Marcin Gortat Szczery aż do bólu. Czy będzie mógł przeżyć za dwa miliony dolarów rocznie?

hióf
Marcin Gortat wspierał ostatnio z trybun koszykarki i piłkarzy ŁKS. W lutym koszykarz, wychowanek klubu z al. Unii, został zwolniony z Los Angeles Clippers. Od tego czasu zawodnik pozostaje bez pracodawcy.Czytaj na kolejnym slajdzie Polskapress/archiwum
Marcin Gortat wspierał ostatnio z trybun koszykarki i piłkarzy ŁKS. W lutym koszykarz, wychowanek klubu z al. Unii, został zwolniony z Los Angeles Clippers. Od tego czasu zawodnik pozostaje bez pracodawcy.

Gortat udzielił ciekawego wywiadu portalowi sportowefakty.pl.

Zawodnik o swoim bezrobociu powiedział: - Zderzyłem się z rzeczywistością. Przez szesnaście lat, dzień w dzień, dostawałem rano lub w nocy SMS z rozpiską dnia. I nagle, po tylu latach, nie dostałem SMS. Cisza, pustka. Tkwię w stanie zawieszenia. Zupełnie nie wiem, co ze mną będzie. Jestem bliżej końca.

O dalszej grze: - Z decyzjami poczekam do 1 lipca. To już nie jest pasja do koszykówki. To biznes. Jeśli do tego dojdzie, w moim przypadku będzie to odrobinę ponad dwa miliony dolarów. Dla normalnego człowieka są to pieniądze potężne, ale każdego trzeba mierzyć według własnej miary. Jeśli za jeden sezon dostawałem 14 milionów dolarów, a nagle mam zejść do dwóch, to tak samo, jakby człowiek pracował za trzy tysiące złotych i nagle kazano mu robić za osiem stów. Przepaść. Czy wyżyłbym za te pieniądze?

PZPN ukarał Cracovię za udział w aferze korupcyjnej!

Wideo

Komentarze 16

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-05-15T12:04:03 02:00, Gość:

Porównanie miesięcznego wynagrodzenia /- 650.000zł do 800zł... Jeżeli nie umie się operować, odłożyć, inwestować rocznych dochodów, które wynoszą 14.000.000$ i teraz trzęsie się, że nie będzie umiał żyć za 650.000zł misięcznie, to cóż... żałosne!

2019-05-15T12:17:02 02:00, Łodzianin:

na pewno ma w USA inne biznesy lub ulokował gdzieś pieniądze w nieruchomości czy coś .biedny nie będzie i głupi nie jest wie że kiedyś kariera sportowca się skończy i duża kasa z tym związana .w Polsce ma też przecież szkoły Gortata .nie bójcie się o niego da sobie radę .tak sobie napisał dla jaj że 2 mln tylko będzie zarabiał i miał na wydanie a wy jak młode pelikany wszystko .jest jeszcze sporo zająć dla niego w PL jak pieniędzy braknie typu taniec z gwiazdami,agent jakiś i inne pierdoły

2019-05-15T17:00:53 02:00, Gość:

Na szkołach nie zarabia bo są darmowe!

2019-05-15T18:36:05 02:00, Gość:

haha a miasto czy państwo kasy nie daje na taka szkołę ? albo komitet rodzicielski

2019-05-16T16:27:29 02:00, Gość:

Miasto nic mu nie daje on ma fundację i otworzył szkoły wspomagają go tylko prywatni inwestorzy i partnerzy.

Te szkoły są przede wszystkim dla dzieci i młodzieży których nie stać na treningi w danej dyscyplinie w jakiej chcą się realizować s szkoła Gortata daje te możliwości Gortat nie chciał na tym zarabiać tylko pomagać dzieciakom spełniać marzenia żeby miały możliwość rozwoju.

G
Gość
2019-05-15T12:04:03 02:00, Gość:

Porównanie miesięcznego wynagrodzenia /- 650.000zł do 800zł... Jeżeli nie umie się operować, odłożyć, inwestować rocznych dochodów, które wynoszą 14.000.000$ i teraz trzęsie się, że nie będzie umiał żyć za 650.000zł misięcznie, to cóż... żałosne!

2019-05-15T12:17:02 02:00, Łodzianin:

na pewno ma w USA inne biznesy lub ulokował gdzieś pieniądze w nieruchomości czy coś .biedny nie będzie i głupi nie jest wie że kiedyś kariera sportowca się skończy i duża kasa z tym związana .w Polsce ma też przecież szkoły Gortata .nie bójcie się o niego da sobie radę .tak sobie napisał dla jaj że 2 mln tylko będzie zarabiał i miał na wydanie a wy jak młode pelikany wszystko .jest jeszcze sporo zająć dla niego w PL jak pieniędzy braknie typu taniec z gwiazdami,agent jakiś i inne pierdoły

2019-05-15T17:00:53 02:00, Gość:

Na szkołach nie zarabia bo są darmowe!

2019-05-15T18:36:05 02:00, Gość:

haha a miasto czy państwo kasy nie daje na taka szkołę ? albo komitet rodzicielski

Miasto nic mu nie daje on ma fundację i otworzył szkoły wspomagają go tylko prywatni inwestorzy i partnerzy.

G
Gość
2019-05-15T14:27:47 02:00, nie jest zle:

1760 karnetów jak do tej pory ŁKS sprzedał a jeszcze nie było otwartej sprzedaży tylko dla chcących przedłużyć swój karnet

No szok ! Idziemy na rekord !!

G
Gość
2019-05-15T12:04:03 02:00, Gość:

Porównanie miesięcznego wynagrodzenia /- 650.000zł do 800zł... Jeżeli nie umie się operować, odłożyć, inwestować rocznych dochodów, które wynoszą 14.000.000$ i teraz trzęsie się, że nie będzie umiał żyć za 650.000zł misięcznie, to cóż... żałosne!

2019-05-15T12:17:02 02:00, Łodzianin:

na pewno ma w USA inne biznesy lub ulokował gdzieś pieniądze w nieruchomości czy coś .biedny nie będzie i głupi nie jest wie że kiedyś kariera sportowca się skończy i duża kasa z tym związana .w Polsce ma też przecież szkoły Gortata .nie bójcie się o niego da sobie radę .tak sobie napisał dla jaj że 2 mln tylko będzie zarabiał i miał na wydanie a wy jak młode pelikany wszystko .jest jeszcze sporo zająć dla niego w PL jak pieniędzy braknie typu taniec z gwiazdami,agent jakiś i inne pierdoły

2019-05-15T17:00:53 02:00, Gość:

Na szkołach nie zarabia bo są darmowe!

haha a miasto czy państwo kasy nie daje na taka szkołę ? albo komitet rodzicielski

G
Gość
2019-05-15T12:04:03 02:00, Gość:

Porównanie miesięcznego wynagrodzenia /- 650.000zł do 800zł... Jeżeli nie umie się operować, odłożyć, inwestować rocznych dochodów, które wynoszą 14.000.000$ i teraz trzęsie się, że nie będzie umiał żyć za 650.000zł misięcznie, to cóż... żałosne!

2019-05-15T12:17:02 02:00, Łodzianin:

na pewno ma w USA inne biznesy lub ulokował gdzieś pieniądze w nieruchomości czy coś .biedny nie będzie i głupi nie jest wie że kiedyś kariera sportowca się skończy i duża kasa z tym związana .w Polsce ma też przecież szkoły Gortata .nie bójcie się o niego da sobie radę .tak sobie napisał dla jaj że 2 mln tylko będzie zarabiał i miał na wydanie a wy jak młode pelikany wszystko .jest jeszcze sporo zająć dla niego w PL jak pieniędzy braknie typu taniec z gwiazdami,agent jakiś i inne pierdoły

Na szkołach nie zarabia bo są darmowe!

n
nie jest zle

1760 karnetów jak do tej pory ŁKS sprzedał a jeszcze nie było otwartej sprzedaży tylko dla chcących przedłużyć swój karnet

a
ap gałka

Klasyczny zakłamany pejs...przepił kase i teraz daj daj daj....

w
west

gortat dopingował siatkarki i piłkarzy ŁKS... a nie koszykarki

Ł
Łodzianin
2019-05-15T12:04:03 02:00, Gość:

Porównanie miesięcznego wynagrodzenia /- 650.000zł do 800zł... Jeżeli nie umie się operować, odłożyć, inwestować rocznych dochodów, które wynoszą 14.000.000$ i teraz trzęsie się, że nie będzie umiał żyć za 650.000zł misięcznie, to cóż... żałosne!

na pewno ma w USA inne biznesy lub ulokował gdzieś pieniądze w nieruchomości czy coś .biedny nie będzie i głupi nie jest wie że kiedyś kariera sportowca się skończy i duża kasa z tym związana .w Polsce ma też przecież szkoły Gortata .nie bójcie się o niego da sobie radę .tak sobie napisał dla jaj że 2 mln tylko będzie zarabiał i miał na wydanie a wy jak młode pelikany wszystko .jest jeszcze sporo zająć dla niego w PL jak pieniędzy braknie typu taniec z gwiazdami,agent jakiś i inne pierdoły

G
Gucio z galery

ja pi.....dole. Co za artykół z dupy..dwi bañki $ i nie ma bidulek z czego żyć.Kasę przepierdzielił jak Hajto . Taki długi to może robić za tyczkę w akademiku u Senegalczków.

J
Jan

tymi słowami dużo pewnie straciłeś u ludzi

G
Gość

Porównanie miesięcznego wynagrodzenia /- 650.000zł do 800zł... Jeżeli nie umie się operować, odłożyć, inwestować rocznych dochodów, które wynoszą 14.000.000$ i teraz trzęsie się, że nie będzie umiał żyć za 650.000zł misięcznie, to cóż... żałosne!

G
Gość

juz zapomnial biedy na Bałutach za małolata i skad sie wywodzi .kaska do główki uderzyła .kaska sie skończy juz jest prawie emerytem sportowym i na pewno na innym stanowisku czy to trenerskim czy jakims tyle nie bedzie zarabiał ile w klubie doatawał i bedzie musiał zmienić tryb swojego życia jeżeli nic nie odłozył

p
pracujący

Co za gość, wstydziłby się takich rzeczy mówić...

G
Gość

jakie porównania masakra .bida do dupy zajrzy to i ci się standard obniży i wrócisz do Polski na Bałuty swoje kochane .dobrze że z utrzymanka się chociaż rozstał bo ona by go wydoila do sucha

Dodaj ogłoszenie