Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Małgorzata Trzaskowska - takich zdjęć nie widzieliście. Żona Rafała Trzaskowskiego ma siostrę... bliźniaczkę! ZDJĘCIA

Wojtek Wielgus
Wojtek Wielgus
Żona Rafała Trzaskowskiego pochodzi ze Śląska. Tam też mieszka jej cała rodzina i najbliżsi znajomi. Małgorzata Trzaskowska wyznała, że ma siostrę bliźniaczkę. Ostatnimi czasy wspierała swojego męża w kampanii wyborczej na stanowisko prezydenta Polski, a wcześniej na prezydenta Warszawy. Małgorzata Trzaskowska poznała męża jak miała 19 lat, dokładnie w 1977 roku. Może zabrzmi to banalnie, ale to była miłość od pierwszego wejrzenia - mówiła w jednym z niewielu wywiadów, jakie udzieliła, dla polskiej edycji magazynu "Vogue".Za ukochanym popędziła do stolicy pomimo tego, że studia rozpoczęła na Śląsku. Małgorzata i Rafał pobrali się 18 lat temu. Żona obecnego prezydenta Warszawy założyła dosyć niedawno profil na Instagramie i Facebooku. Tam też umieściła kilka zdjęć, które dotyczą jej życia prywatnego. Jest tam też fotka ze swoją siostrą bliźniaczką.„Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram. Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej”, napisała.ZOBACZ ZDJĘCIA - KLIKNIJ NA KOLEJNE SLAJDY
Żona Rafała Trzaskowskiego pochodzi ze Śląska. Tam też mieszka jej cała rodzina i najbliżsi znajomi. Małgorzata Trzaskowska wyznała, że ma siostrę bliźniaczkę. Ostatnimi czasy wspierała swojego męża w kampanii wyborczej na stanowisko prezydenta Polski, a wcześniej na prezydenta Warszawy. Małgorzata Trzaskowska poznała męża jak miała 19 lat, dokładnie w 1977 roku. Może zabrzmi to banalnie, ale to była miłość od pierwszego wejrzenia - mówiła w jednym z niewielu wywiadów, jakie udzieliła, dla polskiej edycji magazynu "Vogue".Za ukochanym popędziła do stolicy pomimo tego, że studia rozpoczęła na Śląsku. Małgorzata i Rafał pobrali się 18 lat temu. Żona obecnego prezydenta Warszawy założyła dosyć niedawno profil na Instagramie i Facebooku. Tam też umieściła kilka zdjęć, które dotyczą jej życia prywatnego. Jest tam też fotka ze swoją siostrą bliźniaczką.„Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram. Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej”, napisała.ZOBACZ ZDJĘCIA - KLIKNIJ NA KOLEJNE SLAJDY brak
Żona Rafała Trzaskowskiego pochodzi ze Śląska. Tam też mieszka jej cała rodzina i najbliżsi znajomi. Małgorzata Trzaskowska wyznała, że ma siostrę bliźniaczkę. Ostatnimi czasy wspierała swojego męża w kampanii wyborczej na stanowisko prezydenta Polski, a wcześniej na prezydenta Warszawy.

Małgorzata Trzaskowska poznała męża jak miała 19 lat, dokładnie w 1977 roku.
Może zabrzmi to banalnie, ale to była miłość od pierwszego wejrzenia - mówiła w jednym z niewielu wywiadów, jakie udzieliła, dla polskiej edycji magazynu "Vogue".

Za ukochanym popędziła do stolicy pomimo tego, że studia rozpoczęła na Śląsku. Małgorzata i Rafał pobrali się 18 lat temu.

Żona obecnego prezydenta Warszawy założyła dosyć niedawno profil na Instagramie i Facebooku. Tam też umieściła kilka zdjęć, które dotyczą jej życia prywatnego.

„Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram. Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej”, napisała.

ZOBACZ ZDJĘCIA - KLIKNIJ TUTAJ

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany