Łodzianka na rowerze zginęła pod kołami ciągnika siodłowego. Jak doszło do tragedii?

Lila Sayed
Lila Sayed
33-letnia łodzianka zginęła pod kołami ciągnika siodłowego. Do tragedii doszło, gdy kobieta spędzała czas na działce pod Łaskiem.

W miejscowości Dobruchów 33-latka jechała rowerem w kierunka Szadka. Było przed godz. 22. Na prostym i nieoświetlonym odcinku drogi najechał na nią - jadący w tym samym kierunku - ciągnik.

- Na podstawie relacji świadków policjanci pod nadzorem prokuratury sprawdzają, czy rower był oświetlony i czy rowerzystka miała odblaski - mówi Katarzyna Staśkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łasku.

Potrącenie było tak poważne, że cyklistka zginęła na miejscu. 49-letni kierujący ciągnikiem siodłowym (mieszkaniec pow. poddębickiego) został przebadany alkomatem - był trzeźwy. Została pobrana od niego krew do dalszych badań. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

Niewykluczone, że zostanie wykonana sekcja zwłok zmarłej rowerzystki. Prokuratura Okręgowa w Sieradzu, która nadzoruje sprawę tragicznego wypadku, nie odpowiedziała nam wczoraj na to pytanie.

Zobacz też:

Wideo

Komentarze 14

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

P
Pat
2019-05-28T06:16:57 02:00, Pol:

Szadka czy Szadku? Tak się tylko pytam bo już zgupiałem. Poproszę o wyjaśnienie.

2019-05-28T09:27:02 02:00, Mike:

Oczywiście że Szadku. Co redaktor miał z j.polskiego??

2019-05-28T22:45:06 02:00, Pat:

Szafka to podobno poprawną forma.

Szadka poprawna forma

P
Pat
2019-05-28T06:16:57 02:00, Pol:

Szadka czy Szadku? Tak się tylko pytam bo już zgupiałem. Poproszę o wyjaśnienie.

2019-05-28T09:27:02 02:00, Mike:

Oczywiście że Szadku. Co redaktor miał z j.polskiego??

Szafka to podobno poprawną forma.

O
Olo
2019-05-28T08:59:05 02:00, Żal:

Express to stan umysłu, niedouczonego dodam. Do tragedii doszło jak jechała rowerem, a nie jak spędzała czas na działce! Tir nie wjechał jej do ogródka...

Nie wiem, kto zajmuje się sprawami personalnymi w tym brukowcu, ale to nie jest żaden orzeł. Jak można zatrudniać ludzi, którzy mają problem z poprawnym napisaniem kilku zdań po polsku.

K
Kogo zatrudniacie ?
2019-05-28T09:37:52 02:00, forumowicz:

Zobaczcie, kto się podpisał pod tymi wypocinami. Lila Sayed, absolwentka polonistyki. Tylko pogratulować uczelni wyższej zdolnych absolwentów.

Naprawdę wstyd, że gazety informacyjne umieszczają na swojej stronie tak karygodne błędy: „...jechała w KIERUNKA SZADKA...”

f
forumowicz

Zobaczcie, kto się podpisał pod tymi wypocinami. Lila Sayed, absolwentka polonistyki. Tylko pogratulować uczelni wyższej zdolnych absolwentów.

M
Mike
2019-05-28T06:16:57 02:00, Pol:

Szadka czy Szadku? Tak się tylko pytam bo już zgupiałem. Poproszę o wyjaśnienie.

Oczywiście że Szadku. Co redaktor miał z j.polskiego??

Ż
Żal

Express to stan umysłu, niedouczonego dodam. Do tragedii doszło jak jechała rowerem, a nie jak spędzała czas na działce! Tir nie wjechał jej do ogródka...

G
Gość

Czy to był na pewno ciągnik siodłowy a nie po prostu ciągnik?

P
Profesor Miodek
2019-05-28T06:16:57 02:00, Pol:

Szadka czy Szadku? Tak się tylko pytam bo już zgupiałem. Poproszę o wyjaśnienie.

Szadeku

G
Gość

teraz pojedzie na dzialke i bedzie odpoczywac wiecznie tak to jest jak trobia i trabia a czlowiek i tak ma to w dupie bo mnie sie to nie tyczy a tu bum i 4 niesie i reszta spiewa

m
masakra

i kolejna młoda osoba zakończyła swój żywot niespodziewanie i tragicznie w jednej chwili

G
Gość

Bo kierowcy tirow to oszolomy w wiekszosci

G
Gość

przecież reaktor który nie umie pisać to w expresie nic nowego Szadku a nie tam Szadka szmatka

P
Pol

Szadka czy Szadku? Tak się tylko pytam bo już zgupiałem. Poproszę o wyjaśnienie.

Dodaj ogłoszenie