Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Łodzianie znów pójdą do kina Helios w Sukcesji lub na trening w Fit Fabric i do kręgielni Król Kul

Agnieszka Jedlińska
Agnieszka Jedlińska
Po miesięcznej przerwie w piątek 7 sierpnia ponownie otworzy się centrum handlowe Sukcesja przy al. Politechniki. Niestety dla klientów otwarte będzie tylko czwarte piętro, na którym usytuowane jest kino Helios, kręgielnia „Król Kul”oraz fitness klub Fit Fabric.JAK SIĘ TAM DOSTAĆ I INNE PRZYDATNE INFORMACJE - KLIKNIJ DALEJ
Po miesięcznej przerwie w piątek 7 sierpnia ponownie otworzy się centrum handlowe Sukcesja przy al. Politechniki. Niestety dla klientów otwarte będzie tylko czwarte piętro, na którym usytuowane jest kino Helios, kręgielnia „Król Kul”oraz fitness klub Fit Fabric.JAK SIĘ TAM DOSTAĆ I INNE PRZYDATNE INFORMACJE - KLIKNIJ DALEJ Krzysztof Szymczak
Po miesięcznej przerwie w piątek 7 sierpnia ponownie otworzy się centrum handlowe Sukcesja przy al. Politechniki. Niestety dla klientów otwarte będzie tylko czwarte piętro, na którym usytuowane jest kino Helios, kręgielnia „Król Kul”oraz fitness klub Fit Fabric.

Do wszystkich trzech będzie się można dostać przez parking, gdy przyjedziemy samochodem lub przez boczne drzwi usytuowane obok wjazdu na parking, gdy ktoś nie jest zmotoryzowany. Nad drzwiami znajduje się neon Helios, nie można się więc zgubić. Wszystkie placówki muszą przestrzegać reżimu sanitarnego. Pracownicy kina Helios będą wyposażeni w przyłbice i rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji. Sale kinowe będą wypełnione tylko w połowie, a po każdym seansie dezynfekowane i wietrzone. Widzowie muszą zakrywać usta i nos.

Centrum handlowe Sukcesja zostało zamknięte 1 lipca tego roku. To rezultat problemów finansowych centrum, którym do końca czerwca zarządzał syndyk. W kwietniu Sąd Rejonowy Łódź-Śródmieście ogłosił upadłość właściciela centrum, spółki Fabryka Sukcesu, które ostatecznie po pięciu latach działalności zamknięto. W Sukcesji działa tylko włoska restauracja, do której można wejść od strony al. Politechniki, a od jutra, 7 lipca także kino, kręgielnia i klub fitness.

Z okazji ponownego otwarcia w kinie Helios poza regularnym repertuarem, na ekranach zadebiutują nowe projekty: Złota Kolekcja Filmowa – czyli cykl, w ramach którego będzie można zobaczyć najsłynniejsze klasyki światowego kina. Widzowie będą mogli także zobaczyć wybrane hity filmowe w cenie 10 złotych. Do repertuaru powrócą lubiane cykle jak: Kino Konesera, Kultura Dostępna, Kino Kobiet czy Nocne Maratony Filmowe.

Wraz z ponownym otwarciem w ofercie Heliosa znajdą się także Seanse Prywatne. Każdy z widzów będzie mógł zaprosić swoich bliskich lub grupę przyjaciół na wybrany seans i wybrać film z przygotowanej listy. Na kinomanów czeka również oferta rodzinna, dedykowana osobom zainteresowanym filmami familijnymi. Kolejną z niespodzianek sieci jest nowy cennik. Poza Super wtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w cenie 14,90 zł, w pozostałych dniach widzowie mogą skorzystać z najnowszej oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów są dostępne na co najmniej 3 dni przed planowanym seansem.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Festiwal i Targi Gier Planszowych BookGame

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany