Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 03godz.
  • 38min.
Odwiedź serwis wyborczy 

ŁKS został w Łodzi. Inni z ekstraklasy jadą na zgrupowania [ZDJĘCIA]

Jan Hofman
Jan Hofman
Trenerzy i działacze ŁKS zdecydowali, że drużyna z al. Unii przygotowywać się będzie do wznowienia rywalizacji w ekstraklasie na własnych obiektach.

Bartosz Król, rzecznik łódzkiego klubu mówi: – Nie widzimy potrzeby, aby zespół wyjeżdżał na specjalne zgrupowanie. Obiekt przy al. Unii i ośrodek przy ul. Minerskiej spełniają wszystkie standardy, żeby tu na miejscu w Łodzi właściwie jak najlepiej przygotować się do ligowej rywalizacji.

Nieco inaczej na sprawę patrzą w innych zespołach ekstraklasy. Działacze Pogoni Szczecin poinformowali, że w poniedziałek piłkarze tego klubu wyjadą na zgrupowanie do Opalenicy. Zespół trenera Kosty Runjaicia ma ćwiczyć w województwie wielkopolskim do czwartku.
– Zespół będzie mógł trenować komfortowych warunkach, dalej będąc procesie izolacji, przygotowywać się do restartu ekstraklasy – informuje Pogoń. – Transport drużyny oraz pobyt odbędzie się z uwzględnieniem wszelkich standardów sanitarnych, wynikających zarówno z rozporządzeń Ministerstwa Zdrowia.

Także w poniedziałek do Gniewina wyjadą zawodnicy Arki Gdynia. Zespół prowadzony przez trenera Ireneusza Mamrota będzie trenowali w tamtejszym ośrodku przez tydzień. W sobotę szkoleniowiec oraz jego sztab, a także nowi członkowie sztabu medycznego, przejdą po raz drugi test na obecność COVID -19.

Na podobne przygotowania drużyn zdecydowali się szefowie Legii Warszawa, która trenował w Warce, Piasta Gliwice, który ćwiczy w Arłamowie i Rakowa Częstochowa, przygotowującego się w Woli Chorzelowskiej.

Wielkie hity w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Rozlosowano pary

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

J
Juda Trauwurcel 1909

Bieda = klepsydra

Dodaj ogłoszenie