ŁKS VS LECH POZNAŃ wynik meczu [25.09.18] Dziś ŁKS grał z Lechem Poznań.

(ww)
ŁKS - Lech Poznań 0:1. Lech w dogrywce strzela gola i tym samym przechodzi do dalszej rundy Pucharu Polski.

Koniec meczu!

ŁKS przegrał z Lechem 1:0. Łodzianie zagrali dobry mecz na tle ektraklasowej drużyny.

121' Minuta doliczona.

120' GOOOL

⚽⚽⚽
Niestety ŁKS traci gola. Amaral strzela bramkę. Szkoda. Łodzianie wcale nie byli gorsi, momentami wręcz grali lepiej od Lecha.
117' Rzut rożny dla Lecha. ŁKS wybija na aut. Wciąż Lech przy piłce.
116' Gytjaer teraz uderza ale Budzyński broni. Za chwilę kontra ŁKS i mało brakowało, a Radionow strzeliłby gola.
113' Dośrodkowanie wprost w ręce bramkarza Lecha.
111' Klupś strzela ale bardzo niecelnie. Lech Poznań gra żenująco, na tle drużyny z ekstraklasy łodzianie wypadają bardzo dobrze. Można powiedzieć, że nie widać różnicy umiejętności. ŁKS ma rzut rożny..
108' Rzut rożny dla Lecha. Piłkarz ŁKS faulowany.
107' Radionow ładnie uderza ale bramkarz Lecha łapie.
106' Gramy dalej! Czekamy na bramkę dla ŁKS.

Koniec pierwszej połowy dogrywki. ŁKS - LECH 0:0

104' Budzyński łapie. Budzyński bezbłędny.
103' Kolejny rzut rożny dla Lecha z lewej strony pola karnego ŁKS,. Faulował Bryła.
99' Kujawa strzela ale niecelnie. Radionow za Kujawę.
97' Amaral strzela z lewej strony i znów na rzut rożny Budzyński.
96' Radut uderza ale wysoko nad bramką. Zacznie najlepszy dziś gracz ŁKS Dominik Budzyński.
94' Rzut wolny znów dla Lecha, tuż przed linią pola karnego. Będzie teraz bardzo groźnie.
93' Faul i rzut wolny dla Lecha. Będzie groźnie.
91' Dogrywka! ŁKS LECH 0:0.

Koniec 2. połowy. Zaczynamy za chwilę dogrywkę.

94' Tiba uderza! Obok słupka.
93' Budzyński teraz ratuje ŁKS przed utratą gola. Brawo dla golkipera gospodarzy. Rzut rożny dla Lecha.
90' Zmierzamy do dogrywki. Cztery minuty doliczone.
Zmiana: słaby Łuczak schodzi , a za niego Wolski.
87' Lech teraz przyspieszył. Łodzianie muszą uważać. ŁKS chyba powoli opada z sił.
83' Kujawa uderza z powietrza ale nad bramką. Ładna akcja ŁKS.
80' Race na trybunie.
79' Gytjaer teraz nie trafia w piłkę. Było groźnie.
77' Jednak nie! Spalony! Szkoda.
76' GOOOOL DLA ŁKS!
72' Cywka strzela ale Budzyński znów broni.
71' Rzut rożny dla dla Lecha.
70' Mamy chwilową przerwę, na boisku leży zawodnik ŁKS.
66' Lech przez chwilę zamknął łodzian na ich połowie. ŁKS się broni.
63' Żylski schodzi, a za niego Bryła.
61' Widejko sam na sam i nie trafia.
60' Pyrdoł uderza zza pola karnego ale niecelnie.
58' Zmiana w ŁKS: Pyrdoł za Kostyrkę.
55' Jóźwiak sam na sam, miał sporo czasu ale uderzył niecelnie. Wciąż remis.
52' Ładna wrzutka ale Żylski nie trafia w pikę.
51' Amaral dostaje żółtą kartkę za faul. Będzie szansa dla ŁKS.
46' 📣 ZACZYNAMY! Do boju ŁKS!

Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy po przerwie.

45' Strzał i znów wspaniała interwencja Budzyńskiego. Rzut tożny dla Lecha.
44' Amaral strzela i znów niecelnie. Bardzo łatwo piłkarze z Poznania dochodzą do pozycji strzeleckich.
43' Kolejny strzał na bramkę ŁKS. Piłka poszybowała nad poprzeczką.
42' Tiba dostał ładną piłkę w środku pola, strzelił ale Budzyński broni.
39' Słabszy fragment gry. Walka w środku pola.
32' Ależ piłkarze ŁKS popełniają proste błędy, co chwila dziwna łatwa strata i zagrożenie pod bramką ŁKS.
28' Gamrot traci piłkę jak dziecko i znów ŁKS ma dużo szczęścia, znów broni fantastycznie Budzyński.
27' Uderzenie z pierwszej piłki na bramkę ŁKS i cudem instyntkownie broni golkiper ŁKS. Brawo dla Budzyńskiego.
24' Była szansa na kontrę ale podanie Żylskiego niecelne.
23' Teraz Lech bardzo groźnie zaatakował, wybijamy na rzut rożny.
22' Łuczak teraz niepotrzebnie dryblował. Strata piłki i od autu Lech Poznań.
19' Łodzianie grają bardzo ambitnie.
17' Trałka uderza na bramkę ŁKS ale obok lewego słupka.
15' Lech osiągnął lekką przewagę. Łodzianie w defensywie.
Na trybunie przy al. Unii wciąż mnóstwo wolnych miejsc. Bardzo niska frekwencja.
12' Rzut rożny dla Lecha. Dośrodkowanie i próba strzału Tiby ale Rozmus blokuje i wybija dalej od bramki.
11' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale udaje się wybić na aut.
7' Łodzianie grają bardzo dobrze, przeważają. Mogli już prowadzić. ŁKS od początku zmotywowany.
4' Kostyrka w idealnej sytuacji nie trafia dosłownie na pustej bramki. Co on zrobił.
3' Pierwsza akcja Lechitów. Na trybunach bardzo mało osób. Frekwencja jest rozczarowująca. W końcu ŁKS gra dzisiaj z przedstawicielem ekstraklasy.
2' Pierwszy raz na stadionie ŁKS zawitał VAR.
1' Zaczynamy.

14:55 - Łodzianie dziś zagrają z drużyną w ekstraklasy. Liczy na dobrą grę ŁKS.

Godz. 14:40 - Już za kilka minut pierwszy gwizdek. Początek meczu ŁKS - LECH POZNAŃ o godzinie 15. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE.

Skład ŁKS:
Budzyński - Rozmus, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko, Kostyrka, Gamrot, Łuczak, Kalinkowski, Żylski, Kujawa

Skład Lecha Poznań:
Putnocky - Cywka, Janicki, Goutas, Kostevych, Trałka, Gajos, Tiba, Jóźwiak, Gytjaer, Amaral

Zespół Lecha Poznań przeżywa kryzys
Jesteśmy w trudnej sytuacji. Nasz problem tkwi w głowach. Jesteśmy profesjonalistami i musimy podnieść się z tego niełatwego momentu. Musimy to razem pchać do przodu , być mocni i szukać rozwiązań wewnątrz drużyny - mówił po porażce 0:1 w Gdyni trener Lecha Poznań Ivan Djurdjević.

Nie po raz pierwszy, ciekawe czy ostatni, sportowy kryzys znów dopadł drużynę z ambicjami w pierwszej części sezonu. Czy zdoła się z niego podnieść dziś w Łodzi?

Skrzydłowy Lecha Maciej Makuszewski wrócił do treningów. Ma być gotowy na mecz z Miedzią Legnica.