ŁKS - Zagłębie Sosnowiec 3:1. Sparingowe zwycięstwo ełkaesiaków

Piłkarze ŁKS byli lepsi od Zagłębia
Piłkarze ŁKS byli lepsi od Zagłębia Maciej Stanik
W swoim drugim meczu sparingowym w okresie przygotowawczym piłkarze ŁKS pokonali w Gutowie Małym drugoligowe Zagłębie Sosnowiec 3:1.

Gole dla podopiecznych trenera Marka Chojnackiego zdobyli: Konrad Kaczmarek (30, głową), Daniel Cyzio (40) i Michaił Koladko (79, karny, po faulu właśnie na nim). Rywale trafili do siatki po uderzeniu z dystansu i błędzie bramkarza Adriana Olszewskiego.
ŁKS I połowa: Olszewski (30, Chintuba) - Paluch, Barsukow, Cyzio, Żółtowski - Kaczmarek, Pakosz, Golański, Hordia, Kubicki - Eduardo Da Conceicao.
ŁKS II połowa: Chintuba (60, Pająk) - Tonn, Ficoń, Jurkowski, Wełna - Koladko, Kuklis, Bułka, Pawlak, Szyc - Stąporski.