ŁKS - transfery. Drugim nowym piłkarzem został Maciej Dampc

-Zaktualizowano 
Drugim po Michałe Trąbce nowym piłkarzem, który wzmocni drużynę ŁKS-u w nadchodzącym sezonie, jest Maciej Dampc.

23-letni obrońca, który ostatnio występował w Bytovii Bytów, podpisał z „Rycerzami Wiosny” dwuletnią umową (do 30 czerwca 2021 roku).
Maciej Dampc pochodzi z Gdyni i przygodę z piłką nożną rozpoczynał w tamtejszej Arce. W ekipie żółto-niebieskich grał w kolejnych grupach młodzieżowych, a następnie w zespole trzecioligowych rezerw, skąd latem 2015 roku trafił do Gryfa Wejherowo. Po dwóch sezonach spędzonych u „Gryfitów” mierzący 188 cm wzrostu defensor przeniósł się na rok do Chojniczanki Chojnice, a w zakończonych niedawno rozgrywkach bronił barw Bytovii Bytów. Na wypożyczeniu w Bytovii 23-latek rozegrał 29 spotkań pierwszoligowych i jedno w Pucharze Polski.
– Decyzja i podpisanie umowy z Maćkiem, nastąpiły już w styczniu tego roku, po obserwacji całej rundy jesiennej, gdzie przypomnę, że nasz zespół doznał porażki w meczu z Bytovią i… z Maćkiem w składzie – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – Maciej to lewonożny środkowy obrońca i też na taką pozycję będzie przygotowywany do gry w naszym klubie. Atutem Macieja jest bardzo dobre wprowadzenie piłki, moc oraz profesjonalizm.
– Cieszę się, że nasze porozumienie z Maćkiem da nam szerszy wachlarz rozwiązań i na tej newralgicznej pozycji będzie mieli dwóch (Maćka i Janka Sobocińskiego) zawodników, którzy w stu procentach odpowiadają naszej filozofii prowadzenia gry. Poza tym, zależało nam, aby na tej pozycji (półlewy środkowy obrońca) pozyskać Polaka. Mam nadzieję, że potencjał Maćka będzie wykorzystywany w naszym zespole – dodaje Przytuła.

polecane: FLESZ: EURO 2020 - Polacy z rekordową premią za awans

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

s
srts forever
2019-05-23T15:48:00 02:00, Gucio z galery:

Pejs arena i jarmułka team cie przywita a wieczorem wspólne baraszkowanie na galerze. Buziaki mój tęczowy ełkałesu.

2019-05-24T05:41:07 02:00, Srts forewer:

Haha, dobre, widzę, że nadal przeżywacie wtopę roku, wstydzewu, klubu ty muj ukohany, jezteźmy miszczem, a une to wcale nie som, ruk ruk ruk, remis remis remis hej

2019-05-24T06:48:34 02:00, Troglodyta:

Analfabeto.....Potrafisz po Polsku napisać. Bełkoczesz jak pijany.

a potrafię, tylko dopasowałem się na moment do waszego poziomu :)

T
Troglodyta
2019-05-23T15:48:00 02:00, Gucio z galery:

Pejs arena i jarmułka team cie przywita a wieczorem wspólne baraszkowanie na galerze. Buziaki mój tęczowy ełkałesu.

2019-05-24T05:41:07 02:00, Srts forewer:

Haha, dobre, widzę, że nadal przeżywacie wtopę roku, wstydzewu, klubu ty muj ukohany, jezteźmy miszczem, a une to wcale nie som, ruk ruk ruk, remis remis remis hej

Analfabeto.....Potrafisz po Polsku napisać. Bełkoczesz jak pijany.

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-05-23T15:48:00 02:00, Gucio z galery:

Pejs arena i jarmułka team cie przywita a wieczorem wspólne baraszkowanie na galerze. Buziaki mój tęczowy ełkałesu.

Różowy i tęczowy to reaktywacyjny trup sportowy

hop dziś, hop dziś...

vivat tęczowy srałtełes

Ł
Łodzianin
2019-05-23T15:48:00 02:00, Gucio z galery:

Pejs arena i jarmułka team cie przywita a wieczorem wspólne baraszkowanie na galerze. Buziaki mój tęczowy ełkałesu.

Nie mierz wszystkich miarą kurnika.

S
Srts forewer
2019-05-23T15:48:00 02:00, Gucio z galery:

Pejs arena i jarmułka team cie przywita a wieczorem wspólne baraszkowanie na galerze. Buziaki mój tęczowy ełkałesu.

Haha, dobre, widzę, że nadal przeżywacie wtopę roku, wstydzewu, klubu ty muj ukohany, jezteźmy miszczem, a une to wcale nie som, ruk ruk ruk, remis remis remis hej

U
Unci
2019-05-24T01:15:14 02:00, Anty ap eł-kałes:

To nazwisko to typowo żydowskie. Ciągnie swój do swego jak widzę. I pytanie czemu kałesianki nie były na meczu reprezentacji U-20 na Widzewie? Odpowiedź brzmi - nie grał Izrael.

O jej, ty chciałeś być dowcipny, a wyszło jak zwykle. Obrażasz ludzi o których nic nie wiesz, co tylko pokazuje na jak niskim poziomie funkcjonujesz, spoko, jeszcze wam nie przeszło po serii wtop i tonach wstydu zaserwowanych przez srts ? Takich prymitywów mi nie żal

A
Anty ap eł-kałes

To nazwisko to typowo żydowskie. Ciągnie swój do swego jak widzę. I pytanie czemu kałesianki nie były na meczu reprezentacji U-20 na Widzewie? Odpowiedź brzmi - nie grał Izrael.

22>4
2019-05-23T15:33:35 02:00, Gość:

Witaj

Zobaczysz jak rykniemy ŁKS na unotribuno. Jest Nas mało ale jrzykacze💪💪💪

Jebać różowe parówy

Trzeba mieć zryty beret żeby na swoich kolegów z reaktywacji mówić różowe parowy....

G
Gość

I pytanie który z tych piłkarzy chciałby grać u was, buhshahaha żaden bo jak widać wrekwecja jest mniej ważna od ułożenia klubu

G
Gość

Widzew - jeszcze boli nic nieznaczący 3 klasowy klubiku ?ŁKS ŁÓDŹ

G
Gucio z galery

Pejs arena i jarmułka team cie przywita a wieczorem wspólne baraszkowanie na galerze. Buziaki mój tęczowy ełkałesu.

G
Gość
2019-05-23T15:33:35 02:00, Gość:

Witaj

Zobaczysz jak rykniemy ŁKS na unotribuno. Jest Nas mało ale jrzykacze💪💪💪

Jebać różowe parówy

Krzykacze oczywiście😉

G
Gość

Witaj

Zobaczysz jak rykniemy ŁKS na unotribuno. Jest Nas mało ale jrzykacze💪💪💪

Jebać różowe parówy

J
Ja

No i pięknie! Trzeba ściągać rozwojowych ludzi, którym się CHCE! :)

M
Mike

Witamy w ŁKS!

Dodaj ogłoszenie