ŁKS. Strzelecka kanonada napastników. Dobry znak przed meczem z GKS?

Piłkarze ŁKS wykorzystali przerwę w ligowych zmaganiach, żeby sobie trochę postrzelać.

Piłkarze outsidera klasy okręgowej – Bzury Ozorków z góry byli skazani na klęskę, sokor Kazimierz Moskal zdecydował, iż w drugiej drużynie prowadzącej w klasie okręgowej wystąpi siedmiu zawodników z kadry pierwszego zespołu. Trener miał swoje cele szkoleniowe do zrealizowania i nie zamierzał użalać się nad ciążkim sportowym losem Bzury. Myślimy, że przede wszystkim dać swoim napastnikom możliwość przypomnienia na czym polega sztuka zdobywania bramek. I to mu się w pełni udało. Na pewno snajperzy, na których bardzo liczy Kazimierz Moskal, opuszczali boisko w dobrym humorze.
ŁKS pokonał Bzurę 10:0, a 23–letni Kamil Żylski zaliczył więcej niż hat tricka, zdobył bowiem cztery bramki. W ŁKS ma na koncie pięć występów w I lidze i jeden w Pucharze Polski, bez gola. W sumie spędził na boisku tylko 208 minut. Teraz będzie miał okazję pokazać się częściej?
Dwa trafienia zapisał na swoim koncie 28–letni Jewgen Radionow, który do tej pory wystąpił w dziewięciu meczach ligowych (731 minut i strzelił dwa gole) oraz w jednym pucharowym (21 minut). Czy teraz na treningach udowodni szkoleniowcowi, że potrafi być też skuteczny w sobotnim meczu przy al. Unii. Ełkaesiacy zmierzą się z sąsiadem w tabeli – GKS Jastrzębie (godz. 15) i Jewgen chce podjąć rywalizację o miejsce w wyjściowej jedenastce z Rafałem Kujawą (dwie strzelone ligowe bramki). Bramkostrzelny piłkarz będzie ŁKS bardzo potrzeby. Z powodu kontuzji zabraknie prawdopodobnie w meczowej kadrze najskuteczniejszego zawodnika zespołu – Patryka Bryły, który do tej pory zdobył cztery bramki. Gole muszą strzelać inni piłkarze.

Materiał oryginalny: ŁKS. Strzelecka kanonada napastników. Dobry znak przed meczem z GKS? - Express Ilustrowany