ŁKS URSUS na żywo. Relacja na żywo z meczu ŁKS URSUS

(tj)
ŁKS całkowicie zasłużenie pokonał dziś drużynę URSUSA Warszawa. Mecz od samego początku pod dyktando lidera z Łodzi. W pierwszej połowie łodzianie strzelili 3 bramki i zdecydowanie kontrolowali przebieg meczu. W II połowie URSUS zdobył honorowego gola. Lider z Łodzi dobitnie dziś podkreślił, że jest czołowym kandydatem do awansu do wyższej klasy rozgrywek.

ŁKS 3 URSUS 1

Koniec meczu.
Rzut rożny dla ŁKS jeszcze szansa...
Sędzia doliczył 3 minuty.
Jeszcze jedna dobra akcja ŁKS, szkoda, że nie padł 4 gol dla łodzian.
90' Koniec regulaminowego czasu gry. ŁKS 3 Ursus 1
88' Gramy dalej. To już końcówka meczu. URSUS w natarciu, URSUS próbuje, ale ŁKS broni się dobrze.
Aut dla ŁKS.
87' Rzut wolny dla Ursusa. Daleko od bramki Kołby.
85' Akcja pod bramką ŁKS. Było groźnie, ale łodzianie obronną ręką wychodzą z opresji.
83'ŁKS od bramki. Daleki wykop na środek boiska.
80' Wynik bez mian ŁKS prowadzi na stadionie przy al. Unii z Ursusem 3:1
78' Walka w środku boiska.
76' Ursus przyspieszył, ŁKS musi zacząć grać szybciej, musi zacząć atakować, strata gola zupełnie niepotrzebna. Końcówka meczu znów może być nerwowa.
ŁKS URSUS 3:1
74' Bramka dla URSUSA - strzał w słupek i skuteczna dobitka.
72' Faul na zawodniku URSUSA - za moment kolejna zmiana w łódzkiej drużynie. Do wejścia przygotowany Maksym Kowal. Boisko opuszcza Gamrot.
70' Dobry strzał Radionowa z dystansu i piłka minimalnie przelatuje obok słupka.
68' Akcja ŁKS - zatrzymana przez pomocnika Ursusa - aut dla ŁKS
Zmiana w ŁKS: Dawid Serafiński wchodzi na murawę, zszedł Patryk Bryła
65' Jedna z nielicznych akcji podbramkowych Ursusa, dośrodkowanie w pole karne, ale strzał głową napastnika z Warszawy pozostawia wiele do życzenia.
64'ŁKS gra teraz spokojnie, powoli, obrońcy wymieniają się piłką, podanie do przodu i znów piłka wraca do obrońcy...
61' Rzut wolny dla ŁKS - ostry kąt. Dośrodkowanie, próba strzału głową, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.
58' Ursus ma teraz rzut rożny. Dośrodkowanie, ale obrońcy wybijają piłkę w pole.
55' Mecz wygląda teraz trochę jak sparing. Wynik już raczej nie ulegnie zmianie. Ursus nie ma czym postraszyć łodzian, puste trybuny...
53'Wynik bez zmian. ŁKS Ursus 3:0

51'
Rzut wolny dla ŁKS. Jest szansa na podwyższenie wyniku... Nic z tego.
49' Groźny strzał Chałasa z 25 metrów, ale na szczęście dla łodzian, strzał był niecelny.

46'O 14 rozpoczęła się druga część meczu ŁKS URSUS. Zmiana w ŁKS. Guzik zmienił Nowaka

45' ŁKS do końca tej części meczu kontrolował grę.
Sędzia doliczył2 minuty .
42' Widać, że piłkarze Ursusa nie mają pomysłu na rozegranie jakiejkolwiek składnej i groźnej akcji.
40' Ten mecz można powiedzieć jest już ustawiony. Ursus nie pokazał żadnej groźnej akcji, więc trudno się spodziewać, by przy takim wyniku piłkarze z Warszawy ruszyli do ataku.
37' Rzut wolny dla ŁKS i GOOOOLLLLL dla łodzian. Brawo ŁKS. Piękna strzał głową Radionowa i piłka ląduje w siatce!
35'Gra w środkowej części boiska. ŁKS uspokoił grę, zwalnia.
33'Teraz ŁKS powoli, obrońcy między sobą i do pomocników. Piłka krąży pomiędzy zawodnikami ŁKS-u. Ursus bezradny.
30'Ursus by chciał, ale widać, że nie ma pomysłu na przeprowadzenie składnej i skutecznej akcji.
28' Walka w środku boiska - ŁKS gra mądrze, ŁKS kontroluje grę
25' Teraz groxnie Ursus zaatakował, ale Kołba na posterunku. Bramkarz ŁKS był też faulowany.
22' GOOOOOLLLLLL dla ŁKS - brawo. Bryła prawą stroną pociągnął do końca boiska, dośrodkował i Radionow głową zdobywa bramkę.
19' ŁKS gra mądrze, choć Ursus próbuje atakować.
16' ŁKS URSUS 1:0
Bardzo ładny gol, piłka mocno uderzona wpada tuż przy prawym słupku do siatki. Bramkarz nie miał szans na obronę.

Kocot do Cichowlasa, mocna bomba i GOOOOLLLLLLLLL dla ŁKS

14' Faul dla ŁKS - żółta kartka dla Krzysztofa Cegiełki.
10'ŁKS ma dziś szansę mocno odskoczyć od goniącej go stawki drużyn, ale ten mecz musi wygrać.
8' ŁKS Usrus 0:0
5'Na razie mecz w sumie wolny, bez akcji bramkowych. ŁKS nieco bardziej aktywny.
3' Dobra akcja Radionowa, strzał z dystansu, ale niestety niecelny.
1' Gramy!
Za moment początek meczu. Stadion ŁKS bez kibiców - to kara jeszcze za mecz derbowy.