Łukasz Piątek: - Nie mieliśmy wiele do powiedzenia

p
Opinia pomocnika ŁKS Łukasza Piątka

Pomocnik ŁKS Łukasz Piątek: Pierwsza bramka podcięła nam skrzydła, Musieliśmy się otworzyć i Wisła nas wypunktowała. Nie ma co gdybać, co by było, gdybyśmy wykorzystali swoje okazje. Wynik końcowy mówi wszystko. To jest dopiero początek zmagań. Oczekiwania były większe. Liczyliśmy na więcej punktów, ale doznaliśmy trzech porażek z rzędu. Musimy przeanalizować naszą grę, wyciągnąć wnioski i w kolejnym spotkaniu powalczyć o trzy punkty, Musimy zacząć punktować i wspinać się w górę tabeli. W Krakowie nie mieliśmy wiele do powiedzenia, ale takie mecze jak wcześniejszy z Piastem powinniśmy przechylać na swoją stronę był karny, były sytuacje i nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Mieliśmy Wisłę rozpracowaną, czasami jednak sama analiza to nie wszystko, liczy się to jak grają zawodnicy i w meczu w Krakowie to gospodarze byli lepsi.

Mecz w Krakowie obserwowało 640 łódzkich fanów. Ich doping było słychać, ale niestety nie pomógł on drużynie w uzyskaniu korzystnego wyniku.

Paweł Brożek pokazał klasę w meczu z ŁKS strzelił dwie bramki, ma już ich na swoim koncie już 143 gole w Ekstraklasie. Gracz Wisły nadal zajmuje dziewiąte miejsce w klasyfikacji wszech czasów, ale do Jana Liberdy, który jest ósmy traci trzy gole. Trzeci w tym zestawieniu jest Gerard Cieślik (168 goli), a pierwszy Ernest Pol (186 bramek).

David Niepsuj, który zdobył bramkę na 2:0, uczcił 24. urodziny, które obchodził w dniu meczu.

To było prawdziwe wejście smoka. Wielka szkoda, że takiego jokera zabrakło w łódzkiej drużynie. Jakub Błaszczykowski w meczu z ŁKS: - 9 celnych podań na 11 prób (jedno niecelne zakończyło się golem Savicevicia), 2 podania kluczowe (1 asysta), 5/5 pojedynki, 3/3 zwody, 2/2 odbiory, I to wszystko w 33 minuty. Co klasa to klasa. Kuba pokazuje co znaczy być człowiekiem właściwie przygotowanym do wykonywania zawodu.

Godne podziwu - świetny piłkarz, znakomity człowiek. To jest prawdziwy wzór dla tabunów polskich futbolistów. Bierzcie przykład z Kuby!

Komentarze 11

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

S
Sulejówek
2019-08-19T08:09:58 02:00, Szczepan z ap:

Brawo tak trzymać Łukasz.....do tego wielki sukces na autostradzie prawie nikogo nie dogonili. Zabrali tylko bębenek, megafon,parę szalików i kilka ząbków. Nikt nie dogoni przestaszonego kałesiaka

2019-08-19T08:13:10 02:00, Sulejówek:

Prymitywie, a u ciebie kiełki wstawione, po bliskim spotkaniu u was pod stadionem?

2019-08-19T08:24:42 02:00, ciepłe kluchy z ap:

Hehe......pierwszy zpieprzałeś cweluchu. Dracha w gaciach i zelówy zdarte.

2019-08-19T10:13:06 02:00, Sulejówek:

Odpowiedz dzwonie, ty bohaterze.

2019-08-19T11:21:02 02:00, Korfanty:

Dzwon odpowiada.......1 2 3 4 mało.....teraz legła was dojedzie i odwróć tabelę ap na czele

Cztery wasze fany, i cztery twoje kły dzwonie kserodzewiaku.

O
Obiektywnie
Artykuł o ŁKS a tu wysyp pryszczatych gimbusów spod znaku kapusty i pomnika penisa he he
K
Korfanty
2019-08-19T08:09:58 02:00, Szczepan z ap:

Brawo tak trzymać Łukasz.....do tego wielki sukces na autostradzie prawie nikogo nie dogonili. Zabrali tylko bębenek, megafon,parę szalików i kilka ząbków. Nikt nie dogoni przestaszonego kałesiaka

2019-08-19T08:13:10 02:00, Sulejówek:

Prymitywie, a u ciebie kiełki wstawione, po bliskim spotkaniu u was pod stadionem?

2019-08-19T08:24:42 02:00, ciepłe kluchy z ap:

Hehe......pierwszy zpieprzałeś cweluchu. Dracha w gaciach i zelówy zdarte.

2019-08-19T10:13:06 02:00, Sulejówek:

Odpowiedz dzwonie, ty bohaterze.

Dzwon odpowiada.......1 2 3 4 mało.....teraz legła was dojedzie i odwróć tabelę ap na czele

S
Sulejówek
2019-08-19T08:09:58 02:00, Szczepan z ap:

Brawo tak trzymać Łukasz.....do tego wielki sukces na autostradzie prawie nikogo nie dogonili. Zabrali tylko bębenek, megafon,parę szalików i kilka ząbków. Nikt nie dogoni przestaszonego kałesiaka

2019-08-19T08:13:10 02:00, Sulejówek:

Prymitywie, a u ciebie kiełki wstawione, po bliskim spotkaniu u was pod stadionem?

2019-08-19T08:24:42 02:00, ciepłe kluchy z ap:

Hehe......pierwszy zpieprzałeś cweluchu. Dracha w gaciach i zelówy zdarte.

Odpowiedz dzwonie, ty bohaterze.

G
Gość
hahahahahahaha sami internetowi chuligani widzę od rana już ujadają .jescze niecałe 2 tyg i szkoła na szczęście się zaczyna
P
Plastuś z łełkaułesa
Śmieszni są te Widzwiaki. Myśleli że nas dogonią na autostradzie. Bębenka i megafo u szkoda.....zęby może odrosną. Najgorsze matoły z poznania za wolno uciekali i dostali oklep. Dobrze im tak trzeba trochę trenować spieprzanie.
G
Gość
brawo łks! tak trzymać :)
c
ciepłe kluchy z ap
2019-08-19T08:09:58 02:00, Szczepan z ap:

Brawo tak trzymać Łukasz.....do tego wielki sukces na autostradzie prawie nikogo nie dogonili. Zabrali tylko bębenek, megafon,parę szalików i kilka ząbków. Nikt nie dogoni przestaszonego kałesiaka

2019-08-19T08:13:10 02:00, Sulejówek:

Prymitywie, a u ciebie kiełki wstawione, po bliskim spotkaniu u was pod stadionem?

Hehe......pierwszy zpieprzałeś cweluchu. Dracha w gaciach i zelówy zdarte.

S
Sulejówek
2019-08-19T08:09:58 02:00, Szczepan z ap:

Brawo tak trzymać Łukasz.....do tego wielki sukces na autostradzie prawie nikogo nie dogonili. Zabrali tylko bębenek, megafon,parę szalików i kilka ząbków. Nikt nie dogoni przestaszonego kałesiaka

Prymitywie, a u ciebie kiełki wstawione, po bliskim spotkaniu u was pod stadionem?

T
Thor
Ciekawosta.....z odbitymi szalikami znaleziono rachunek za ich zakup. To tak ap gałka zdobywa barwy????? hahaha
S
Szczepan z ap
Brawo tak trzymać Łukasz.....do tego wielki sukces na autostradzie prawie nikogo nie dogonili. Zabrali tylko bębenek, megafon,parę szalików i kilka ząbków. Nikt nie dogoni przestaszonego kałesiaka
Dodaj ogłoszenie