(dem, ww)
ŁKS Stal Mielec relacja na żywo, wynik meczu. Dziś piłkarze ŁKS grają ze Stalą Mielec. Po ostatniej wpadce w Krakowie z Garbarnią piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego będą chcieli się zrehabilitować swoim kibicom. Liczymy dzisiaj na zwycięstwo łódzkiej drużyny. Zapraszamy na relację LIVE. Początek spotkania o godz. 17.45.

MECZ ŁKS STAL MIELEC RELACJA NA ŻYWO, TRANSMISJA 22.08.18

Naciśnij klawisz F5 aby odświeżyć stronę

ŁKS ŁÓDŹ

0

STAL MIELEC

2

Nie było to ładne spotkanie. Słaba gra ŁKS i na szczęście tylko dwie stracone bramki. Łodzianie przegrywają już trzecie spotkanie od początku rozgrywek I ligi

94' Koniec meczu szóstej kolejki I ligi ŁKS - Stal Mielec 2:0.

Sędzia doliczył cztery minuty do podstawowego czasu

90' Stal znów pod bramką ŁKSu. Było niebezpiecznie.

88' Faulowany Kostyrka. Strzał z wolnego łatwo broni Kiełpin.

86' Zmiana w Stali Mielec. Wroński schodzi, na murawie Gancarczyk.

82' Groźnie Prokić ale Kołba ratuje łodzian.

79' Rzut wolny dla Stali na wysokości pola karnego i kontra ŁKS

78' Żółtą kartką ukarany Kamil Żylski.

75' Groźna sytuacja Stali. Mogło być 3:0. Piłka na szczęście dla łodzian powędrowała wysoko nad bramkę.

75' Kolejna zmiana w Stali. Zszedł z boiska Soljić, wszedł Górka.

73' Zmiana w Stali Mielec: Nowak za Tomasiewicza

72' Patryk Bryła musi zejść z boiska. Zastąpił go Maciej Wolski.

70' Łuczak z wolnego, wysoko nad bramką Stali Mielec.

68' Faul i żółtą kartką ukarany Soljić. Patryk Bryła leży na murawie.

67' Pierwszy celny strzał ełkaesiaków na bramkę Stali. Strzelał Gamrot.

65' Druga zmiana w drużynie łodzian: Żylski za Kalinowskiego.

63' Rzut wolny dla ŁKS, piłka wybita przez Stal. Łodzianie utrzymali się przy piłce. I strzał z dystansu.

62' Kolejna próba ŁKS wypracowania sytuacji bramkowej, skutecznie udaremniana przez przeciwników.

56' Zmiana w drużynie ŁKS za Ramireza wchodzi na boisko Kostyrka.

54' Łodzianie walczą. Brakuje jednak komunikacji.

48' Składna akcja ŁKS ale bez bramki.

46' Gol dla Stali Mielec! Czterech zawodników Stali w polu karym ŁKS. Po aucie i dryblinguje Prokić, piłkę przejmuje Tomasiewicz i umieszcza ją w bramce.

1' Rozpoczynamy drugą połowę. Łodzianie muszą wyrównać.

Wracamy na boisko przy al. Unii.

Radinov musi pokazać się na boisku, a drużyna ŁKS przestać popełniać błędy. Po pierwszej połowie najlepiej wypadł w łódzkiej drużynie golkiper. Gdyby nie jego dobra postawa wynik byłby jeszcze mniej korzystny dla łodzian.

Koniec pierwszej połowy. Niestety nie jest to ciekawe spotkanie, a co najgorsze łodzianie przegrywają ze Stalą.

45' Piłka odbija się od poprzeczki. Mocno z dystansu strzelał Soljić.

43' ŁKS po rzucie wolnym wywalczył rzut rożny. Niecelny strzał na bramkę Stali

40' ŁKS próbuje, ale bez skutecznie, przedostać się do pola bramkowego Stali.

36' Rzut wolny przed bramką ŁKS. Na szczęście wysoko nad bramką.

34' Gol! ŁKS traci bramkę. Dla Stali strzela Wroński. Oszukał Kołbę i obrońców markując podanie i wpakował piłkę do bramki strzelając w krótszy róg.

31' Znów groźnie pod bramką Kołby.

29' Kołba ratuje ŁKS przed stratą gola! Strzelał Prokić.

27' Stal wybija po dośrodkowaniu po rzucie wolnym na wysokości pola karnego.

25' Żadna z drużny nie jest w stanie wypracować groźnej sytuacji.

20' Faul na Boguszu. Rzut wolny. Piłka rozgrywana w środkowej części boiska

17' Kontratak ełkaesiaków. Gospodarze przy piłce.

16' Rzuty wolne piłka wybita. Stal przy piłce. I rzut wolny dla Stali. Piłka wysoko nad bramką Kołby.

12' ŁKS pod bramką Stali atakował Radionov. Gamrot faulowany i rzut wolny. Wysoko nad bramką.

9' Stal atakuje, rzut wolny i Kołba wybija na rożny ponad poprzeczką.

6' Rzut rożny dla Stali.

4' Bartek Bryła w stuprocentowej sytuacji. Niestety bez gola.

3' Stal na swojej połowie. Ełkaesiacy przy piłce.

1' Piłkarze już na boisku. Zaczynamy.

Dzisiejsze spotkanie sędziuje Wojciech Myć.

Jak ŁKS poradzi sobie po porażce? Z kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie 6. kolejki I ligi ze Stalą Mielec. W tej chwili łodzianie zajmują 5. miejsce w tabeli.

Znamy skład ŁKS na mecz ze Stalą: Radinov (10), Dani Ramirez (11), Bryła (7), Łuczak (9), Kalinowski (23), Gamrot (17), Bogusz (4), Sobociński (2), Rozwandowicz (29), Grzesik (21), Kołba 25. Rezerwowi: Budzyński, Wolski, Rozmus, Kostyrka, Koprowski, Żylski, Juraszek.

Skład Stali Mielec

Dziś o godzinie 17:45 piłkarze ŁKS rozegrają kolejny mecz o mistrzostwo I ligi. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Stal Mielec. Zapraszamy na relację na żywo.

ŁKS - Stal Mielec na żywo

Materiał oryginalny: ŁKS - STAL MIELEC RELACJA WYNIK. Dziś piłkarze ŁKS podejmują przy al. Unii Stal Mielec. RELACJA WYNIKI - Dziennik Łódzki