ŁKS-Sokół 2:1. Kolejne zwycięstwo ełkaesiaków

(hof)
Artur Golański zdobył przepięknego gola z dystansu
Artur Golański zdobył przepięknego gola z dystansu łukasz kasprzak
W swoim drugim meczu sparingowym trzecioligowi piłkarze ŁKS pokonali na stadionie przy al. Unii innego III-ligowca, Sokół Aleksandrów Łódzki, 2:1. Wcześniej łodzianie wygrali z pierwszoligowym GKS Bełchatów 1:0.

Mamy świadomość, że to tylko sparing. Jednak zwycięstwo zawsze cieszy. Oby tak było w ligowych zmaganiach, które rozpoczną się w sierpniu.

Podopieczni trenerów Marka Chojnackiego i Dariusza Bratkowskiego wyszli na prowadzenie w 31 minucie po pięknym uderzeniu z dystansu w samo okienko Artura Golańskiego. W 42 minucie było już 2:0, tym razem sytuację sam na sam z golkiperem pewnie wykorzystał Łukasz Dynel.

Aleksandrowanie strzelili honorową bramkę po wolnym Michała Wrzesińskiego (75 minuta). Inna sprawa, że znacznie lepiej powinien zachować się bramkarz ełkaesiaków Adam Sekuterski.

To nie było wielkie spotkanie, ale obie drużyny mają jeszcze czas na wypracowanie odpowiedniej dyspozycji. Starcia ŁKS i Sokoła w III lidze powinny być ciekawe.