Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 30min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Łódzka Nocka, czyli drugi nocny turniej scrabble

(pij)
Blisko stu graczy spodziewają się organizatorzy drugiej Łódzkiej Nocki, czyli nocnego turnieju scrabble, który odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (25-26 czerwca) w Poleskim Ośrodku Sztuki przy ul. Krzemienieckiej 2. Lista uczestników wciąż jest jeszcze otwarta, chętni mogą zgłaszać się przez internet lub w dniu zawodów (zapisy od godz. 20 w POS).

Organizatorzy turnieju, Łódzki Klub Miłośników Scrabble, przygotowali zawody bardzo profesjonalnie. Uczestnicy nocnych zmagań przy planszy mogą liczyć na poczęstunek, w menu m.in. łódzki specjał – zalewajka. Do dyspozycji graczy jest też strefa chill-out przewidziana dla wyczerpanych grą. Odpocząć od literek można będzie w także w parku POS.

Uczestnicy Łódzkiej Nocki otrzymają w ramach wpisowego okolicznościową koszulkę (do wyczerpania zapasów). Dla zawodników krzyżówkowych rozgrywek przewidziano liczne nagrody. Nie tylko dla zwycięzców, bo upominki otrzymają także odpadający z gry. Zwycięzca turnieju zainkasuje 700 zł w gotówce, zdobywca 2. miejsca – 500 zł a zamykający podium 300 zł. Miejsca od 4. do 10. są premiowane nagrodami po 100 zł. Ponieważ zaś nocny turniej odbywać się będzie bez udziału dzieci, specjalną nagrodę otrzyma gracz, który zgodnie z zasadami scrabble wyłoży w grze najwyżej punktowany wulgaryzm.

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie