ŁKS strzelał gole w każdym z meczów z Termaliką. Dwa razy trafił Marcin Mięciel

-
W sobotę piłkarze ŁKS zmierzą się z Bruk-Bet Termaliką po raz szósty w lidze (lub siódmy, jeśli liczyć przegrany przez łodzian walkowerem mecz w 2013 roku)

Ełkaesiacy wygrali dwa spotkania, zespół z Niecieczy również zgarnął dwa komplety punktów (w tym jeden walkowerem), natomiast dwa pozostałe spotkania zakończyły się podziałem punktów. W bramkach 10-8 dla Termaliki - podaje strona lkslodz.pl.
Co bardzo ważne i znamienne: W każdym rozegranym meczu z ekipą z Małopolski ełkaesiacy potrafili trafić do siatki
Pierwszy i zarazem najbardziej dramatyczny pojedynek pomiędzy tymi drużynami odbył się 17 października 2010 roku w Niecieczy. Skończył się zwycięstwem łodzian 3:2. Po półgodzinie gry goście objęli prowadzenie za sprawą trafienia Mariusza Mowlika. Chwilę po tym do remisu doprowadził Piotr Trafarski, ale w doliczonym czasie gry pierwszej połowy dwukrotnie do siatki zdążył jeszcze trafić Marcin Mięciel. Po przerwie gospodarzy stać było tylko na jeszcze jedno trafienie (Łukasza Cichosa), a gospodarzom nie pomogło nawet to, że ŁKS kończył mecz w dziesiątkę, bo w 60 minucie sędzia wyrzucił z boiska Marcina Mięciela.

Zdobywcy ligowych goli dla ŁKS-u w meczach z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza: 2 – Marcin Mięciel. 1 - Mariusz Mowlik, Marcin Smoliński, Maciej Bykowski, Jakub Więzik, Jan Sobociński, Rafał Kujawa