ŁKS Sandecja na żywo. Wynik meczu ŁKS Łódź Sandecja Nowy Sącz online. Zwycięski gol ŁKS w ostatniej sekundzie

Tomasz Jabłoński
ŁKS Łódź Sandecja Nowy Sącz na żywo. Dziś, w niedzielę, o godzinie 18 piłkarze ŁKS zagrają na własnym boisku z Sandecją. Zapowiada się ciekawy mecz. ŁKS Sandecja - zapraszamy na naszą relację online. ŁKS Sandecja od godziny 17.40.

ŁKS Sandecja

Wynik meczu ŁKS Sandecja 1:0

Koniec meczu. Jakże szczęśliwe zwycięstwo ŁKS. To zwycięstwo wykuwało się w bólach, ale opłacało się walczyć do końca. W ostatnie akcji meczu gola na wagę trzech punktów zdobył Radaszkiewicz
90+4 min. Gol dla ŁKS. Zamieszanie pod bramką Sandecji, piłka w końcu spadła pod nogi Radaszkiewicza, który płaskim strzałem zdobył gola
90+3 min. Rygaard znów zaatakował bramkę Sandecji, ale bramkarz drużyny z Nowego Sącza chwycił piłkę
90+2 min. Nikt nie zamknął podania Rygaarda
90+1 min. Rygaard strzelił silnie w słupek bramki Sandecji. Szczęście ŁKS było o milimetry
90 min. Sędzia doliczył cztery minuty
89 min. Gryszkiewicz wbiegł w pole karne, ełkaesiak upadł, ale sędzia ukarał go żółtą kartką za symulowanie faulu
88 min. Zmiany w ŁKS: Rozwandowicz i Bąkowicz za Wolskiego i Tosika
86 min. Rygaard wrzuca w pole karne, Radaszkiewicz główkuje obok bramki Sandecji
84 min. Czerwona kartka dla Szczepanka (za drugą żółtą) za faul na Wolskim. ŁKS gra z przewagą jednego zawodnika. Wolny dla ŁKS
83 min. Dośrodkowanie pod bramkę ŁKS, Dąbrowski wybija piłkę. Płaski strzał Pitera-Bućko, piłkę łapie Kozioł
82 min. Janicki upadł w polu karnym ŁKS, sędzia nie dał się nabrać
80 min. Sędzia ukarał żółtą kartkę trenera Sandecji
79 min. Radaszkiewicz z półobrotu strzelił z 15 metrów i piłka minęła słupek bramki Sandecji o pół metra. Było blisko
77 min. Słaby uprawiał zapasy na murawie. Piłkarze ŁKS nie wykorzystali rzutu wolnego, źle rozegrali piłkę
76 min. Szczepanek leży na murawie
75 min. Klubem Łodzi jest ŁKS - skandują kibice ŁKS, którzy wciąż wierzą w zwycięstwo
74 min. Goście z Nowego Sącza kradną czas. Boczek najpierw zwijał się z bólu, a później zaatakował ełkaesiaka
73 min. Tosik złapany za koszulkę przez Szczepanka, który po kilkunastu sekundach gry ujrzał żółtą kartkę
72 min. Zmiany w Sandecji. Wchodzą Janicki i Szczepanek za Zycha i Chmiela
70 min. Walski próbował strzelać na bramkę ŁKS, ale nie było to dobre zagranie
69 min. Spadło tempo tego spotkania, gra toczy się głównie w środku pola
66 min. Zmiany w ŁKS: Radaszkiewicz za Ricardinho, Gryszkiewicz za Kelechukwu
64 min. Kolejna nieudana akcja Ricardinho, który tego meczu do korzystnych zaliczyć na razie nie może
63 min. Nieudany strzał na bramkę Kozioła
61 min. Asystent trenera ŁKS Paweł Drechsler ukarany przez sędziego żółtą kartką za krytykowanie jego orzeczeń
60 min. Obie drużyny nastawione są defensywnie
57 min. Zmiana w Sandecji: Wolny za Dikova
57 min. Wysokie dośrodkowanie, Ricardinho wybił piłkę
56 min. Róg dla Sandecji. Po dośrodkowaniu wybił piłkę Koprowski, kolejny róg dla gości
54 min. Róg dla ŁKS. Koprowski strzelał, jednak zbyt lekko
53 min. Kontra Sandecji, wybiegł z bramki Kozioł i podał głową do Koprowskiego
51 min. Brakuje dokładności piłkarzom ŁKS, którzy nie potrafią przedostać się pod bramkę rywala
49 min. Wolski strzelał lewą nogę, ale nie trafił w bramkę Sandecji
49 min. Tosik dośrodkował do Ricardinho, ale nie złapał piłki i ta wyszła na aut
47 min. Kelechukwu walczył o piłkę, szkoda, że nie strzelał, próbował podawać i straciliśmy piłkę. Kelechukwu przy okazji faulował i został ukarany żółtą kartką
46 min. W przerwie nie było zmian w drużynie ŁKS
Początek drugiej połowy meczu.
Koniec pierwszej połowy. Osłabiony ŁKS walczy, ale nie potrafi znaleźć pomysłu na rozmontowanie obrony Sandecji. Martwi kolejna kontuzja w ŁKS, tym razem urazu doznał Trąbka.
45+2 min. Ostatnia akcja łodzian, ale też nie została zakończona strzałem
45+2 min. Kozioł łapie piłkę strzeloną przez gracza Sandecji
45+1 min. Róg dla Sandecji. Jedenastu ełkaesiaków w polu karnym. Udało się odzyskać piłkę
45+1 min. Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 2 minuty
45 min. Dąbrowski przerwał akcję rywali
44 min. Po wrzutce arbiter uznał, że bramkarz Sandecji był faulowany
44 min. Tosik minął dwóch rywali, podawał do Kelechukwu, ale goście wybili piłkę na róg
43 min. Sandecja gra coraz odważniej. Częściej przebywa na przedpolu ŁKS
42 min. Tosik niedokładnie wrzucił piłkę w pole karne, ponadto sędzia uznał, że ełkaesiak faulował rywala
41 min. Po rogu z ok. 25 metrów strzelał Dominguez, ale za wysoko
40 min. Szeliga dobrze strzelił z dystansu, piłka leciała pod poprzeczkę, ale bramkarz Sandecji wybił piłkę na róg
39 min. Obrońca Sandecji faulowany, powoli wstaje z murawy
38 min. Wolski zablokował strzał rywala
36 min. Kontuzjowany Trąbka musi opuścić boisko. Powiększa się szpital w ŁKS. Wchodzi na boisko Rygaard
35 min. Wreszcie piłkarze ŁKS wyrwali się z oblężenia
34 min. Próba dośrodkowania i kolejny, trzeci z rzędu róg. Trąbka leży na boisku, udzielono mu pomocy i pomocnik ŁKS wraca na boisko
33 min. Rożny dla Sandecji. Dośrodkowaną piłkę wybili łodzianie, znów na róg
32 min. Trąbka strzelił z 20 metrów, kilkanaście centymetrów obok słupka. Trąbka ucierpiał przy tym strzale, bo był ostro atakowany przez blokującego rywala
30 min. Wolny dla ŁKS. Wrzutka bardzo zła w wykonaniu Trąbki
29 min. Kelechukwu zagrywał do Trąbki, ale zabrakło dokładności
26 min. Ricardinho ostro faulowany w środku pola
25 min. Wciąż bezbramkowy remis przy al. Unii
23 min. Szarpana gra z obu stron
19 min. Po dośrodkowaniu Klimczaka bramkarz Sandecji łapie piłkę na linii bramkowej
17 min. Inicjatywa należy do ŁKS, ale brakuje sytuacji podbramkowych
14 min. Hej eŁKSa gol - śpiewają kibice ŁKS
13 min. Kozioł wypiąstkował piłkę po rzucie wolnym dla Sandecji
12 min. Niebezpiecznie w polu karnym ŁKS, dobra interwencja Dąbrowskiego
10 min. Wreszcie akcja Sandecji zakończona niecelnym strzałem na bramkę Kozioła
9 min. Kelechukwu zablokowany w ostatniej chwili
8 min. Ricardinho strzelił z woleja, niestety niecelnie
7 min. Gorący doping kibiców ŁKS. Fani klubu z al. Unii chcą przeżyć takie emocje, jak podczas pucharowego meczu z Cracovią
5 min. Dobra akcja Koprowskiego. ŁKS wciąż atakuje
3 min. Akcja Kelechukwu - Klimczak nie zakończona strzałem
2 min. Ostro zaatakowany Maciej Dąbrowski. Oby nie doznał kontuzji. W ŁKS szpital, jakiego dawno nie było
1 min. Pierwszy gwizdek sędziego

Spotkanie ŁKS z Sandecją Nowy Sącz poprowadzi Tomasz Wajda. W tym sezonie doświadczony arbiter prowadził trzy mecze PKO Ekstraklasy i dwa spotkania Fortuna 1 Ligi, w których pokazał w sumie 28 żółtych kartek, cztery czerwone kartki i podyktował trzy rzuty karne.

Do rozpoczęcia meczu pozostało 5 minut.

Dobrze wtajemniczeni twierdzili, że będzie to ostatni meczu trenera Sandecji Dariusza Dudka, który ma ponoć odejść do klubu ekstraklasy. A co na to sam zainteresowany, czyli Dariusz Dudek? – Mógłbym wybrać się do Niecieczy, ale tylko po to, by obejrzeć mecz. Pracuję w Nowym Sączu, z nikim nie prowadziłem i nie prowadzę rozmów na temat podjęcia nowej pracy. Koncentruję się na Sandecji i cieszę się z wyników osiąganych przez zespół – skomentował opiekun „Dumy Krainy Lachów”.

Piłkarze Sandecji wygrali w tym sezonie już pięć spotkań na wyjeździe, więc myli się ten, kto twierdzi, że ŁKS czeka spacerek.

Bukmacherzy obstawiają zwycięstwo ŁKS. Kurs na wygraną łodzian wynosi 1:2,4. Kurs na wygraną Sandecji 1:3,05, na remis 1:3,25

Po ostatnich wynikach ŁKS spadł aż na 10 miejsce w tabeli pierwszej ligi, a Sandecja na siódme. W przypadku zwycięstwa piłkarze ŁKS mogą wrócić na piątą pozycję.

Składy drużyn:
ŁKS zagra dziś w składzie: Marek Kozioł - Bartosz Szeliga, Michał Dąbrowski, Oskar Koprowski, Adrian Klimczak - Maciej Wolski, Michał Trąbka, Jakub Tosik, Antonio Dominguez, Kelechukwu Ibe-Torti - Ricardinho.
Rezerwowi: Michał Kot, Mikkael Rygaard, Maciej Radaszkiewicz, Piotr Gryszkiewicz, Jan Kuźma, Mateusz Bąkowicz, Maksymilian Rozwandowicz.

Sandecja zagra w następującym ustawieniu: Dawid Pietrzkiewicz - Tomasz Boczek, Rafał Kobryń, Sebastian Rudol, Kamil Słaby - Michał Piter-Bućko, Jakub Zych, Damir Sovsić, Damian Chmiel, Michał Walski - Svetoslav Dikov.
Rezerowi: Szymon Tokarz, Elhadji Maissa, Robert Janicki, Maciej Małkowski, Błażej Szczepaniak, Adrian Basta, Dawid Wolny, Bartłomiej Kasprzak, Jakub Wawszczyk.

ŁKS podejmuje Sandecję. Łodzianie trapieni kontuzjami w miniony czwartek pokonali w rzutach karnych Cracovię i awansowali do kolejnej fazy Pucharu Polski. Mecz trwał 120 minut. Pytanie więc brzmi, czy łodzianie zdołali się zregenerować?
Sandecja całkiem dobrze radzi sobie w ligowych rozgrywkach. W ostatnich 3 meczach odniosła 3 zwycięstwa.

Kibice piłkarscy od lat wspierają swoje drużyny. Tak samo dziś, jak kiedyś kochają piłkę i trzymają mocno kciuki za swoje drużyny. W tym przypadku za ŁKS i Widzew. Zobaczcie zdjęcia trybun sprzed lat. CZYTAJ DALEJ NA KOLEJNYCH SLAJDACH

Tak wyglądały stadiony pełne kibiców ŁKS i Widzewa oraz inny...

ŁKS w lidze radzi sobie średnio, o czym świadczą dopiero 7 lokata w tabeli i niezłe mecze przeplatane słabymi. Kibice są mocno poirytowani i wcale nie ma się im co dziwić.

Jak będzie w meczu ŁKS Sandecja? Zapraszamy na relację na żywo od godziny 17.40.