ŁKS zremisował na własnym boisku z Termalicą 1:1

ŁKS ŁÓDŹ

1

BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA

1

Koniec meczu, ŁKS pierwszą połowę zagrał bardzo dobrze, w drugiej wyszła już chyba zupełnie inna drużyna. Punkt zostaje w Łodzi, a raczej dwa punkty zostały stracone. Wynik meczu ŁKS - Termalica 1:1.

93' Zagranie w pole karne ale Trela wybija!
93' Uderzenie ale w mur i mamy rzut rożny.
92' Mamy rzut wolny dla ŁKS!
90' 3 minuty doliczone. Uderzenie Łukasza Piątka ale zbyt lekko.
89' Teraz akcja Termalici, ale Kołba wybija.
88' Faul ŁKS, przy piłce goście.
87' ŁKS teraz ma rzut rożny! Może teraz!
83' Grzesik przewraca się w polu karnym ale nie było faulu.
81' Artur Bogusz dostaje żółtą kartkę. Rzut wolny dla gości. Łodzianie jednak wyszli z kontrą ale ostatnie podanie niecelne. Szkoda.
80' Za Kiełba wchodzi Wisiak.
77' Teraz przepychanka między piłkarzami.
Nad stadionem już bardzo ciemno, trudne warunki do gry, jest też mgła.
75' Rzut wolny dla ŁKS. Będzie szansa. Piłka wybita.
73' Bryła uderza ale piłka obok słupka. Wciąż remis 1:1.
71' Łodzianie odzyskują piłkę, teraz piłkarz Termalici podbił piłkę, która trafia do bramkarza, piłkarze z Łodzi protestują, domagają się rzutu pośredniego, ale sędzia pokazuje grać dalej.
70' Faul dla gości. Nieciecza ma rzut wolny.
67' ŁKS gra gorzej w drugiej połowie, teraz senna atmosfera i na trybunach i na murawie. Piłkarze z Niecieczy coraz groźniejsi. Łodzianie muszą się obudzić. Co się stało z drużyną z pierwszej połowy!
64'**Zmiana: Wolski za Pyrdoła i Łuczak za Ramireza. 65' Rzut rożny dla łodzian. Ramirez dośrodkował ale piłka opuściła boisko i Trela od bramki. 61' Rzut wolny dla gości, było niebezpiecznie, zagrana piłka w pole karne i przelatuje tuż nad poprzeczką bramki Kołby. 59' Faulowany Patryk Bryła. Termalica gra bardzo ostro. 58' Patryk Bryła teraz minął obrońcę, uderzył ale Trela broni. Rzut rożny dla ŁKS57' Mamy rzut rożny. Może teraz... Ramirez jednak dośrodkowuje zbyt nisko. 55' Kujawa dostał piłkę na jedenastym metrze i zamiast przyjąć, miał czas, to uderzył z pierwszej piłki ale przestrzelił.54' Rzut wolny dla drużyny z Niecieczy. Łodzianie wybijają. Coraz groźniej pod bramką ŁKS. 51'** Rzut rożny dla łodzian. Jednak faul i rzut wolny dla gości.

49' GOOOL dla TERMALICI!!! KIEŁB strzelcem bramki!

Jacek Kiełb niepilnowany umieszcza piłkę w bramce.
47' Ramirez na skrzydło, Grzesik dośrodkowuje, strzał z dystansu Patryka Bryły jednak bardzo wysoko.

Około 3,5 tysiąca kibiców na trybunie przy al. Unii

46' II połowa trwa! Zaczynamy

KONIEC I POŁOWY. Zapraszamy po przerwie.

47' Ramirez zagrał do Piątka ale ten drugi nie ruszył do piłki. To powinna być bramka, Piątek "zaspał", nie zorientował się w intencji Ramireza.
Doliczone 60 sekund
45' W ostatnich minutach ruszyła Termalica.
41' Jednak Maksymilian powraca do gry. Przy piłce goście.
40' Rozwandowicz ucierpiał w starciu. Chyba będzie wymuszona zmiana.
38' Bogusz uderza prawą nogą ale strasznie, bardzo niecelnie z 16 metrów. Mógł szukać innego rozwiązania.
36' Rafał Grzelak groźnie ale Kołba z trudem wybija. Rzut rożny.
34' Rzut wolny dla Buk-Betu, bardzo blisko pola karnego łodzian.
33' Łodzianie mają teraz znaczną przewagę. Czas chyba na drugą bramkę.
31' Rzut rożny dla ŁKS! Łodzianie rządzą teraz na boisku.
29' Ramirez dośrodkowuje z rzutu wolnego... Bogusz faulowany po raz kolejny. Znów ŁKS przy piłce.
28' ŁKS znów szybko wyszedł z kontrą ale piłkarz z Łodzi faulowany.
27' Bogusz teraz znakomicie przerwał akcję gości. Termalica rusza do przodu.

24' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ŁKS!!! CO ZA KONTRA!!!

Łodzianie wyszli z kontrą i Rafał Kujawa uderza nie do obrony!!! GOL GOL GOL
23' Rzut rożny dla gości tym razem. Jacek Kiełb wrzuca...
22' Strzał z ostrego kąta i minimalnie futbolówka przeszła obok słupka bramki Kołby. Było groźnie.
20' Rzut rożny dla ŁKS. Piłka wysoko, Kujawa uderza głową ale wysoko nad poprzeczką.
18' Ramirez próbuje z dystansu ale został zablokowany. Nadal ŁKS przy piłce, Termalica agresywnie w obronie.
14' Łodzianie spokojnie rozgrywają, mają lekką przewagę, od początku łodzianie wyglądają na lepiej zorganizowanych.
11' Zagranie w pole karne ŁKS ale Michał Kołba idealnie przecina podanie.
9' Kujawa huknął z 11 metra po ładnej akcji zespołu ale interweniuje bramkarz gości. Znakomita kombinacyjna akcja łodzian.
8' Ramirez ładnie z prawej strony zagrał do Bryły ale pomocnik ŁKS nie dał rady opanować piłki. Szkoda.
6' Grzesik ładnie zagrywa w pole karne ale w ostatniej chwili obrońcy Termalici wybijają.
3' Patryk Bryła zderzył się z zawodnikiem gości. Piłkarz ŁKS padł jak rażony piorunem.
2' Na murawie przy al. Unii przestało padać. Jest chłodno ale warunki nie są najgorsze.
1' Mecz ŁKS - Termalica trwa! Kibice wicelidera liczą na zwycięstwo!

ZA CHWILĘ ZACZYNAMY! DO BOJU ŁKS!!! Tylko trzy punkty!

SKŁADY na mecz ŁKS - TERMALICA:
GOSPODARZE: M. Kołba - J. Grzesik, M. Rozwandowicz, J. Sobociński, A. Bogusz, P. Pyrdoł, Ł. Piątek, L. Bielak, P. Bryła, D. Ramirez, R. Kujawa

GOŚCIE: D. Trela - D. Sadzawicki, P. Wlazło, M. Skóraś, R. Gergel, J. Kiełb, V. Jovanović, M. Kupczak, P. Szarek, R. Grzelak, M. Miković

12:30 Zaczynamy za 30 minut. Drużyna gości nie przegrała od 10 spotkań. Ekipę z Łodzi czeka trudne zadanie, ale łodzianie pokazali już we wcześniejszych meczach, że są mocni i mogą walczyć o najwyższe cele w I lidze. Dzisiaj czas przerwać passę drużyny Termalica i zainkasować kolejne trzy punkty. ŁKS - TERMALICA relacja na żywo - początek spotkania o godz. 13.

Godz. 12:25 Łodzianie są na drugim miejscu, grają ostatnio jak natchnieni dlatego też dzisiaj liczymy na dobry występ i trzymamy kciuki aby trzy punkty zostały w Łodzi. Początek spotkania o godz.13

SKŁAD ŁKS: Kołba - Rozwandowicz, Sobociński, Bogusz, Grzesik - Piątek, Bielak, Bryła - Dani Ramirez, Kujawa, Pyrdoł

Godz. 12:15 Za chwilę podamy składy.

Raków jest nie do zatrzymania, ale... lider musiał się napracować i miał też trochę szczęścia. Powinien być karny dla rywali!
Raków Częstochowa - Chojniczanka 1:0 (1:0)

• GKS Tychy - GKS Katowice (17.45)

Materiał oryginalny: ŁKS TERMALICA wynik meczu. Dziś mecz ŁKS vs Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Sprawdź wynik meczu ŁKS Termalica - Express Ilustrowany