Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Mapa Wypadków Drogowych ze skutkiem śmiertelnym - Wakacje 2020. By skłonić kierowców do refleksji

Piotr Jach
Piotr Jach
Każdego dnia, przez okres całych wakacji, na stronie Mapa Wypadków Drogowych ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2020;nf prezentowana będzie mapa z liczbą wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z ostatniej doby oraz od początku wakacji. Bieżąca aktualizacja, w tym wizualizacja danych, ma na celu zwrócenie uwagi na skalę tragedii, do jakich dochodzi na polskich drogach i  skłonienie do refleksji użytkowników dróg.
Każdego dnia, przez okres całych wakacji, na stronie Mapa Wypadków Drogowych ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2020;nf prezentowana będzie mapa z liczbą wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z ostatniej doby oraz od początku wakacji. Bieżąca aktualizacja, w tym wizualizacja danych, ma na celu zwrócenie uwagi na skalę tragedii, do jakich dochodzi na polskich drogach i skłonienie do refleksji użytkowników dróg.
Mapa Wypadków Drogowych publikowana w wakacje 2019 roku spotkała się z pozytywnym odbiorem społecznym, więc policja zdecydowała się kontynuować ten projekt w roku bieżącym.

Każdego dnia, przez okres całych wakacji, na stronie Mapa Wypadków Drogowych ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2020 prezentowana będzie mapa z liczbą wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z ostatniej doby oraz od początku wakacji. Bieżąca aktualizacja, w tym wizualizacja danych, ma na celu zwrócenie uwagi na skalę tragedii, do jakich dochodzi na polskich drogach i skłonienie do refleksji użytkowników dróg.

Mapa Wypadków Drogowych ze skutkiem śmiertelnym – Wakacje 2020 będzie codziennie wyświetlana na ekranach firmy Screen Network, znajdujących się na terenie kraju, w oparciu o aktualne dane przekazywane bezpośrednio z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

PKW podała oficjalne wyniki wyborów prezydenckich:

Źródło:
TVN 24

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany