ŁKS. Wygrany ostatni sparing przed ligową premierą [ZDJĘCIA, FILMY]

hof
Ostatni sparing ŁKS przed powrotem do ligowych rozgrywek i zwycięstwo. Lider III ligi - ŁKS - pokonał najlepszy team IV ligi - Wartę Sieradz - 2:1

Po pierwszej połowie ŁKS prowadził 1:0, choć więcej lepszych sytuacji mieli rywale. Łodzian ratował dobrze broniący Kołba. ŁKS świetną okazję wypracował w 12 minucie. Niestety, Nowak przegrał pojedynek sam na sam z Mielcarzem. W 36 min po krótko rozegranym rzucie rożnym i podaniu wzdłuż bramki Bryły, na raty strzelał Juraszek. Za drugim razem trafił do siatki.
Drugą bramkową akcję zainicjował Radionow. Po jego podaniu w słupek trafił Kopka. Łódzki napastnik był na miejscu. Przejął piłkę i strzałem z półwoleja zdobył drugiego gola.
Po błędzie defensywy i braku rekacji bramkarza rywale zdobyli w końcówce honoroweg gola.
W Warcie widzewska kolonia. Grają: Mielcarz, Wlazłowski, Zawodziński, Narożnik. Z dobrej strony pokazał się były ełkaesiak - Kacela.

ŁKS - Warta Sieradz 2:1 (1:0)

1:0 - Juraszek (36), 2:0 - Radionow (57), 2:1 - Łabędzki (86)