ŁKS vs Garbarnia wynik meczu [2.03.19] ŁKS walczył o ekstraklasę! Zobacz WYNIK ONLINE

(DK, WW)
Mamy awans na trzecie miejsce w tabeli.

ŁKS - GARBARNIA WYNIK NA ŻYWO
(odśwież - wciśnij F5)

ŁKS ŁÓDŹ3
GARBARNIA KRAKÓW0

Mamy awans na trzecie miejsce w tabeli. Sandecja zremisowała 0:0 z Termaliką. Czołówka tabeli: 1. Raków 41, 2. Stal Mielec 40, 3. ŁKS 40, 4. Sandecja 39. Stal jest wyżej od ŁKS, bo wygrała w Łodzi 2:0. Ale trzeba się cieszyć z awansu w tabeli. Dziękujemy wszystkim za uwagę. Do zobaczenia i do przeczytania. Następny mecz 8 marca o 18. To mecz ze Stalą w Mielcu. Ależ będą emocje.
Koniec meczu. ŁKS zdecydowanie wygrał inaugurację.

90+1 Sędzia przedłużył mecz o 2 minuty

90 min. Sandecja chyba nie wygra już z Termaliką, ŁKS awansuje na 3 miejsce w tabeli. Szkoda, że Stal Mielec wygrała z Podbeskidziem

90 min. Radionow na pozycji spalonej po podaniu Klimczaka

89 min. Ostatnie minuty do końca. Czy sędzia przedłuży mecz i o ile?

88 min. Jeszcze atak Garbarni, ale bez przekonania

87 min. Brawa na trybunie. O takiej inauguracji kibice ŁKS właśnie marzyli

85 min. Rożny dla Garbarni, ale krakowianie już nie wierzą w sukces i popełniają proste błędy

83 min. Już nic nie odbierze nam zwycięstwa - cieszą się kibice na stadionie ŁKS

81 min. Zmiana w drużynie Garbarni. Schodzi Słoma, wchodzi Gawle

81 min. Ogar zaatakował, ale Rozwandowicz pilnował zawodnika Garbarni

80 min. Nowy napastnik na boisku Radionow mógł strzelić gola, gdyby dotarło do niego podanie Pyrdoła. Zabrakło precyzji

77 min. Trzecia zmiana w ŁKS. Radionow zmienia Kujawę. Trener Kazimierz Moskal nie zamierza bronić wyniku. Napastnik za napastnika. Gramy o czwartą bramkę? Gramy daleko od swojej bramki

76 min. Nie słabnie doping płynący z trybuny. Ustalono, że mecz ŁKS z Garbarnią ogląda komplet widzów - ponad 5200.** Czekamy na rozstrzygnięcie przetargu na budowę trzech brakujących trybun. Komplet będzie wtedy, gdy na mecz przyjdzie około 20 tys. widzów

75 min. Dobra interwencja reprezentanta Polski w drużynie ŁKS. Sobociński wybija piłkę sprzed bramki Kołby. Obrońca ŁKS zagra niebawem na mundialu z Kolumbią, Senegalem i Tahiti

74 min. Nieco ponad kwadrans do końca meczu. Ełkaesiacy muszą spokojnie grać daleko od swojej bramki i pilnować korzystnego wyniku

72 min. Druga zmiana w drużynie ŁKS. Pyrdoł wchodzi na boisko za Bryłę

71 min. Znów miał zajęcie Kołba. Strzał gości nie był jednak bardzo wymagający

70 min. Tempo gry nieco spadło. Ełkaesiacy kontrolują przebieg meczu, nadzieja umiera w sercach Garbarni

69 min. Tak jak sugerowaliśmy - jest zmiana w drużynie ŁKS: Wolski zastępuje Kalinkowskiego

65 min. Do końca zostało 25 minut. Trener Kazimierz Moskal rozważa dokonanie zmian

65 min. Próbował strzelać Włodyka - został zablokowany.

64 min. Interweniuje Kołba. Odbija piłkę po strzale Serafina, ratuje też ŁKS po próbie dobitki Ogara. Wróciliśmy z dalekiej podróży

63 min. Zmiana w drużynie Garbarni. Były trener ŁKS, dziś drużyny z Krakowa Bogusław Pietrzak wprowadza do gry Lecha, schodzi Garzeł

62 min. Kujawa troszeczkę za mocno dogrywał do Ramireza. Byłby hat-trick. Panowie, czapki z głów - tak grają Rycerze Wiosny. Kibice skandują

59 min. Atakują ełkaesiacy niesieni dopingiem płynącym z trybun. Ależ mecz jest ciekawy. Niech żałują ci, którzy nie przyszli na stadion przy al. Unii

58 min. Goście jeszcze nie tracą nadziei. Strzelał Firlej, ale Kołba jest bezbłędny

57 min. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla ŁKS Bryła podał do tyłu, a Kujawa nie zmarnował sytuacji i wpakował piłkę do siatki z 10 metrów lub chyba nawet było jeszcze bliżej. Koncertowy gol

56 min. Bryła powinien strzelać, był w dogodnej sytuacji, ale szukał Ramireza, którego zablokowali obrońcy

55 min. Mecz nabrał jeszcze większych rumieńców. Atmosfera jest doskonała do gry. Płynie doping z trybuny, oświetlenie działabez zarzutu. Nie brakuje okazji z obu stron

55 min. Aktywny Serafin próbował zaskoczyć Kołbę - piłka trafiła w boczną siatkę

53 min. ŁKS powinien prowadzić 3:0. Cabaj wygrał jednak pojedynek sam na sam z Kujawą. Nasz napastnik próbował mijać bramkarza gości, ale się nie udało

52 min. Wolny dla gości. Kalemba strzelił obok

50 min. **Niecodzienna kontra ŁKS.** Można było przelobować stojącego daleko przed polem karnym Cabaja. Ramirez i Bryła nie zdecydowali się na posłanie loba nad bramkarzem Garbarni

48 min. Kołba odbija piłka po strzale Serafina. Garbarnia niebezpiecznie atakuje. ŁKS nie może dać się zepchnąć do obrony

47 min. Ostrzeżenie dla ŁKS. Mecz się nie skończył, trzeba zachować czujność. Atak Garbarni zakończony strzałem Kalemby z 6 metrów - na nasze szczęście piłka przeleciała obok bramki Kołby

46 min. Rozpoczęła się druga połowa meczu. Jedna zmiana w drużynie Garbarni: Firlej zastąpił Krykuna, który miał problemy zdrowotne

Za chwilę rozpocznie się druga połowa meczu. Czy będą zmiany? Rezerwowi w ŁKS: Budzyński - Wolski, Radionow, Ratajczyk, Gamrot, Pyrdoł, Juraszek. Rezerwowi w Garbarni: Kozioł - Górecki, Firlej, Wójcik. Kostrubała, Gawle, Lech.

Trwa przerwa. Grzesiu nasz chuligan Krysiak urodził 13 lutego 1969 roku w Zgierzu. To ikona naszego klubu, najlepszy piłkarz ŁKS w meczu z Manchesterem United na Old Trafford. To były eliminacje do Ligi Mistrzów. Tak, tak, droga młodzieży ŁKS w 1998 roku grał o awans do elity. Te czasy jeszcze powrócą

46 min. Koniec pierwszej połowy. W przerwie będą atrakcje dla kibiców i tort od Grzegorza Krysiaka, który skończył 50 lat

45+1 min.**GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. **Znów Dani Ramirez. Coś niebywałego. Łuczak podał do Bryły, a ten wycofał na koniec pola karnego. Będący w polu karnym Hiszpan precyzyjnym strzałem zdobył drugiego gola. Brawo. Szaleństwo na trybunach

45 min. Ostatnia minuta pierwszej połowy. Sędzia doliczył minutę

43 min. Znów wspaniałe uderzenie Ramireza - w spojenie słupka i poprzeczki. ŁKS dominuje. Powinno być 2:0

42 min. Trzecia żółta kartka w tym meczu - ukarany Szywacz za faul na Grzesiku. Ełkaesiak wbiegał w pole karne i został nieprzepisowo zatrzymany. Jeszcze metr, półtora i byłby karny!

40 min. Kilka ostrych starć na boisku.

38 min. Dani Ramirez to skarb w drużynie trenera Kazimierza Moskala. Kibice padają sobie w ramiona.

37 min. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL. Dani Ramirez!!!! Hiszpan popisał się technicznym strzałem i piłka wpadła do siatki tuż przy słupku. Hiszpan strzelał z 10 metrów po wycofaniu piłki. Efektowny gol

36 min. Kalinkowski strzelał, Cabaj na raty łapie jednak piłkę. Kujawa już czaił się, by zaliczyć dobitkę

34 min. Kołba zmuszony do interwencji. Łapie piłkę, którą próbował przejąć Krykun

32 min. Pyciak, były piłkarz ŁKS, dziś Garbarni, zablokował Łuczaka w polu karnym - gdyby nie ta interwencja, Łuczak byłby w idealnej sytuacji. Szkoda

31 min. Pół godziny gry za nami. Kibice ŁKS dopingują swój zespół. Czekamy na gola

30 min. Ciekawa akcja ŁKS, ale Bryła niedokładnie podawał do Ramireza

27 min. ŁKS blisko szczęścia. Ramirez zagrał do Bryły, ten strzelał, ale za wysoko

26 min. Kujawa próbował strzelać na bramkę rywala. Niewiele brakowało do celu, napastnik ŁKS nie sięgnął piłki

25 min. Po wolnym dla Garbarni dobrze interweniują obrońcy ŁKS

24 min. Żółtą kartką ukarany Sobociński, który przy linii zatrzymał atakującego rywala

22 min. Gra toczy się głównie w środku pola. ŁKS czeka na przeprowadzenie udanej akcji

18 min. Kalinkowski trafił w poprzeczkę. ŁKS powinien prowadzić 1:0. Piłkarz ŁKS strzelał głową

15 min. Pierwszy żółta kartka w meczu - ukarany Garzeł z Garbarni

15 min. Ponownie wolny dla ŁKS. Będzie strzał na bramkę Garbarni. Niestety, nic z tego nie wyszło. Strzał Rozwandowicza zablokowany

14 min. Obie strony starają się rywalowi narzucić swój styl gry. Częściej przy piłce gospodarze

11 min. Ramirez zagrywa znów z wolnego i znów doświadczony Cabaj wyjaśnił sytuację

7 min. Wolny dla ŁKS. Po dośrodkowaniu Cabaj uprzedził Kujawę
4 min. Pierwszy rożny dla ŁKS, zagrożenia dla bramki gości nie było

3 min. Pierwszą stuprocentową okazję mieli piłkarze gości. Krykun był sam na sam z Kołbą. Na szczęście dla nas zabrakło piłkarzowi Garbarni skuteczności. Górą bramkarz ŁKS

3 min. Po siedmiu latach na stadionie ŁKS rozbłysło oświetlenie

1 min. Gramy. Panie i panowie. Wiosna na ŁKS już rozpoczęta. Garbarnia w czarnych strojach, ŁKS oczywiście w biało-czerwono-białych strojach

16.59 Piłkarze już na boisku. Skład drużyny Garbarni: Cabaj - Serafin, Masiuda, Ogar, Krykun, Garzeł, Pyciak, Kalemba, Słoma, Włodyka, Szywacz. Jest nasz dobry znajomy Paweł Pyciak

16.55 Kibice dyskutują na temat składu. W pierwszej jedenastce jest jeden nowy gracz - Adrian Klimczak, który przyszedł do ŁKS z Arki Gdynia

16.50 Na trybunach widzimy byłych piłkarzy ŁKS, których na inaugurację wiosny zaprosił prezes Tomasz Salski. Będzie niespodzianka dla kibiców od Grzegorza Krysiaka. Co wymyślił „Nasz chuligan"?

16.45 Rośnie gorączka przed pierwszym gwizdkiem. Hostessy rozdają kartki ze słowami „Rodowici ŁKS" - piosenkę zaśpiewają kibice

Przed meczem ŁKS - GARBARNIA:
16:30 O godzinie 17. pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy relację na żywo z meczu ŁKS - Garbarnia.

16:18 - Skład drużyny ŁKS: Kołba - Grzesik, Sobociński, Rozwandowicz, Klimczak, Bryła, Łuczak, Kalinkowski, Bielak, Ramirez, Kujawa

16:02 Po ostatnich sparingach napastnicy ŁKS strzelili aż siedem bramek! To może cieszyć. Liczymy dzisiaj na zwycięstwo. Już za godzinę rozpocznie się spotkanie ŁKS - Garbarnia, zapraszamy na relację LIVE.

Godz. 15:40 Za chwilę podamy skład drużyny ŁKS.

15:05 Dziś o godz. 17 mecz ŁKS Garbarnia zostanie rozegrany przy światłach, pierwszy raz od siedmiu lat!

14:45 Spotkanie zostanie poprzedzone wspólnym odśpiewaniem piosenki „Rodowici ŁKS", która powstałą na 110-lecie klubu.

Godz. 14:32 Trener ŁKS Kazimierz Moskal przyznał, że nadarza się wielka szansa dla Łódzkiego Klubu Sportowego, jest szansa na awans do ekstraklasy. Jak zaznaczył trener ŁKS drużyna zrobi wszystko aby osiągnąć ten cel. Dlatego też my kibice liczymy dziś że 3 punkty zostaną w Łodzi
ŁKS vs Garbarnia mecz na żywo

ŁKS jesienią przegrał w Krakowie z gospodarzami 2:3. Dziś 2.03.2019 liczymy na przełamanie i trzy punkty dla łódzkiej ekipy. Początek spotkania o godzinie 17. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z meczu ŁKS Garbarnia.