Łódzki judoka najlepszy w ogólnpolskim turnieju

hof
Michał Berger
Michał Berger archiwum
Dobrze wypadli judocy łódzkiego AZS podczas ogólnopolskiego turnieju w Sochaczewie.

Pierwsze miejsce wywalczy Michał Berger. Łódzki zawodnik wygrał wszystkie walki, zdobywając tym samym puchar dla najlepszego zawodnika turnieju. Drugie lokaty w swoich kategoriach wagowych zajęli: Iza Kwiatkowska i Krystian Zjawiony, a trzecie Mateusz Resztak, Oliwia Resztak, Jakub Gacek oraz Kuba Berger.
Na piątym miejscu uplasowała się Natasza Szatkiewicz. W zawodach wystartowało blisko 400 zawodników z 46 klubów z Polski, Białorusi i Rosji.
Trenerami łódzkich judoków są Anna Jagiełło i Leszek Piąstka.