ŁKS. Trener najbliższego rywala - Piotr Plewnia spodziewa się boiskowej walki

W 16 kolejce I ligi ŁKS w piątek 5 listopada o godz. 18 zagra z sąsiadującą w tabeli Odrą w Opolu.

Łodzianie z dorobkiem 22 punktów zajmują 8 miejsce, a rywale są o oczko niżej, mają punkt mniej i mecz rozegrany więcej.
W ostatniej kolejce Odra prowadziła w Kielcach z Koroną 1:0 po bramce Konrada Nowaka. Przegrała jednak spotkanie 1:2, tracąc dwa gole w ciągu... trzech minut. Od 68 minuty Odra grała w dziesiątkę po czerwonej kartce Krzysztofa Janusa

Piotr Plewnia trener Odry: Musimy na boisku skutecznie bić się o swoje. Staraliśmy się strzelić drugą bramkę, mieliśmy sytuację. Szkoda, że się nie udało. Z ŁKS spodziewam się więcej bezpośredniej boiskowej bitwy, bo ci chłopcy w piłkę grać potrafią. Trzeba wyjść zaangażowanym i przygotowanym, żeby walczyć skutecznie o trzy punkty.

Kapitan ŁKS Maksymilian Rozwandowicz o meczu z Górnikiem Polkowice: Niestety, nie potrafiliśmy dobić rywala.
Musimy się szybko otrząsnąć, bo to nie może tak wyglądać. Nie może być tak, że potrafimy rozegrać dobry mecz z zespołami wyżej notowanymi w ligowej tabeli, a kiedy przyjeżdżają do nas te zajmujące niższe miejsca bujamy w obłokach