ŁKS. Sędzia przesadził. Lukas Bielak nie zagra z Wigrami

Piłkarze ŁKS na razie wiosną radzą sobie bardzo dobrze

Sędzia meczu ŁKS z Sandecją - Sebastian Jarzębak z Piekra Śląskich z jednym przesadzał na pewno. Pokazał aż dziewięć żółtych kartek, choć mecz do wyjątkowo ostrych, czy wręcz brutalnych z pewnością nie należał.
Żółte kartki zobaczyli: Klimczak, Bryła, Juraszek, Bielak, Kalinkowski, Łuczak. Kartki eliminują Lukasa Bielaka. Pomocnik osiem razy był karany przez arbitrów, dwa razy żółtka się zsumowały w czerwony kartonik i zawodnik musiał przed czasem opuszczać ligowe boiska (stało się to w 90 minucie spotkania z Rakowem w Częstochowie i w 77 minucie meczu ze Stalą w Mielcu). Oby kolejne mecze łodzianie zagrali „na czysto".

Rycerzami Wiosny ełkaesiaków nazwał redaktor Jerzy Zmarzlik, który relację ze spotkania Górnika Zabrze z ŁKS (1:5) opatrzył tytułem na pierwszej stronie „Przeglądu Sportowego": Panowie kapelusze z głów. Tak grają Rycerze Wiosny. 5 bramek strzelił ŁKS drużynie gwiazd przypominał nie tak dawno kustosz pamięci klubu Jacek Bogusiak.
Następcy starają sobie zasłużyć na chlubne miano i na razie się im udaje. W rundzie wiosennej bilans ŁKS jest imponujący siedem zwycięstw, jedna porażka, 16 goli strzelonych, 1 stracony. Kontynuowanie tej piękniej serii oznaczać będzie jedno awans!