ŁKS. Sześciu juniorów w składzie i pucharowa porażka

ŁKS wystąpił w pucharowym meczu w mocno zmienionym składzie, bez kilku podstawowych piłkarzy.

W Łodzi zostali Kołba, Ślęzak, Jacek, Pyciak, Rozmus, Golański, Kocot czy Patora. To odbiło się na jakości gry.
Od pierwszych minut inicjatywa należała do gospodarzy. Zdobyli dwie bramki - pierwszą po szybkim kontrataku. Nastąpiła wymiana cios za cios. Kontaktowego gola strzelił Rodrigo, ale sześć minut później dał o sobie znać najlepszy strzelec III ligi - Marcin Mirecki, który pokonał Gorzelińskiego.
Trener Wojciech Robaszek po przerwie postawił na trzech młodych piłkarzy Pyrdoła, Malinowskiego, Nowackiego i Koprowskiego. Ten ostatni, w tym roku skończył dopiero 17 lat. Na boisku walczyło sześciu łódzkich juniorów. To nie mogło się dobrze skończyć. Łodzianie nie upilnowali Mireckiego, który strzelił drugiego gola. Próbował zmienić wynik aktywny Rodrigo, ale nie zdołał pokonać bramkarza rywali.
Półfinał Okręgowego Pucharu Polski

Lechia Tomaszów - ŁKS 4:1 (3:1)

1:0 - Zięba (13, 2:0 - Jardel (30), 2:1 - Rodrigo (34), 3:1 - Mirecki (40), 4:1 - Mirecki (68)

ŁKS: Gorzelański – Placek, Ślęczka, Cichowlas, Pawlak (46, Koprowski) – Kacela, Bryła, Ostalczyk (46, Pyrdoł), Sarafiński (46, Sarafiński), Woźniak (67, Malinowski) – Rodrigo