Lunapark jeszcze się nie wyprowadził

sp
Fot. Łukasz Kasprzak
W ślimaczym tempie likwidowany jest lunapark na Zdrowiu. Wprawdzie zniknęła stamtąd większość tzw. atrakcji, ale nadal jeszcze stoi konstrukcja górskiej kolejki, a także diabelski młyn. Na wywiezienie czeka również kilka gór śmieci.

Maria Kaczmarska, rzecznik prasowy Zarządu Zieleni Miejskiej, mówi, że dotychczasowy dzierżawca terenu lunaparku ma go przekazać do końca czerwca (początkowo miało to nastąpić do końca pierwszego kwartału - przyp. red.).

ZZM zapewnia też, że mająca powstać tam strefa rekreacji w stylu orientalnym, którą wybrali łodzianie, będzie realizowana zgodnie z harmonogramem, czyli od sierpnia, po rozstrzygnięciu przetargu.
W tym roku na ten cel przeznaczono 2,5 mln zł w ramach budżetu obywatelskiego, kolejne etapy inwestycji będą realizowane w następnych latach. Całość ma kosztować ok. 8 milionów zł.

ANGLIA ISLANDIA NA ŻYWO ANGLIA ISLANDIA ONLINE ANGLIA ISLANDIA TRANSMISJA ANGLIA ISLANDIA STREAM
PROJEKT LADY BOHATERKI, UCZESTNICZKI NOWEGO PROGRAMU MAŁGORZATY ROZENEK
Z KIM GRA POLSKA W ĆWIERĆFINALE? Z KIM GRAMY W ĆWIERĆFINALE?
BREXIT WYNIKI. WYNIKI GŁOSOWANIA BREXIT. JAKIE WYNIKI GŁOSOWANIA BREXIT
EURO 2016: Z KIM KOLEJNY MECZ POLAKÓW? KTO GRA Z POLSKĄ PO AWANSIE ?
EURO 2016: KTO DZIŚ GRA? JAKIE MECZE DZISIAJ? GDZIE OGLĄDAĆ ZA DARMO MECZE EURO 2016
EURO 2016: KIEDY I Z KIM ZAGRAJĄ POLACY? O KTÓREJ MECZE POLSKIEJ KADRY [TERMINARZ]
[ZOBACZ TEŻ FILM Łódzkie MPK nie zawiadomiło policji o uciekającym tramwaju. Prokuratura wszczęła śledztwo (x.news/TVN24)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Łódzkie MPK nie zawiadomiło policji o uciekającym tramwaju. Prokuratura wszczęła śledztwo (x.news/TVN24)