ŁKS - Widok Skierniewice 1:1. Pierwszy remis łodzian w IV lidze [FILM, zdjęcia]

Piłkarze ŁKS w ostatniej kolejce rundy jesiennej czwartej ligi zremisowali z Widokiem Skierniewice 1:1 (1:1) Spotkanie na stadionie przy al. Unii obserwowało 1266 kibiców.

ŁKS - Widok Skierniewice - zobacz FILM

To pierwszy remis ełkaesiaków w tym sezonie. Prowadzenie dla podopiecznych trenera Wojciech Robaszka uzyskał w trzynastej minucie Olaf Okoński, który popisał się bardzo ładnym uderzeniem. Napastnik ŁKS kapitalnie uderzył piłkę z 25 metrów, a ta wylądowała w tzw. okienku. Zdaniem wielu była to bramka rundy w czwartej lidze.
Radość gospodarzy z prowadzenia trwała tylko cztery minuty. Do wyrównania doprowadził Tomasz Cybulski, która bramkarza ŁKS pokonał strzałem głową. Gol uskrzydlił gości, którzy kilkakrotnie zagrozili bramce gospodarzy. Na szczęście po dwóch kwadransach ŁKS otrząsnął się i to on przejął inicjatywę. Łodzianie wypracowali przynajmniej siedem sytuacji bramkowych, ale żadnej z nich nie zdołali zamienić na gola.
W drugiej części na boiska rządził chaos i brakowało płynnych i ładnych akcji.

ŁKS - Widok Skierniewice 1:1 (1:0)
1:0 -Okoński (13), 1:1 - Cybulski (17)
ŁKS: Kamil Woźniak - Piotr Słyścio, Szymon Salski, Marcin Zimoń, Adrian Filipiak – Michał Zaleśny (46, Rafał Jankiewicz, 89 Radosław Jurkowski), Aleksander Ślęzak, Adrian Kasztelan, Michał Bielicki - Olaf Okoński, Adam Patora