ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Łodzianka, tancerka burleski Rose de Noir zdobyła dwie...

(JED)

2018-11-08 12:45

2018-11-08 12:45

Dodaj komentarz

Łodzianka, tancerka burleski Rose de Noir zdobyła dwie prestiżowe nagrody

(JED)

2018-11-08 12:45

Łódzka artystka, specjalizująca się w burlesce Rose de Noir zdobyła dwa prestiżowe tytuły w czasie Bohemian Burleesque Festival (odbywał się w Brnie i Pradze), który zakończył się 4 listopada. Burleska to oryginalna forma sztuki opierająca się na przedwojennym kabarecie, bogata w ciekawe kreacje i urodę kobiecego ciała.
1/2

(© Marcin Rogoziński)

Pierwszy tytuł to „Bohemian Princess”. Drugim tytułem była przyznana po raz pierwszy, prestiżowa nagroda „Legenda Europejskiej Burleski”. Wyróżnienie artystka przyjęła z rąk bardzo cenionej w środowisku artystki. Nagroda została przyznana Rose de Noir w uznaniu promocji tej sztuki, rozwoju i ciężkiej pracy włożonej w propagowanie tej sztuki.
Artystka zajmuje się burleską od kilku lat i ma na swoim koncie takie tytuły jak: World Burlesque Games, Caput Mundi Burlesque Award, Miss Burlesque Russia, Milan Extraordinaire, Como Lake Burlesque Festival, Fringe Festival.

Na The Croatian Burlesque and Cabaret Festival została zaproszona jako międzynarodowa gwiazda oraz pełniła honorową funkcję członka jury.


Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się