ŁKS-Radomiak 1:1. Ełkaesiakom nie wystarczył do zwycięstwa gol Łukasza Sekulskiego

Bramkę dla łodzian strzelił Łukasz Sekulski
Bramkę dla łodzian strzelił Łukasz Sekulski krzysztof szymczak
Swoje kolejne spotkanie o I-ligowe punkty piłkarze ŁKS mają rozegrać dopiero 12 września (niedziela, 12.40, w Łodzi ze Stomilem Olsztyn). Podopieczni trenera Wojciecha Stawowego zremisowali dziś w sparingu na stadionie przy al. Unii z innym pierwszoligowcem, Radomiakiem Radom 1:1 (0:0).

Spotkanie nie było wielkim widowiskiem, to co najciekawsze wydarzyło się na murawie po przerwie.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 59 minucie, Z prawej strony dośrodkował Tomasz Nawotka, a golkipera gości pokonał napastnik Łukasz Sekulski.

Kiedy wydawało się, że to starcie zakończy się zwycięstwem zespołu prowadzonego przez trenera Wojciecha Stawowego, w 88 minucie do wyrównania doprowadzil Karol Podliński (z lewej strony centrował eksełkaesiak Artur Bogusz).

ŁKS: I połowa: Arndt – Wolski, Moros, Dąbrowski, Klimczak – Pirulo, Tosik, Dominguez, Trąbka, Ibe-Torti - Corral. II połowa: Malarz - Nawotka, Lorenc, Rozwandowicz, Dampc - Sajdak, Srnić, Trąbka, Gryszkiewicz, Ibe-Torti - Sekulski.