(tj)
ŁKS gra dziś z Siarką
ŁKS gra dziś z Siarką Krzysztof Szymczak
ŁKS wykorzystał szansę i pewnie pokonując na własnym stadionie zespół Siarki Tarnobrzeg, zapewnił sobie awans do i ligi. Łodzianie pokonali piłkarzy z Tarnobrzega 4:2. Trzy bramki strzelił Wojciech Łuczak. Dobry mecz i co najważniejsze: ŁKS jest już w I lidze! BRAWO!

Wynik meczu ŁKS vs Siarka 4:2

ŁKS ŁÓDŹ SIARKA TARNOBRZEG WYNIK NA ŻYWO

Strona wymaga odświeżenia - wciśnij F5

KONIEC MECZU ŁKS WYGRYWA 4:2 I ZAPEWNIA SOBIE AWANS DO I LIGI!!!

Sędzia doliczył 2 minuty.
90' Kibice, piłkarze i działacze czekają już na końcowy gwizdek sędziego. ŁKS prowadzi 4:2 i zapewnia sobie awans do pierwszej ligi. Brawo łodzianie!!!
87' Minuty dzielą łodzian od wielkiej fety!!!
85' Wojciech Łuczak opuszcza boisko - oklaski na stojąco dla zdobywcy 3 goli! Brawo!
83' Na trybunie ŁKS jest komplet kibiców - 5120 osób. Zagdański wchodzi na murawę i zmienia Patryka Bryłę
80' 10 minut do końca tego meczu. ŁKS prowadzi 4:2
77' Rozmus z autu, piłkarze Siarki już chyba zrezygnowani.
73' Głośny doping na trybunie stadionu Łódzkiego Klubu Sportowego. Awans coraz bliżej. Będzie feta!
71' Groźny strzał napastnika Siarki, ale Kołba na posterunku. Rzut rożny.
69' Wynik bez zmian, ŁKS prowadzi 4:2
Na stadionie przy al. Unii prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, w loży VIP również Dariusz Dziekanowski 66' Juraszek na długi słupek, Radionow, ale strzelił głową tylko w boczną siatkę!
Trwa feta NA STADIONIE ŁKS
65' Faul na Patryku Bryle
Wojciech Łuczak zdobywcą trzech goli, goli na wagę awansu do I ligi!
61' Łuczak GOOOLLLLL Łuczak GOLLLLL
58' Żółta kartka dla zawodnika Siarki za ostre wejście
56' ŁKS coraz bliżej awansu di I ligi! Łodzianie grają mądrze, kontrolują przebieg meczu.
52' Rzut wolny dla ŁKS tuż przy linii bocznej pola karnego Siarki. Niestety źle wykonany. Trzeba wracać.
50' Wynik bez zmian, prowadzimy z Siarką, kontrolujemy grę
Warta wygrała 1:0! Poznaniacy i GKS 1962 Jastrzębie już są pewni awansu. Jeśli ełkaesiacy utrzymają prowadzenie do końca, oni też dzisiaj zapewnią sobie awans!

GRAMY w II połowie
Koniec pierwszej połowy Zapraszamy na relację za 15 minut
45' Warta prowadzi, ŁKS wygrywa w pierwszej połowie i jeśli tak zakończą się oba mecze, łodzianie już dziś są w I lidze!
43' Wynik bez zmian. Teraz rzut wolny dla ŁKS, ale z daleka od bramki gości.
41' Kostryrka w kontrataku, niestety nieudanym. Ale dobrze, że gramy do przodu, ŁKS atakuje
39' Ten wynik oznacza, że łodzianie już mogą cieszyć się z awansu do I ligi.
37' GOLLLL dla ŁKS Patryk Bryła!!!
34' Próbował Pyrdoł, ale nie dał rady w pojedynku jeden na jeden
32' Teraz akcja ŁKS, ale Bryła na pozycji spalonej.
29' Dobry mecz oglądają dziś kibice w Łodzi. Już 4 gole i być może piłkarze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.
Strzał z woleja lewą nogą i piłka w siatce Siarki!
27' GOOOLLL dla ŁKS znów Łuczak **24' Witasik i.. GOL dla SIARKI
Rzut wolny dla Siarki.
20' Kostyrka sam na sam... nie ma gola. 18' Sporo walki, sporo ostrej gry, ale wszystko na razie zgodnie z przepisami. Siarka nie zamierza tanio sprzedać skóry... 16'Kocot z woleja z około 16 metrów, ale niecelnie. 13' Teraz łodzianie jakby się trochę pogubili, trzeba opanować grę, trzeba atakować.
Krzysztof Ropski strzela na 1:1
10' GOL dla Siarki. Teraz błąd łodzian i piłka wpada do siatki. Niestety. Bramka wyrównująca. 8' ŁKS prowadzi grę.
Ważna informacja z Poznania! Warta prowadzi z Radomiakiem 1:0. To oznacza, że łodzianie są w tej chwili w I lidze!
7' ŁKS nie odpuszcza, ŁKS w natarciu!
Strzał z ostrego kąta Łuczaka i Kieliszek bezradny!
4' GOOOLLLLLL dla ŁKS!!!!!!3' ŁKS od samego początku ruszył do ataku. Widać, że łodzianie są dziś zmotywowani. 1' **GRAMY!

18.00 Minuta ciszy. Kibice upamiętniają Grzegorza Klejmana, byłego sponsora ŁKS-u, który zmarł w minioną środę.

Skład ŁKS:
M. Kołba - K. Rozmus, M. Rozwandowicz, K. Juraszek, B. Widejko, P. Pyrdoł, P. Kocot, W. Łuczak, P. Bryła, J. Kostyrka, J. Radionow

Skład Siarki:
B. Kieliszek - J. Księżniakiewicz, M. Wawrylak, Ł. Świderski, J. Grzesik, E. Galara, G. Płatek, D. Kubowicz, P. Mróz, P. Witasik, K. Ropski

17.43 Trybuny zapełniają się kibicami
17.35 Piłkarze już na rozgrzewce

Przypomnijmy, że jeśli ŁKS wygra dzisiejszy mecz z Siarką Tarnobrzeg, to przy pomyślnym dla łodzian wyniku spotkania Warta Poznań - Radomiak (porażka drużyny z Radomia) piłkarze i kibice ŁKS będą mogli już dziś świętować oczekiwany awans do pierwszej ligi. Jak będzie?

Nasza relacja z meczu ŁKS Siarka od godz. 17.50. Zapraszamy!

Materiał oryginalny: ŁKS SIARKA Tarnobrzeg na żywo. Mecz pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym i Siarką Tarnobrzeg. WYNIK meczu ŁKS SIARKA [19.05.2018] - Express Ilustrowany