa jego przyjaciół z organów terroru.

Kurwica to twoja stara. Poczytaj sobie cwelu żydowski o operacji "wicher" . Nic nie wiesz potomku Hiszberga i Heinmana. A teraz wyj dalej żydzie. Pozwalam ci.

E
Egon

grabarz to cwel.....plus jego kobieta banderowiec.

S
Szlomo syn lutka rozenbau
2019-07-21T10:09:56 02:00, ap pierd 2013:

Gdzie są pochowani aj waj założyciele jarmułka team ??... Z alei ujni.

2019-07-21T13:17:06 02:00, www:

Gdzie spoczywa lutek rozenbaum.ŻYD sprzedający polaków NKWD ?

2019-07-21T15:12:41 02:00, Rain i Fijoł LGBT:

Na Rzymskokatolickim Cmentarzu św Anny tak więc skucha tęczowy icku spod wiaty.

2019-07-21T16:29:03 02:00, Białe Środmiescie:

Ale się jebany morderca zakonspirował, ze go nawet na semickim cmentarzu nie pochowali.

2019-07-21T18:19:21 02:00, Anty ap eł-kałes:

A gdzie spoczywają żydowscy założyciele twojego kałesu Hiszberg i Heinman? Znalazłeś groby tych tchórzy co do Ameryki spieprzyli przed nazistami a w tym czasie Sobolewski walczył z Ukraińcami z UPA. Wyj dalej żydzie. Wyj.

Mylisz fakty kurwico, walczył, ale razem z UBecją, NKWD dzielnie zasilając IW swoją semicka osoba, mordując Polaków. A to, ze jest pochowany na katolickim cmentarzu, to tylko zasługa jego przyjaciół z organów terroru.

G
Gość

żydoWska śmiEtana śmieRdzi bo skiSła!!!

konfidentów koalicja !!!

A
Antysrts-srałtełes
2019-07-21T10:51:43 02:00, Gość:

Zydzewiaki naokoło bredzą o karnetach, a nie o klasie sportowej ŁKS i Żydzewa. Ci drudzy, tak będzie przez następne kilkadziesiąt lat, przywracają się o własne nogi. Ale dla ok 10 tys wieśniaków spotkać się w kupie to wielka radość piłka to sprawa drugorzędna.

2019-07-21T16:32:30 02:00, Białe Srodmiescie:

W kupie siła, kupy nie rusza, choć Sulejówek wytrzepać tych galaktycznych kibiców pod stadionem MAKiSu na widzewie.

2019-07-21T18:16:28 02:00, Anty ap eł-kałes:

Wyj dalej pomiocie żydowski. Pozwalam ci. Teraz.

Tybsobie możesz pozwolić, kaczorka postawić za stodoła pojebie genetyczny wymieszany ze scierwem wiejskozydowskim.

A
Anty ap eł-kałes
2019-07-21T10:09:56 02:00, ap pierd 2013:

Gdzie są pochowani aj waj założyciele jarmułka team ??... Z alei ujni.

2019-07-21T13:17:06 02:00, www:

Gdzie spoczywa lutek rozenbaum.ŻYD sprzedający polaków NKWD ?

2019-07-21T15:12:41 02:00, Rain i Fijoł LGBT:

Na Rzymskokatolickim Cmentarzu św Anny tak więc skucha tęczowy icku spod wiaty.

2019-07-21T16:29:03 02:00, Białe Środmiescie:

Ale się jebany morderca zakonspirował, ze go nawet na semickim cmentarzu nie pochowali.

A gdzie spoczywają żydowscy założyciele twojego kałesu Hiszberg i Heinman? Znalazłeś groby tych tchórzy co do Ameryki spieprzyli przed nazistami a w tym czasie Sobolewski walczył z Ukraińcami z UPA. Wyj dalej żydzie. Wyj.

A
Anty ap eł-kałes
2019-07-21T10:51:43 02:00, Gość:

Zydzewiaki naokoło bredzą o karnetach, a nie o klasie sportowej ŁKS i Żydzewa. Ci drudzy, tak będzie przez następne kilkadziesiąt lat, przywracają się o własne nogi. Ale dla ok 10 tys wieśniaków spotkać się w kupie to wielka radość piłka to sprawa drugorzędna.

2019-07-21T16:32:30 02:00, Białe Srodmiescie:

W kupie siła, kupy nie rusza, choć Sulejówek wytrzepać tych galaktycznych kibiców pod stadionem MAKiSu na widzewie.

Wyj dalej pomiocie żydowski. Pozwalam ci. Teraz.

B
Białe Srodmiescie
2019-07-21T10:51:43 02:00, Gość:

Zydzewiaki naokoło bredzą o karnetach, a nie o klasie sportowej ŁKS i Żydzewa. Ci drudzy, tak będzie przez następne kilkadziesiąt lat, przywracają się o własne nogi. Ale dla ok 10 tys wieśniaków spotkać się w kupie to wielka radość piłka to sprawa drugorzędna.

W kupie siła, kupy nie rusza, choć Sulejówek wytrzepać tych galaktycznych kibiców pod stadionem MAKiSu na widzewie.

B
Białe Środmiescie
2019-07-21T10:09:56 02:00, ap pierd 2013:

Gdzie są pochowani aj waj założyciele jarmułka team ??... Z alei ujni.

2019-07-21T13:17:06 02:00, www:

Gdzie spoczywa lutek rozenbaum.ŻYD sprzedający polaków NKWD ?

2019-07-21T15:12:41 02:00, Rain i Fijoł LGBT:

Na Rzymskokatolickim Cmentarzu św Anny tak więc skucha tęczowy icku spod wiaty.

Ale się jebany morderca zakonspirował, ze go nawet na semickim cmentarzu nie pochowali.

A
Anty ap eł-kałes
2019-07-21T10:09:56 02:00, ap pierd 2013:

Gdzie są pochowani aj waj założyciele jarmułka team ??... Z alei ujni.

2019-07-21T13:17:06 02:00, www:

Gdzie spoczywa lutek rozenbaum.ŻYD sprzedający polaków NKWD ?

2019-07-21T15:12:41 02:00, Rain i Fijoł LGBT:

Na Rzymskokatolickim Cmentarzu św Anny tak więc skucha tęczowy icku spod wiaty.

A ciekawe czy icki z akademii pejsów znalazły groby swoich żydowskich założycieli Hiszberga i Heinmana.

Dodaj ogłoszenie