Marcin Gortat, plejada gwiazd i Wojsko Polskie. Parada ul. Piotrkowską w Łodzi [ZDJĘCIA]

Małgorzata Mrozowska
Małgorzata Mrozowska
W sobotę, 13 lipca, ul. Piotrkowską w Łodzi przeszła niezwykła parada. Wzięli w niej udział Marcin Gortat, Wojsko Polskie i inne gwiazdy znane nam z ekranu telewizora. Przy ławeczce Tuwima drużyna Gortata rozdawała autografy, a następnie eskortowana przez liczne wozy bojowe udała się do Atlas Areny gdzie wieczorem rozegrany został mecz pomiędzy drużyną Marcina Gortata a Wojskiem Polskim.

Hit TVN - serial "Usta usta" - wraca do TV!

Wideo

Materiał oryginalny: Marcin Gortat, plejada gwiazd i Wojsko Polskie. Parada ul. Piotrkowską w Łodzi [ZDJĘCIA] - Dziennik Łódzki

Komentarze 19

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

O
Obywatel

Zawiadomienie zostało złożone. Możecie spodziewać się wezwań drogą pocztową. Przynajmniej tyle dobrego że wpłynie kilka tysięcy złotych na konto naszego miasta. Pozdrawiam

J
Jedras
2019-07-15T06:36:58 02:00, karmelowi z ap:

hehe obywatel lubi strzelić z ucha......od razu wiadomo że kibic z ap gałkałesu......tam sami konfidenci i troglodyci

Napisała apel jedrasa

E
Egon
2019-07-14T21:10:59 02:00, Mich:

Ola Wójcik dała radę. Świetny event. Za rok też trzeba być!

Ola raczej chyba .....Aleksander ,to trans po operacji.

k
karmelowi z ap

hehe obywatel lubi strzelić z ucha......od razu wiadomo że kibic z ap gałkałesu......tam sami konfidenci i troglodyci

D
Do konfidenta
2019-07-14T21:35:56 02:00, Obywatel:

Pragnę uświadomić wszystkich komentujących że używanie wulgaryzmów w przestrzeni publicznej jest wykroczenie i podlega wysokiej karze finansowej a nawet ograniczeniu wolności. A internet i takie forum internetowe jak to jest miejscem publicznym. W związku z powyższym, jutro zostanie złożone zawiadomienie do odpowiednich służb.

Pozdrawiam

Będziesz łamany konfidencie jebany

E
Ej
2019-07-14T21:35:56 02:00, Obywatel:

Pragnę uświadomić wszystkich komentujących że używanie wulgaryzmów w przestrzeni publicznej jest wykroczenie i podlega wysokiej karze finansowej a nawet ograniczeniu wolności. A internet i takie forum internetowe jak to jest miejscem publicznym. W związku z powyższym, jutro zostanie złożone zawiadomienie do odpowiednich służb.

Pozdrawiam

Panie obywatel jak Pan taki delikatny to nie właź Pan na takie fora. . .

O
Obywatel

Pragnę uświadomić wszystkich komentujących że używanie wulgaryzmów w przestrzeni publicznej jest wykroczenie i podlega wysokiej karze finansowej a nawet ograniczeniu wolności. A internet i takie forum internetowe jak to jest miejscem publicznym. W związku z powyższym, jutro zostanie złożone zawiadomienie do odpowiednich służb.

Pozdrawiam

....
2019-07-14T09:18:23 02:00, Ob:

Dlaczego informujecie po fakcie? Gdzie o takich wydarzeniach można dowiedzieć się przed. Szkoda, że nie w EI

2019-07-14T14:09:45 02:00, gu:

W tym mieście to niestety standard.

2019-07-14T14:37:18 02:00, Gość:

Info było z miesiąc temu. Jak chcesz wiedzieć o takich wydarzeniach w Atlas Arenie proponuję na bieżąco sprawdzać kalendarz wydarzeń na stronie Atlas Areny.

2019-07-14T16:16:24 02:00, ...:

Nie kłam

2019-07-14T16:52:25 02:00, .:

Nie pierdol

2019-07-14T18:19:55 02:00, Twój Pan:

Za milcz jak Pan do ciebie przemawia

2019-07-14T19:34:52 02:00, .:

Spierdalaj pisowski przygłupie

Pierdół się peowska szmato i scierwo

M
Mich

Ola Wójcik dała radę. Świetny event. Za rok też trzeba być!

T
Twój Pan
2019-07-14T09:18:23 02:00, Ob:

Dlaczego informujecie po fakcie? Gdzie o takich wydarzeniach można dowiedzieć się przed. Szkoda, że nie w EI

2019-07-14T14:09:45 02:00, gu:

W tym mieście to niestety standard.

2019-07-14T14:37:18 02:00, Gość:

Info było z miesiąc temu. Jak chcesz wiedzieć o takich wydarzeniach w Atlas Arenie proponuję na bieżąco sprawdzać kalendarz wydarzeń na stronie Atlas Areny.

2019-07-14T16:16:24 02:00, ...:

Nie kłam

2019-07-14T16:52:25 02:00, .:

Nie pierdol

Za milcz jak Pan do ciebie przemawia

....
2019-07-14T09:18:23 02:00, Ob:

Dlaczego informujecie po fakcie? Gdzie o takich wydarzeniach można dowiedzieć się przed. Szkoda, że nie w EI

2019-07-14T14:09:45 02:00, gu:

W tym mieście to niestety standard.

2019-07-14T14:37:18 02:00, Gość:

Info było z miesiąc temu. Jak chcesz wiedzieć o takich wydarzeniach w Atlas Arenie proponuję na bieżąco sprawdzać kalendarz wydarzeń na stronie Atlas Areny.

2019-07-14T16:16:24 02:00, ...:

Nie kłam

2019-07-14T16:52:25 02:00, .:

Nie pierdol

Nie kłam

g
g
2019-07-14T12:31:23 02:00, Gwiazdy?:

Jaiie gwiazdy tam byly oprócz Gortata? Koroniewska, Koterski , Majewski, Dowbor to sa gwiazdy? Ładne macie standardy.

Dla ciebie gwiazdy to te z tanca z gwiazdami tam są dopiero gwiazdy

...
2019-07-14T09:18:23 02:00, Ob:

Dlaczego informujecie po fakcie? Gdzie o takich wydarzeniach można dowiedzieć się przed. Szkoda, że nie w EI

2019-07-14T14:09:45 02:00, gu:

W tym mieście to niestety standard.

2019-07-14T14:37:18 02:00, Gość:

Info było z miesiąc temu. Jak chcesz wiedzieć o takich wydarzeniach w Atlas Arenie proponuję na bieżąco sprawdzać kalendarz wydarzeń na stronie Atlas Areny.

Nie kłam

A
AxelS

Jak zwykle po fakcie.Szok Żenada

G
Gość
2019-07-14T09:18:23 02:00, Ob:

Dlaczego informujecie po fakcie? Gdzie o takich wydarzeniach można dowiedzieć się przed. Szkoda, że nie w EI

2019-07-14T14:09:45 02:00, gu:

W tym mieście to niestety standard.

Info było z miesiąc temu. Jak chcesz wiedzieć o takich wydarzeniach w Atlas Arenie proponuję na bieżąco sprawdzać kalendarz wydarzeń na stronie Atlas Areny.

Dodaj ogłoszenie