Makabryczne odkrycie w Pabianicach. Młody mężczyzna znaleziony martwy w swoim bmw

Lila Sayed
Lila Sayed
Zaktualizowano 
Makabrycznego odkrycia dokonała 24-letnia pabianiczanka. W poniedziałek rano odkryła zwłoki swojego narzeczonego. Martwy 25-latek siedział na fotelu pasażera z przodu swojego bmw. Auto stało w garażu przy ul. Nawrockiego (tuż obok SP nr 17) w Pabianicach. Właściciela samochodu prawdopodobnie zabił czad. Wiele wskazuje na to, że było to samobójstwo...Czytaj więcej na następnej stronie Google Street View
Makabrycznego odkrycia dokonała 24-letnia pabianiczanka. W poniedziałek rano odkryła zwłoki swojego narzeczonego. Martwy 25-latek siedział na fotelu pasażera z przodu swojego bmw. Auto stało w garażu przy ul. Nawrockiego (tuż obok SP nr 17) w Pabianicach. Właściciela samochodu prawdopodobnie zabił czad. Wiele wskazuje na to, że było to samobójstwo...

Przed godz. 8 do Centrum Powiadomiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie dotyczące nieprzytomnego mężczyzny zamkniętego w bmw w jednym z boksów garażowych przy ul. Nawrockiego. Na miejsce skierowano ekipę pogotowia i policję. Ponieważ funkcjonariusze nie potrafili dostać sie do wnętrza bmw samodzielnie, zadzwoniono po strażaków.

Pożarnicy wybili szybę w samochodzie i wypchnęli auto na zewnętrz (silnik w samochodzie był wyłączony)
Lekarz stwierdził zgon.

Okoliczności śmierci pabianiczanina wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.
– Przyczynę śmierci prawdopodobnie wyjaśni zlecona przez prokuraturę sekcja zwłok – mówi nadkom. Joanna Szczęsna z KPP w Pabianicach.

Sekcja zostanie wykonana prawdopodobnie w piątek.

Zobacz też:

Jeśli podejrzewasz, że bliska osoba może próbować targnąć się na swoje życie, nie zostawiaj jej samej. Przekonaj, żeby skorzystała z profesjonalnej pomocy:

  • Numer alarmowy: 112.
  • Telefon Zaufania dla Dorosłych: 116 123
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • www.liniawsparcia.pl
  • www.pokonackryzys.pl

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

f
f

to policja nie umie szyby wybic tylko straz wzywa???? jak pies zdycha to jakos umieja wybic...f

G
Gość
2019-08-20T14:52:49 02:00, Iza:

Lila Sayed, Ty umiesz cokolwiek napisać poprawnie w języku polskim? Durna babo, czytasz to, co wcześniej napisałaś? "Właściciela samochodu prawdopodobnie zabił go czad". Markę samochodu też piszesz z małych liter? bmw? Ty jesteś dziennikarzyną za trzy grosze. Wróć do szkoły.

2019-08-20T16:00:01 02:00, Gość:

Komentarz słuszny, ale niegrzeczny

2019-08-20T17:28:04 02:00, :D:

Niegrzeczny, bo zastrzeżenia do pióra pano Sila Sayed są od dłuższego czasu i nic nie zmienia się. Czy Ty wiesz, że jest to osoba, która szczysci się tym, że jest polonistką i dziennikarzem? Poszukaj...:) Szczęka opada, jakie to gafy językowe są w artykułach pod którymi (a de facto "nad" którymi) ta pani się podpisuje. To od kogo mamy wymagać poprawnej polszczyzny jak nie od polonistów i dziennikarzy? Od matematyka?

2019-08-21T07:28:26 02:00, Gość:

NIe potrzebnie sie frustrujesz , te gryzmoly sa produkowane w Indiach albo Pakistanie przez uczniow szkol srednich gdzyz tak jest taniej a tlumaczone za pomoca goole translator .Nie moze byc poprawnie , osoby ,ktore to pisza pewnie nie wiedza gdzie sie Lodz znajduje I na jakim kontynencie

Redaktur pisze jak umi

G
Gość
2019-08-20T14:52:49 02:00, Iza:

Lila Sayed, Ty umiesz cokolwiek napisać poprawnie w języku polskim? Durna babo, czytasz to, co wcześniej napisałaś? "Właściciela samochodu prawdopodobnie zabił go czad". Markę samochodu też piszesz z małych liter? bmw? Ty jesteś dziennikarzyną za trzy grosze. Wróć do szkoły.

2019-08-20T16:00:01 02:00, Gość:

Komentarz słuszny, ale niegrzeczny

2019-08-20T17:28:04 02:00, :D:

Niegrzeczny, bo zastrzeżenia do pióra pano Sila Sayed są od dłuższego czasu i nic nie zmienia się. Czy Ty wiesz, że jest to osoba, która szczysci się tym, że jest polonistką i dziennikarzem? Poszukaj...:) Szczęka opada, jakie to gafy językowe są w artykułach pod którymi (a de facto "nad" którymi) ta pani się podpisuje. To od kogo mamy wymagać poprawnej polszczyzny jak nie od polonistów i dziennikarzy? Od matematyka?

NIe potrzebnie sie frustrujesz , te gryzmoly sa produkowane w Indiach albo Pakistanie przez uczniow szkol srednich gdzyz tak jest taniej a tlumaczone za pomoca goole translator .Nie moze byc poprawnie , osoby ,ktore to pisza pewnie nie wiedza gdzie sie Lodz znajduje I na jakim kontynencie

G
Gość
2019-08-20T12:54:15 02:00, Gość:

Rodacy za granicą. Nie wracajcie do Polski. Dorobicie się co najwyżej starego grata który was zabije.

2019-08-20T20:40:22 02:00, Hak:

Zagranicą zdechniecie z przepracowania w nieco młodszym gracie.

Cha cha cha. Coś ci się w głowie pomieszało.

J
Jajacek
2019-08-20T14:52:49 02:00, Iza:

Lila Sayed, Ty umiesz cokolwiek napisać poprawnie w języku polskim? Durna babo, czytasz to, co wcześniej napisałaś? "Właściciela samochodu prawdopodobnie zabił go czad". Markę samochodu też piszesz z małych liter? bmw? Ty jesteś dziennikarzyną za trzy grosze. Wróć do szkoły.

2019-08-20T16:00:01 02:00, Gość:

Komentarz słuszny, ale niegrzeczny

2019-08-20T17:28:04 02:00, :D:

Niegrzeczny, bo zastrzeżenia do pióra pano Sila Sayed są od dłuższego czasu i nic nie zmienia się. Czy Ty wiesz, że jest to osoba, która szczysci się tym, że jest polonistką i dziennikarzem? Poszukaj...:) Szczęka opada, jakie to gafy językowe są w artykułach pod którymi (a de facto "nad" którymi) ta pani się podpisuje. To od kogo mamy wymagać poprawnej polszczyzny jak nie od polonistów i dziennikarzy? Od matematyka?

Na poziom komentatorów wystarczy

H
Hak
2019-08-20T12:54:15 02:00, Gość:

Rodacy za granicą. Nie wracajcie do Polski. Dorobicie się co najwyżej starego grata który was zabije.

Zagranicą zdechniecie z przepracowania w nieco młodszym gracie.

:D
2019-08-20T14:52:49 02:00, Iza:

Lila Sayed, Ty umiesz cokolwiek napisać poprawnie w języku polskim? Durna babo, czytasz to, co wcześniej napisałaś? "Właściciela samochodu prawdopodobnie zabił go czad". Markę samochodu też piszesz z małych liter? bmw? Ty jesteś dziennikarzyną za trzy grosze. Wróć do szkoły.

2019-08-20T16:00:01 02:00, Gość:

Komentarz słuszny, ale niegrzeczny

Niegrzeczny, bo zastrzeżenia do pióra pano Sila Sayed są od dłuższego czasu i nic nie zmienia się. Czy Ty wiesz, że jest to osoba, która szczysci się tym, że jest polonistką i dziennikarzem? Poszukaj...:) Szczęka opada, jakie to gafy językowe są w artykułach pod którymi (a de facto "nad" którymi) ta pani się podpisuje. To od kogo mamy wymagać poprawnej polszczyzny jak nie od polonistów i dziennikarzy? Od matematyka?

G
GG vk j
2019-08-20T13:03:55 02:00, JJJJJJJ:

Co było młodsze - nieboszczyk czy BMW?

2019-08-20T13:40:56 02:00, Gość:

Bmw było młodsze

Ale tylko troszeczkę

G
Gość
2019-08-20T14:52:49 02:00, Iza:

Lila Sayed, Ty umiesz cokolwiek napisać poprawnie w języku polskim? Durna babo, czytasz to, co wcześniej napisałaś? "Właściciela samochodu prawdopodobnie zabił go czad". Markę samochodu też piszesz z małych liter? bmw? Ty jesteś dziennikarzyną za trzy grosze. Wróć do szkoły.