Łódzkie: Zderzenie pociągu z ciężarówką! Wjechał na niestrzeżony przejazd. ZDJĘCIA

(ww)
ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z MIEJSCA WYPADKU - KLIKNIJ TUTAJ
ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z MIEJSCA WYPADKU - KLIKNIJ TUTAJ Policja
W miejscowości Stare Grudze (powiat łowicki) pociąg ŁKA zderzył się na przejeździe kolejowym z samochodem ciężarowym. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zderzenia pociągu relacji Łódź Kaliska - Łowicz Główny z samochodem ciężarowym, doszło po godz. 18. Pociąg uderzył w tył naczepy i na szczęście kierowcy nic się nie stało. Mężczyzna opuścił pojazd o własnych siłach.

Wśród pasażerów pociągu również nikt nie został poszkodowany. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, z nieznanych przyczyn wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy doprowadzając do zderzenia z pociągiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU - KLIKNIJ TUTAJ LUB W GALERIĘ ZDJĘĆ

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Francja podwyższy wiek emerytalny. Protesty na miarę żółtych kamizelek

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

h
hłe hłe
6 lipca, 22:50, lump:

głupi jak ci ze wschodu

7 lipca, 9:52, Gość:

Jak twoja stara.

Powiadasz ze masz głupią starą,współczuje.

G
Gość
6 lipca, 22:50, lump:

głupi jak ci ze wschodu

Jak twoja stara.

Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany
Dodaj ogłoszenie