ŁKS - Znicz 3:0. Bramki: Klimczak, Jurić, Guima. Dwa gole padły w ciągu 60 sekund [ZDJĘCIA]

Piłkarze ŁKS rozegrali mecz kontrolny z II-ligowym Zniczem Pruszków

Do przerwy wyraźną przewagę miał ŁKS, ale nie był w stanie sforsować defensywy rywali i strzelić bramkę. Czego się nie udało zrobić do przerwy udało w drugiej połowie. Łodzianie pewnie wygrali 3:0. Dwie bramki strzelili w odstępie... 60 sekund! W roli asystentów wystąpili: Antonio Domingueza i Michała Trąbki, po zagraniach których, zarówno obrońca Adrian Klimczak jak i napastnik Stpie Jurić mieli ułatwione zadanie. Po znakomitym podaniu Piotra Janczukowicza wynik w końcówce spotkania ustalił Ricardo Guima.
Dziś tajny przez poufny wewnętrzny sparing, który będzie derbowym starciem dwóch drużyn ŁKS. Czy w nim Kibu Vicuna wystawi jedenastkę, który wybiegnie na mecz 30 lipa z GKS w Tychach?
Kontuzjowani są: Dawid Arndt, Jan Kuźma, Ricardinho i Samuel Corral. Trenuje Nacho Monsalve, ale jeszcze nie znalazł się w meczowej kadrze.

ŁKS Łódź – Znicz Pruszków 3:0 (0:0)

1:0 – Klimczak (62), 2:0 – Jurić (63), 3:0 – Guima (84)

ŁKS: Marek Kozioł –  Bartosz Szeliga, Maciej Dąbrowski (81, Jakub Tosik), Adam Marciniak, Adrian Klimczak (78, Mateusz Bąkowicz), Maksymilian Rozwandowicz (81, Ricardo Guima), Pirulo (66, Javi Moreno), Antonio Dominguez, Mikkel Rygaard (45, Michał Trąbka), Piotr Gryszkiewicz (78, Kelechukwu Ibe–Torti), Stipe Jurić (71, Piotr Janczukowicz)