Maja Sablewska w weekend w Łodzi

izj
Grzegorz Jakubowski/Polskapress
Stroje wieczorowe i bieliznę w sobotę, a kolekcje sportowe i dziecięce w niedzielę będzie można oglądać m.in. podczas pokazów, które odbędą się w najbliższy weekend w Porcie Łódź w ramach Port Fashion Days. Modelki i modele będą prezentować się na 20-metrowym wybiegu w atrium centrum (w sobotę w godz. 13.30 - 20.30, a w niedzielę w godz. 12 - 16.30). Pokazy będzie prowadzić Agnieszka Popielewicz-Hyży. Poza prezentacjami odzieży dostępnej w sklepach Portu Łódź odbędzie się także pokaz kolekcji projektantki Natalii Jaroszewskiej (sobota, godz. 20).

Oprócz pokazów zaplanowano też (w piątek i sobotę w godz. 10 - 21, a w niedzielę do 20): Przystań Projektantów, w której będzie można kupić kolekcje polskiej mody, Strefę Akcesoriów, m.in. z biżuterią i torebkami, Strefę Piękności ze specjalistami od makijażu i fryzur oraz Zatokę Metamorfoz, w której w sobotę (o godz. 14.30 i 16.30) pojawi się Maja Sablewska.

AGENT GWIAZDY 2 KTO ODPADŁ Z ODCINKA 21.03. 17? KTO JEST AGENTEM?
NIEBIESKI WIELORYB TO BARDZO GROŹNA GRA
ZMIANA CZASU NA LETNI 2017. KIEDY PRZESTAWIĆ ZEGARKI? TYM RAZEM ŚPIMY KRÓCEJ
[ZOBACZ FILM Zwłoki na peronie. Na stacji w Dortmundzie wybuchł automat z biletami (x.news/DE RTL TV)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Zwłoki na peronie. Na stacji w Dortmundzie wybuchł automat z biletami (x.news/DE RTL TV)