Łódź: Pływała na różowym flamingu po ul. Nawrot. Pani Sandra Ruta znalazła sposób na drogowców...

Anna Janiszewska
Anna Janiszewska
Lila Sayed
Lila Sayed
Zdjęcie, które opublikowała na profilu facebookowym swojej restauracji Sandra Ruta, obejrzało tysiące łodzian. Na fotografii właścicielka lokalu pływa na różowym dmuchanym flamingu po ul. Tuwima! W wykopie znajdującym się przed wejściem do jej lokalu utworzyło się ogromne bajoro i przez kilka dni nikt wody nie usuwał. Pani Sandra postanowiła zadziałać w nietypowy sposób. Let's Gofry
Zdjęcie, które opublikowała na profilu facebookowym swojej restauracji Sandra Ruta, obejrzało tysiące łodzian. Na fotografii właścicielka lokalu pływa na różowym dmuchanym flamingu po ul. Nawrot! W wykopie znajdującym się przed wejściem do jej lokalu utworzyło się ogromne bajoro i przez kilka dni nikt wody nie usuwał. Pani Sandra postanowiła zadziałać w nietypowy sposób.

Założyła kostium kąpielowy, nadmuchała flaminga i wskoczyła do bajora.

- Przez to bajoro wejście do mojej knajpki było utrudnione. Po prostu nie było jak przejść z jednej strony na drugą - opowiada właścicielka "Let's Gofry". - Postanowiłam sytuację, w której byłam po prostu bezradna, zamienić w żart i poskutkowało.

Zdjęcie obejrzało tysiące łodzian, zostało udostępnione setki razy. Zobaczyły je również służby odpowiedzialne za ten stan rzeczy, bo następnego dnia wodę wypompowano.

Przypominamy, że remont ul. Nawrot miał zakończyć się w ubiegłym roku. Niestety prace wciąż trwają. Ul. Nawrot jest nieprzejezdna na odcinku od ul. Piotrkowskiej do ul. Sienkiewicza.

Zobacz też:

Sandra Ruta pływała na flamingu

Najnowsze oferty na Black Friday

Materiały promocyjne partnera

Wideo

Komentarze 21

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Grażyna

Niezła Ydyotka

M
Metal
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

2019-05-23T16:15:37 02:00, Ja:

Wstaw taki komentarz na Facebooku a cię wyjaśnię publicznie ?

Tutaj wszyscy mądrzy jesteście bo was nie widać.

2019-05-23T22:43:53 02:00, Metal:

Wiesz co ty mi możesz na Facebooku? Łyso że zrobiła z siebie pośmiewisko i wykapała się w czyichś szczochach?

2019-05-23T22:54:48 02:00, Jj:

No to dodaj komentarz na Facebooku a zobaczymy co mogę ?

Czekam na odpowiedź ale już na Facebooku ?

Se możesz. W realu się postaw, a nie na facebooku. Dawaj! Łyso ci znowu? :D

I
Igor

śmiać to się mogą tylko pustaki z Łodzi-Wasze zachowanie świadczy tylko o Was

-śmiejących się debili nakarmiłbym ich własnym łajnem....czyn desperacki ale i bardzo odważny-brawo...

J
Jj
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

2019-05-23T16:15:37 02:00, Ja:

Wstaw taki komentarz na Facebooku a cię wyjaśnię publicznie ?

Tutaj wszyscy mądrzy jesteście bo was nie widać.

2019-05-23T22:43:53 02:00, Metal:

Wiesz co ty mi możesz na Facebooku? Łyso że zrobiła z siebie pośmiewisko i wykapała się w czyichś szczochach?

No to dodaj komentarz na Facebooku a zobaczymy co mogę ?

Czekam na odpowiedź ale już na Facebooku ?

m
mech
2019-05-23T17:18:12 02:00, Krzysiu:

Lałem tam ostatnio. Miło mi, że ta pani pływała w moim moczu.

2019-05-23T19:51:10 02:00, O:

Miło ci? I co - zwaliłeś sobie?

Tak, zwaliłem klocka. A pustak w tym pływa buhahahahaaaa

M
Metal
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

2019-05-23T16:15:37 02:00, Ja:

Wstaw taki komentarz na Facebooku a cię wyjaśnię publicznie ?

Tutaj wszyscy mądrzy jesteście bo was nie widać.

Wiesz co ty mi możesz na Facebooku? Łyso że zrobiła z siebie pośmiewisko i wykapała się w czyichś szczochach?

j
ja też
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

2019-05-23T16:15:37 02:00, Ja:

Wstaw taki komentarz na Facebooku a cię wyjaśnię publicznie ?

Tutaj wszyscy mądrzy jesteście bo was nie widać.

2019-05-23T19:52:25 02:00, ?:

Tak? A ruchasz się?

Co? No?

2019-05-23T21:07:02 02:00, Jj:

Wawrzyniak ty pajacu wszędzie jesteś.?

Na Facebooku to możesz mi skoczyć. Te Sandry i Dżesiki to niestety dzbany.

J
Jj
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

2019-05-23T16:15:37 02:00, Ja:

Wstaw taki komentarz na Facebooku a cię wyjaśnię publicznie ?

Tutaj wszyscy mądrzy jesteście bo was nie widać.

2019-05-23T19:52:25 02:00, ?:

Tak? A ruchasz się?

Co? No?

Wawrzyniak ty pajacu wszędzie jesteś.?

K
Krzysiu

Lałem tam ostatnio. Miło mi, że ta pani pływała w moim moczu.

Ł
Łódź...

zawsze ch@j tu nocował. nędza, łajdactwo władzy, dziadostwo i ubóstwo umysłowe...

J
Ja
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

Wstaw taki komentarz na Facebooku a cię wyjaśnię publicznie ?

Tutaj wszyscy mądrzy jesteście bo was nie widać.

M
Metal

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

O
Opal

Umł remontami usuwa konkurencję na fakturze galerii łódzkiej tak to robi się w białych rękawiczkach

G
Gość
2019-05-23T13:38:59 02:00, Gość:

Może jakiś pozew zbiorowy, kiedyś na Nawrot 15 były dopalacze i specjalnie żeby im zaszkodzić rozkopali ulicę, teraz całą ulicę traktowaną jak "przestępców" potraktowali.

expressilustrowany.pl/ zniknie-sklep-z-dopalaczami-przy-ul-nawrot/ ar/ 10431986

Może jakiś pozew zbiorowy, kiedyś na Nawrot 15 były dopalacze i specjalnie żeby im zaszkodzić rozkopali ulicę, teraz całą ulicę traktują jak "przestępców" potraktowali.

P
Polllll

Żal mi tej pani. Kolejna na parcie na szkło.