Łódź: Pływała na różowym flamingu po ul. Nawrot. Pani Sandra Ruta znalazła sposób na drogowców...

Anna OdrowskaLila SayedZaktualizowano 
Zdjęcie, które opublikowała na profilu facebookowym swojej restauracji Sandra Ruta, obejrzało tysiące łodzian. Na fotografii właścicielka lokalu pływa na różowym dmuchanym flamingu po ul. Tuwima! W wykopie znajdującym się przed wejściem do jej lokalu utworzyło się ogromne bajoro i przez kilka dni nikt wody nie usuwał. Pani Sandra postanowiła zadziałać w nietypowy sposób. Let's Gofry
Zdjęcie, które opublikowała na profilu facebookowym swojej restauracji Sandra Ruta, obejrzało tysiące łodzian. Na fotografii właścicielka lokalu pływa na różowym dmuchanym flamingu po ul. Nawrot! W wykopie znajdującym się przed wejściem do jej lokalu utworzyło się ogromne bajoro i przez kilka dni nikt wody nie usuwał. Pani Sandra postanowiła zadziałać w nietypowy sposób.

Założyła kostium kąpielowy, nadmuchała flaminga i wskoczyła do bajora.

- Przez to bajoro wejście do mojej knajpki było utrudnione. Po prostu nie było jak przejść z jednej strony na drugą - opowiada właścicielka "Let's Gofry". - Postanowiłam sytuację, w której byłam po prostu bezradna, zamienić w żart i poskutkowało.

Zdjęcie obejrzało tysiące łodzian, zostało udostępnione setki razy. Zobaczyły je również służby odpowiedzialne za ten stan rzeczy, bo następnego dnia wodę wypompowano.

Przypominamy, że remont ul. Nawrot miał zakończyć się w ubiegłym roku. Niestety prace wciąż trwają. Ul. Nawrot jest nieprzejezdna na odcinku od ul. Piotrkowskiej do ul. Sienkiewicza.

Zobacz też:

Sandra Ruta pływała na flamingu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 24

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Grażyna

Niezła Ydyotka

zgłoś
M
Metal
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

2019-05-23T16:15:37 02:00, Ja:

Wstaw taki komentarz na Facebooku a cię wyjaśnię publicznie 😊

Tutaj wszyscy mądrzy jesteście bo was nie widać.

2019-05-23T22:43:53 02:00, Metal:

Wiesz co ty mi możesz na Facebooku? Łyso że zrobiła z siebie pośmiewisko i wykapała się w czyichś szczochach?

2019-05-23T22:54:48 02:00, Jj:

No to dodaj komentarz na Facebooku a zobaczymy co mogę 😊

Czekam na odpowiedź ale już na Facebooku 😊

Se możesz. W realu się postaw, a nie na facebooku. Dawaj! Łyso ci znowu? :D

zgłoś
I
Igor

śmiać to się mogą tylko pustaki z Łodzi-Wasze zachowanie świadczy tylko o Was

-śmiejących się debili nakarmiłbym ich własnym łajnem....czyn desperacki ale i bardzo odważny-brawo...

zgłoś
J
Jj
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

2019-05-23T16:15:37 02:00, Ja:

Wstaw taki komentarz na Facebooku a cię wyjaśnię publicznie 😊

Tutaj wszyscy mądrzy jesteście bo was nie widać.

2019-05-23T22:43:53 02:00, Metal:

Wiesz co ty mi możesz na Facebooku? Łyso że zrobiła z siebie pośmiewisko i wykapała się w czyichś szczochach?

No to dodaj komentarz na Facebooku a zobaczymy co mogę 😊

Czekam na odpowiedź ale już na Facebooku 😊

zgłoś
m
mech
2019-05-23T17:18:12 02:00, Krzysiu:

Lałem tam ostatnio. Miło mi, że ta pani pływała w moim moczu.

2019-05-23T19:51:10 02:00, O:

Miło ci? I co - zwaliłeś sobie?

Tak, zwaliłem klocka. A pustak w tym pływa buhahahahaaaa

zgłoś
M
Metal
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

2019-05-23T16:15:37 02:00, Ja:

Wstaw taki komentarz na Facebooku a cię wyjaśnię publicznie 😊

Tutaj wszyscy mądrzy jesteście bo was nie widać.

Wiesz co ty mi możesz na Facebooku? Łyso że zrobiła z siebie pośmiewisko i wykapała się w czyichś szczochach?

zgłoś
j
ja też
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

2019-05-23T16:15:37 02:00, Ja:

Wstaw taki komentarz na Facebooku a cię wyjaśnię publicznie 😊

Tutaj wszyscy mądrzy jesteście bo was nie widać.

2019-05-23T19:52:25 02:00, ?:

Tak? A ruchasz się?

Co? No?

2019-05-23T21:07:02 02:00, Jj:

Wawrzyniak ty pajacu wszędzie jesteś.?

Na Facebooku to możesz mi skoczyć. Te Sandry i Dżesiki to niestety dzbany.

zgłoś
J
Jj
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

2019-05-23T16:15:37 02:00, Ja:

Wstaw taki komentarz na Facebooku a cię wyjaśnię publicznie 😊

Tutaj wszyscy mądrzy jesteście bo was nie widać.

2019-05-23T19:52:25 02:00, ?:

Tak? A ruchasz się?

Co? No?

Wawrzyniak ty pajacu wszędzie jesteś.?

zgłoś
?
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.

2019-05-23T16:15:37 02:00, Ja:

Wstaw taki komentarz na Facebooku a cię wyjaśnię publicznie 😊

Tutaj wszyscy mądrzy jesteście bo was nie widać.

Tak? A ruchasz się?

Co? No?

zgłoś
O
O
2019-05-23T17:18:12 02:00, Krzysiu:

Lałem tam ostatnio. Miło mi, że ta pani pływała w moim moczu.

Miło ci? I co - zwaliłeś sobie?

zgłoś
K
Krzysiu

Lałem tam ostatnio. Miło mi, że ta pani pływała w moim moczu.

zgłoś
Ł
Łódź...

zawsze ch@j tu nocował. nędza, łajdactwo władzy, dziadostwo i ubóstwo umysłowe...

zgłoś
J
Ja
2019-05-23T15:55:40 02:00, Metal:

Mądra to ona nie jest. Wsadziła w to bagno nogi, a tam lumpy ostatnio coś myli a potem się załatwiali buhahahhaaa. Trzeba być desperatką pragnącą rozgłosu, żeby w taką zupę syfu włożyć choćby kawałek ciała.