ŁKS vs Pogoń Grodzisk Mazowiecki [RELACJA NA ŻYWO, ZDJĘCIA]. Koniec meczu. Wynik 1:1

(tj)
ŁKS vs Pogoń. Mecz w Łodzi
ŁKS vs Pogoń. Mecz w Łodzi Paweł Łacheta
ŁKS vs Pogoń relacjonowaliśmy ten mecz NA ŻYWO. Dziś piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego niestety tylko zremisowali z drużyną Pogoni Grodzisk Mazowiecki 1:1. Tym sposobem drużyna nie ma szans na walkę o awans do II ligi.

ABY ODŚWIEŻYĆ STRONĘ, WCIŚNIJ F5

KONIEC MECZU. Rozczarowanie na stadionie przy al. Unii. Kibice zdegustowani postawą swoich piłkarzy. pogoń szczęśliwie remisuje, a ŁKS zostaje wyeliminowany z walki o II ligę.
Żółta kartka dla Stryjewskiego. Za chwile sędzia zakończy mecz.
93' Aut dla ŁKS-u. To już chyba ostatnia szansa, by wygrać mecz. Jeśli tego meczu ŁKS nie wygra, pozostanie już chyba tylko walka o to, by nie spaść z ligi.
92' Ostalczyk miał 3 razy piłkę i 3 razy zagrał niedokładnie!!! Tak nie można grać.
90' Już 90 minuta. ŁKS nie ma recepty na pokonanie bramkarza. Szkoda tych punktów, które uciekają.
87' Żółta kartka dla bramkarza Pogoni za odrzucenie piłki po gwizdku sędziego
Tomasz Ostalczyk przywołany do ławki rezerwowych.
86'Walka w środku boiska. Pogoń dobrze się broni, groźna jest w kontrach, trzeba uważać.
Kontra Pogoni i niewiele brakowało, by zawodnik z Grodziska strzelił drugą bramkę. Dużo szczęścia. Widać, że bramkarz łodzian, młody zawodnik jest mocno zdenerwowany.
83' Kolejny rzut rożny dla ŁKS.

Jesteśmy z Wami ŁKS jesteśmy z Wami! - słychać z trybuny

82' Puciak, może teraz, złe podanie.
81' ŁKS w natarciu. Mecz bardzo ciekawy w końcówce. Czas upływa.

Trener zdecydował się wymienić bramkarzy, ponieważ na murawie musi być co najmniej dwóch zawodników młodzieżowych. Zszedł faulowany Barzyc i musiał za niego wejść ktoś z młodzieży.

79' Świetny teraz strzał z dystansu, ale bramkarz Pogoni broni piłkę!
Nerwowo zrobiło się na boisku, ŁKS się spieszy, chce zdobyć bramkę, a Pogoń dobrze się broni i próbuje groźnie kontratakować.
Dośrodkowanie, niestety bramkarz wychodzi i łapie piłkę.
77' Akcja ŁKSu i mamy rzut rożny. Może teraz?
74' Kolejny faul na ŁKSiaku i sędzia znów nie wyciąga kartki dla zawodnika z Pogoni.
72' Niestety bramka dla Pogoni.... Strzał z dystansu i Michał Gorzelański dostaje piłkę "za kołnierz". Szkoda, bo trudno będzie teraz odrobić stratę.
Zmiana... bramkarza w drużynie ŁKSu. W sumie nie wiadomo, czym podyktowana
70' Zmiana w ŁKS - Rodrigo wchodzi na boisko za kontuzjowanego Barzyca.
69' ŁKS wciąż gra w dziesiątkę. Niezrozumiała sytuacja, Rodrigo czeka na wejście. No może teraz się uda.
67' Rzut wolny dla gości. Ale obrońca wyjaśnia sytuację.
Tymczasem żółta kartka dla... Patory.
Znów faulowany ŁKS-iak, sędzia powinien chyba częściej zacząć sięgać po żółte kartoniki, by ostudzić zawodników z Grodziska. Mecz się zaostrzył.
64' Rodrigo dobiega do ławki rezerwowych. Prawdopodobnie wejdzie do gry. ŁKS w dziesiątkę, na razie.
Przerwa w grze. Znów zawodnik ŁKS-u leży na murawie. Piłkarze Pogoni nie przebierają w środkach...
62' Ależ się zagotowało pod bra,ką Pogoni!!! W sumie aż trzy próby strzałów, ale i bramkarz i obrońcy rozpaczliwie interweniują.
60' Barzyc wraca na boisko, choć widać, że lekko utyka.
57' Gramy dalej. Walka w środku boiska. Golański z Patorą.
56' Przerwa w grze. Znów faulowany zawodnik ŁKS-u.
A jednak sędzia podnosi chorągiewkę i odgwizduje pozycję spaloną! Ależ szkoda. Ale dobra akcja naszych zawodników.
Wrzutka, ale dobrze obrońcy. Kontra ŁKS-u i GOOOLLLL!!!!!!
Teraz będzie groźnie pod bramką Michała Kołby - rzut wolny.
Gra w środku boiska, na trybunie głośny doping. Kibice domagają się kolejnego gola.
54' ŁKS kontroluje sytuację na boisku. Zawodnicy z Łodzi prowadzą grę i nie pozwalają gościom na wiele. Tak trzymać!
Ta bramka powinna uspokoić grę ŁKSiaków. Teraz trzeba sprytnie grać, wykorzystać może jakąś kontrę i strzelić na 2:0
50'

ŁKS prowadzi 1:0!!!!

Golański i GOOOOLLLL GOLLLLL GOOOOLLLL

Stryjewski, Pyciak i Barzyc grają między sobą, próbują, dośrodkowanie i rzut karny!!!
48' Nic z rzutu rożnego nie wyszło. Szkoda.
ŁKS od razu do przodu, dobra akcja i rzut rożny dla łodzian!
46' Gramy! Jest zmiana w składzie ŁKS. Faulowany przed końcem pierwszej połowy Woźniak, nie wyszedł już na boisko. Stryjewski zmienił Woźniaka
Piłkarze już gotowi, bramkarze też sygnalizują gotowość do gry.
Za moment gwizdek sędziego i początek drugiej części meczu.

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI MECZU. ŁKS VS POGOŃ 0:0 - do przerwy.

46' Kontra Pogoni, ale bramkarz łodzian na posterunku. Strzał z dystansu, piłka ląduje w rękawicach bramkarza.

45' Szkoda tej sytuacji, można było to lepiej uderzyć. ŁKS w natarciu, piłkarze Pogoni w skomasowanej obronie.

Rzut wolny dla ŁKS. To jest doskonała okazja, by zdobyć bramkę. Golański strzela, ale trafia w głowę zawodnika stojącego w murze.

44' Golański sfaulowany przed polem karnym. Ostre wejście. To musi być kartka. Golański leży na boisku.
Znów świetna akcja łodzian!!! Zabrakło centymetrów, strzał Świątka z pierwszej piłki, ale futbolówka przelatuje obok bramki.
43' Ależ dobra sytuacja Świątka. Dobre dośrodkowanie i dobry strzał Świątka. Szkoda, że piłka nie wpadła do siatki.
Mamy nadzieję, że Woźniak wróci do gry. ŁKS gra teraz w dziesiątkę. Trzeba uważać, Woźniak opatrywany poza boiskiem.
40' Ostre wejście w Fabiana Woźniaka, to chyba powinna być kartka, bo wejście nieprzyjemne, niepotrzebne. Fabian uderzony kolanem.
38' Fabian Woźniak, walczy, ale sam niewiele zdziała. Nie ma wsparcia i obrońcy Pogoni wybijają piłkę.

Wciąż bez goli, wciąż bez 100 procentowych okazji.

35' Strzał z dystansu piłkarza Pogoni i piłka odbita ląduje za bramką. Rzut rożny dla Pogoni. Wrzutka na krótki słupek, ale obrońcy ŁKSu wybijają piłkę w pole.
Niewiele ponad 10 minut do końca pierwszej połowy meczu. ŁKS musi grać szybciej, bardziej zdecydowanie, jeśli łodzienie chcą wygrać.
34' Znów dobra próba strzał z dystansu, ale niecelnie.

ŁKS gol, ŁKS gol ŁKS gol, gol, gol - śpiewają kibice

31' Faul na zawodniku ŁKS-u.
Najaktywniejszy jest Golański. Próbuje strzelać z dystansu, próbuje dośrodkowywać, drybluje. Na razie jednak nie ma wsparcia i nie ma bramki.
30' ŁKS prowadzi grę, tylko niestety na razie niewiele z tego wynika. Akcja za akcją, ale obrona gości na posterunku.
29' Dośrodkowanie Golańskiego w pole karne, ale obrońcy królują i wybijają piłkę w pole.
28' ŁKSiacy muszą grać szybciej. Może teraz, dobra akcja i faul na naszym zawodniku.
27' Golański z dystansu, ale w plecy jednego z obrońców. Teraz będzie aut dla ŁKS-u.
26' Łodzianie na razie nie mają pomysłu na to, by przebić się przez obronę Pogoni.
24' Piłka z autu. Paweł Pyciak wyrzuca i ŁKS w ataku pozycyjnym. Walka w powietrzu po wrzutce w rejon pola karnego. Znów wybicie obrońców i znów aut.
22' Nie będzie to łatwe zadanie, by pokonać piłkarzy Pogoni. Grają uważnie i nie pozwalają przed swoim polem karnym na wiele.
20' Przez moment 2 piłki na boisku. Pogoń zaczyna grać bardziej otwartą piłkę. To dobrze, mecz jest dzięki temu ciekawy.
18' Teraz było niebezpiecznie pod bramką ŁKS-u. Strzał głową, na szczęście niecelny.

Hej ŁKSa Gol - rozlega się z trybuny

17' Świetna akcja ŁKS!!! Dobre dośrodkowanie i strzał celny, ale bramkarz na posterunku.
14' Teraz znów łodzianie w ataku pozycyjnym.
12' Gra w środku boiska, ŁKS gra ostro. Faul w środku boiska. Trzeba uważać, by sędzie nie wyciągnął kartki.
Po pierwszych 10 minutach 0:0. Mecz z minuty na minutę coraz ciekawszy!

10'
Teraz dobra akcja łodzian. Piłka zmierzała pod poprzeczkę, po dobrym strzale, ale minęła ją o centymetry.
8' Pierwszy rzut rożny dla ŁKS. Szkoda, że słaba wrzutka...
6' Kibice głośno dopingują swoich piłkarzy. Wiadomo, że ŁKS nie może tego meczu odpuścić.
ŁKS nastawiony ofensywnie, Pogoń stara się rozbijać próby łodzian i samemu coś konstruować, ale na razie spory chaos po obu stronach.
Piłka po wślizgu obrońcy trafia w aut.
4' Dobry wślizg obrońcy ŁKS. Teraz Patora do Golańskiego, jest Świątek na prawym skrzydle, ale wycofanie piłki i łodzianie prowadzą atak pozycyjny.
Pogoń walczy, ale na razie biega po boisku dosyć chaotycznie. Udało się piłkarzom dostać w rejon pola karnego ŁKS, ale na szczęście strzał całkowicie nieudany.
2' ŁKS od razu ruszył ostro do ataku i niezła akcja, szkoda, że nie zakończyła się strzałem.
1' Gramy!

5 minut do pierwszego gwizdka sędziego. Łodzianie bojowo nastawieni. Mamy nadzieję, że 3 pkt pozostają w Łodzi.
Jesteśmy już na stadionie przy al. Unii. Piłkarze obu klubów rozgrzewają się. Za 15 minut początek meczu.