ŁKS. Wojciech Łuczak trafił w okienko, a łodzianie pokonali Szachtior

Bardzo interesujący i zwycięski sparing ŁKS.

Do przerwy to ŁKS prowadził grę, przeprowadził kilka składnych akcji, ale bramki nie zdobył. druga połowa była jeszcze lepsza. W 65. minucie ŁKS objął prowadzenie po pięknym trafieniu Wojciecha Łuczaka w okienko bramki rywala. W 74. minucie dobre podanie Oskara Koprowskiego wykorzystuje Łykasz Sekulski i podwyższa prowadzenie łodzian. @LKS_Lodz - Szachtior Karaganda 2:0. W 87. minucie samobójcze trafienie zalicza Jakub Romanowicz.

W pierwszym meczu kontrolnym podczas zgrupowania w Turcji ŁKS zremisował z FK Armawir 1:1.

ŁKS - Szachtior Karaganda 2:1 (0:0)

1:0 - Łuczak (65), 2:0 - Sekulski (74), 2:1 - Romanowicz (87, samobójcza)

ŁKS Łódź: Dominik Budzyński - Artur Bogusz (65, Jan Grzesik), Jan Sobociński (46, Piotr Pyrdoł), Kamil Juraszek, Adrian Klimczak (65, Oskar Koprowski), Patryk Bryła (46, Maksymilian Rozwandowicz), Łukasz Piątek (46, Wojciech Łuczak), Bartłomiej Kalinkowski, Maciej Wolski, Dani Ramírez (46, Jakub Kostyrka), Rafał Kujawa (65, Łukasz Sekulski). W II połowie grał także: Jakub Romanowicz.