ŁKS. Siedem wykorzystanych jedenastek Maksymiliana Rozwandowicza

Portal 90minut dokonał podsumowania rozgrywek I ligi.

ŁKS jest w nich widoczny. Najpierw dane ogólne. W 306 meczach zdobyto 765 goli, co daje średnią 2,5 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 428 goli (56%), a goście 337 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 326 goli (43%), a w II połowach 439 goli (57%). Gospodarze wygrali 124 mecze (41%), padły 92 remisy (30%), a goście wygrali 90 meczów (29%). Wystąpiło 491 zawodników w tym 65 obcokrajowców, co stanowi 13%.
Najwyższy remis padł m.in w meczu Odry Opole z ŁKS 3:3. W rozgrywkach podyktowano 109 karnych, z których wykorzystano 84, co daje skuteczność 77%.
Najwięcej karnych wykorzystał Maksymilan Rozwandowicz 7 (zmarnował jedną jedenastkę). Najwięcej goli bez rzutów karnych zdobyli: Valerrijas Sabala 12 i Łukasz Kujawa 10 (w tym osiem przy al. Unii). Na wyjeździe 7 razy trafiał do bramki rywali Patryk Bryła. Co 92 minuty bramki strzelał Łukasz Sekulski. W ŁKS wystąpiło 26 zawodników, o 10 mniej niż w Stomilu Olsztyn.
Spotkania obejrzało 578278 widzów, co daje średnią 1900 widzów na mecz. Najwięcej kibiców było na spotkaniach ŁKS 110422 (średnia 3200).