ŁKS sparing. Czy zagra najgroźniejszy napastnik Pogoni Grodzisk Mazowiecki?

lkslodz.pl
Nie trenują już tak intensywnie jak na zgrupowanie, ale jeden popołudniowy trening muszą zaliczyć.

Tydzień zakończą sparingiem z Pogoni Grodziski Mazowiecki w sobotę o godz 15 na głównej płycie. Każda z dwóch połów spotkania trwać będzie... 60 minut.. Trener Kibu Vicuna da pograć całej wyrównanej ligowej kadrze. Ciekawe, czy po tym pojedynku bdzie miał ból głowy z wyborem jedenastki na premierowy ligowy pojedynek 26 lutego o godz. 20.30 z GKS w Jastrzębiu.
Sobotni rywal łodzian (beniaminek zmagań) jest w strefie spadkowej z II ligi. Zajmuje 15 pozycję z dorobkiem 1 punktów w 20 spotkaniach. Wygrali cztery mecze, sześć zremisowali, dziesięć przegrali. Strzelili 20 bramek stracili 31.
Siedem razy trafił do siatki Kolumbijczyk Jean Franco Sarmiento, przy okazji zaliczając trzy asysty. Czy zagra przeciwko łodzianom?
W ostatniej grze kontrolnej Pogoń uległa GKS Bełchatów 24, choć do przerwy było 2:2. Ostatniego gola dla bełchatowian w doliczonym czasie gry z rzutu karnego strzelił dobry znajomy łodzian - Artur Golański.

Wracając do Pogoni. Zespół zagrał w składzie: (I połowa): Artur Haluch Aleksander Theus, Daniel Choroś, Michał Gładysz, Mariusz Sławek Jakub Apolinarski, Jakub Kołaczek, Piotr Owczarek, Mateusz Lisowski Michał Wrzesiński, Maciej Bortniczuk.
(II połowa): Matthew Dworak Kacper Łoś, Rafał Zembrowski, Sebastian Kobiera, Daniel Choroś Wojciech Kalinowski, Bartłomiej Urbański, Damian Pawłowski, Damian Jaroń Filip Sobiecki.

Tymczasem piłkarz ŁKS III Tomasz Górecki trenuje z ligowym rywalem rezerw łodzian - KS Kutno. Dla dziewiętnastoletniego pomocnika są to drugie w zimowym oknie transferowym testy w trzecioligowym klubie. Wcześniej był w Sokole Aleksandrów, ale nie zyskał uznania sztabu szkoleniowego.