Łodzianie dobrze boksowali

h
Od lewej:  Mariusz Koch, Damian Pokusa, Mirosław Pacholski, Dariusz Wilk, Mirosław Brózio, Adrian Sikora.
Od lewej: Mariusz Koch, Damian Pokusa, Mirosław Pacholski, Dariusz Wilk, Mirosław Brózio, Adrian Sikora.
Bardzo dobrze spisali się łódzcy bokserzy podczas międzynarodowego turnieju w Chemnitz.

Mariusz Koch, pięściarz RKS (waga 52 kg), przegrał w finale seniorów z medalistą mistrzostw świata i Europy, mistrzem Niemiec, 25-letnim Ronnym Beblikiem.
Drugie miejsce zajął także widzewiak Damian Pokusa (waga 60 kg), który w finale w kategorii junior młodszy został pokonany przez reprezentanta Niemiec Manuela Jorde. Dariusz Wilk (RKS, waga 69 kg) w kategorii junior przegrał w finale z Djokiciem Wouterem z Holandii. Adrian Sikora (Gwardia, waga 91 kg) w kategorii senior w walce o trzecie miejsce pokonał Issana Korimiego (Niemcy).
Damian Pokusa został uznany za najlepszego zawodnika naszej reprezentacji.