reklama

Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 na Piotrkowskiej

Materiał promocyjny
Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 zlokalizowany jest na ul. Piotrkowskiej (na odcinku Tuwima-Nawrot) oraz w pasażu Schillera.

Od 1 grudnia otwarte są domki handlowe oferujące delikatesy, świąteczne specjały i upominki, regionalne przysmaki oraz gorące napoje w anielskim młynie. Dzieci mogą wziąć udział w warsztatach i animacjach w domku św. Mikołaja, a także skorzystać z karuzeli dostępnych na jarmarku, m.in. wieży z karuzelą łańcuchową „swing tower”.

W pasażu znajdują się również idealne do świątecznych zdjęć iluminowane dekoracje, nawiązujące do scenerii zimowego lasu.

Jarmark potrwa do 23 grudnia.

W każdy weekend, w swoim domku, na najmłodszych czekać będzie św. Mikołaj i skrzaty oraz inne bajkowe postaci.
Zapraszamy do wspólnego czytania bajek, wspaniałych rozmów ze św. Mikołajem, pamiątkowych zdjęć, udziału w animacjach z zagadkowym zimowym kołem i konkursów z nagrodami. Weekendy oprawione będą [b]muzyką na żywo
- łodzianie usłyszą tradycyjne kolędy prezentowane przez chór, świąteczne hity śpiewane przez zespoły, ale też występy solowe, a nowoczesne aranżacje przeplatać się będą z folklorem i tradycją.

Czwartki należeć będą do Pani Mikołajowej, która prowadzić będzie warsztaty kulinarne. W domku św. Mikołaja będzie można z pomocą instruktorów stworzyć m.in. gwiazdkowe prezenty i ozdoby z recyklingu. W harmonogramie także weekend sztuk ulicznych oraz pokaz rzeźbienia w lodzie. Dodatkowo podczas całego jarmarku rozdawane będą łódzkie kartki świąteczne, zachęcające do wysyłania życzeń świątecznych tradycyjną metodą, zaś na domku św. Mikołaja umieszczona będzie skrzynka na listy. Listy można pisać i wrzucać podczas warsztatów lub samodzielnie, a w każdy weekend najpiękniejsze z nich będą odczytywane i nagradzane.

Szczegółowy harmonogram dostępny: TUTAJ

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie