ŁKS - Stal Mielec 1:1. Łodzianie zremisowali z przedstawicielem ekstraklasy

Pierwszoligowe piłkarze ŁKS rozegrali trzeci sparing w trakcie zgrupowania w Woli Chorzelowskiej. Tym razem łodzianie zremisowali 1:1 z ekstraklasową Szalą Mielec.

Prowadzenie dla rywala zdobył Maciej Wolski, który jeszcze do niedawna był piłkarzem drużyny z al. Unii. W pierwszej części spotkania łódzki bramkarz mógł mówić o sporym szczęściu, bowiem dwukrotnie wyręczała go poprzeczka.
Tuż przed końcem spotkania wyrównał Maciej Dąbrowski.

Stal Mielec - ŁKS Łódź 1:1 (1:0)
1:0 - Maciej Wolski 34
1:1 - Maciej Dąbrowski 89

Stal Mielec: (I połowa) Mateusz Dudek - Krystian Getinger, Dominykas Barauskas, Mateusz Matras, Arkadiusz Kasperkiewicz, Maciej Wolski, Paweł Żyra, Piotr Wlazło, Bartłomiej Ciepiela, Mikołaj Lebedyński, Maciej Domański.
(II połowa) Mateusz Kochalski - Leândro, Przemysław Maj, David Poreba, Krystian Kardyś, Adrian Soboń, Michael Wyparło, Vilius, Filip Bakowski, Adrian Skrzyniak, Camara.

ŁKS Łódź: (I połowa) Aleksander Bobek - Marcel Wszołek, Mieszko Lorenc, Nacho Monsalve, Bartosz Szeliga, Władysław Ochronczuk, Dawid Kort, Jan Kuźma, Pirulo, Kelechukwu Ibe-Torti, Nelson Balongo.
(II połowa) Marek Kozioł - Marcel Wszołek, Nacho Monsalve (59, Oskar Koprowski), Mieszko Lorenc, Bartosz Szeliga, Jan Kuźma, Michał Trąbka, Dawid Kort, Pirulo, Bartosz Biel, Nelson Balongo. Od 65 minuty grali także: Maciej Dąbrowski, Kamil Dankowski, Mateusz Bąkowicz, Damian Nowacki, Mateusz Kowalczyk, Javi Moreno, Maciej Radaszkiewicz.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani