ŁKS Sokół Ostróda NA ŻYWO. Realcja na żywo z meczu ŁKS Sokół Ostróda

tj
Relacja NA ŻYWO Z MECZU ŁKS SOKÓŁ OSTRÓDA. MECZ ŁKS SOKÓŁ rozpocznie się o godzinie 11. Zapraszamy na relację na żywo.

ŁKS SOKÓŁ NA ŻYWO

Strona wymaga odświeżenia - F5

KONIEC MECZU. ŁKS PO bardzo przeciętnym meczu wygrywa 1:0 i zdobywa kolejne 3 pkt.
93' ŁKS dobrze się teraz broni.
Sędzia doliczył 4 minuty.
WYNIK ŁKS SOKÓŁ 1:0
90' GGGOOOOLLLLL dla ŁKS. KOWAL PAKUJE PIŁKĘ DO BRAMKI SOKOŁA! Kowal chyba nie trafił czysto w piłkę, ale to zmyliło bramkarza i piłka wtoczyła się do bramki.
87' Cała drużyna z Ostródy na własnym polu karnym. ŁKS w natarciu, czy się uda strzelić?
86' Żółta kartka dla Radionowa. Żółta też dla Wróbleskiego, druga żółta dla tego piłkarza - to oznacza, że Wróblewski otrzymuje czerwoną kartkę i schodzi z murawy.
85'Żółta kartka dla Ślęzaka - faul po stracie przez Kowala. Nerwowa końcówka meczu. Rzut wolny.
81'Błąd Rozmusa i niewiele brakowało, by gospodarze wpakowali piłkę do bramki Kołby!
WYNIK BEZ ZMIAN 0:0
76'Do końca meczu około 15 minut. ŁKS zaczyna grać nieco szybciej, ale to wciąż zbyt wolno i zbyt przewidywalnie, by zagrozić bramce Sokoła.
Kolejna zmiana w ŁKS. Schodzi Golański, wchodzi Kowal.
73' Golański fauluje piłkarza z Ostródy. Rzut wolny.
69'ŁKS zaczął prowadzić grę, chyba piłkarze sokoła nieco opadli już z sił, jest szansa na to, by przeprowadzić dobrą akcję, która może zakończyć się trafieniem do siatki.
65'Zmiana w ŁKS. Schodzi Patryk Bryła, wchodzi Mateusz Gamrot.
63'Nie ma dziś w ŁKS wyróżniającego się zawodnika. Nie ma piłkarza, który szarpnąłby do przodu.
60'Walka w środku pola. Trzeba przyznać, że Sokół postawił dziś łodzianom wysoko poprzeczkę. Piłkarze gospodarzy grają z wielkim zaangażowaniem. ŁKS nie ma pomysłu na grę.
56' Ależ teraz błąd Ślęzaka, nie trafił w piłkę i mogło być bardzo groźnie. Dobrze, że zawodnicy Sokoła nie zorientowali się w porę, bo byłaby sytuacja sam na sam.
53' Bez goli na stadionie Sokoła.

49'
Może teraz, może Golański, dobrze pociągnął środkiem ,ale tu obrońca wybił mu piłkę. Szkoda, dobra akcja ŁKS
46' ŁKS atak pozycyjny.
Zaczynamy drugą połowę

Sędzia słabo prowadzi ten mecz. Koniec pierwszej połowy. WYNIK BEZ ZMIAN 0:0

45' Żółta kartka dla Golańskiego- tylko tak naprawdę nie do końca wiemy, za co...
43' No może teraz, ale próba zagrania Golańskiego fatalna. Niecelne podanie...
40' Bardzo słabe widowisko dziś w Ostródzie fundują nam piłkarze.
34' Teraz strzał z około 20 metrów na bramkę ŁKS, ale na szczęście tuz nad poprzeczką.
30' Słaby mecz w wykonaniu ŁKS.
26'Teraz Sokół znów groźna akcja i Kołba musiał interweniować.
23' Słabo gra dziś ŁKS - szkoda, bo jest szansa, by odskoczyć w tabeli.
19'Gra się zaostrzyła, sędzia jednak nie sięga po kartki.
16'Wynik bez zmian 0:0
14'Na razie nie widać, która drużyna gra w czołówce tabeli, a która na dole.
12'Sporo walki w środku boiska, widać, jakby to Sokołowi bardziej zależało na 3 punktach.
10'Sokół ma przewagę, ŁKS jeszcze nie miał dobrej, składnej akcji. WYNIK bez zmian 0:0
7'Na razie ŁKS próbuje długo grać piłką, powoli, nie przyśpiesza, a Sokół agresywnie.
5' Sokół w natarciu, było groźnie pod bramką Kołby.
Wynik oczywiście bez zmian na początku meczu ŁKS Sokół 0:0
2'Atak pozycyjny Sokoła. ŁKS szybko przejmuje piłkę, ale jest faul. Rzut wolny dla ŁKS.
1' Dobra akcja ŁKS na sam początek, akcja Kopki, ale obrońcy na posterunku.