ŁKS - RADOMIAK RELACJA NA ŻYWO 28.04.2021. Śledź wynik meczu ONLINE ŁKS Łódź vs. Radomiak Radom

W spotkaniu rozegranym na stadionie przy al. Unii ŁKS zremisował z Radomiakiem Radom 1:1. Jednak ten wynik dał łodzianom awans na drugie miejsce w tabeli. Trzeba jednak pamiętać, że Radomiak i Górnik Łęczna mają tyle samo punktów. Pewnie w obozie ełkaesiaków trudno będzie mówić o pełnej satysfakcji. Kiedy nie wygrywa się spotkania na szczycie na własnym stadionie, które dałoby nieznaczną przewagę na rywalami, to na pewno pozostaje uczucie niedosytu. Bez wątpienia w tym spotkaniu nie brakowało walki, ale trudno mówić, by poziom tego spotkania zachwycił. ŁKS nadal nie jest tym zespołem, który zachwycał w pierwszej części sezonu.

ŁKS RADOMIAK RADOM RELACJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

ŁKS ŁÓDŹ1
RADOMIAK RADOM1

90+43' Koniec spotkania
90' Cztery minuty doliczone
90' Żółta kartka dla trenera Mamrota
89' Rożny dla gości, dwie zmiany gości.
87' Żółta kartka dla Nascimento
87' Wolny dla gości
85' Schodzi... Wolski, w jego miejsce Klimczak
84' Niecelny strzał Kozaka, było groźnie w polu karnym ŁKS
82' Aut dla gości
80' Zmiana w Radomiaku, schodzi Angielski, na boisku pojawia się Radecki
80' Rożny dla Radomiaka
78' Żółta kartka dla Morosa
77' Żółta kartka dla trenera gości
75' Dużo kopaniny w środku boiska
73' ŁKS gubi się pod własną bramką
72' Żółta kartka dla Wolskiego
71' Zmiana w ŁKS Sajdak za Janczukowicza
70' Gra przeniosła się do środka pola
67' Zmiana w Radomiaku, Nascimento za Leandro
66' Janczukowicz źle przyjął piłkę i stracił wyśmienitą sytuację bramkową
64' Brakuje składnych klarownych akcji
62' Rożny dla gości
60' ŁKS długo wymienia piłkę
58' na boisku mało dobrego futbolu
56' Radomiak znów przeważa
54' Zmiana w ŁKS. Wolski za Nawotkę
54' ŁKS atakuje chaotycznie
52' Rożny dla gości
51' Piłka w rękach Malarza
49' Spokojniejszy fragment spotkania
47' Rożny dla gości
46' Zmiana w drużynie ŁKS, Rygaarda zastąpił Trąbka.
46' Rozpoczęła się duga część spotkania
Wracamy po przerwie
45+2' Koniec pierwszej części spotkania
45+1' Żółta kartka dla Rozwandowicza
45' Malarz broni ŁKS przed utratą gola
43' Dąbrowski z 6 metrów nie umieścił piłki w siatce, wybił ją zawodnik gości
42' Nieznaczna przewaga ŁKS. Janczukowicz zmarnował wyśmienitą sytuację
38' Gol dla ŁKS!!!! Wolny wykonywał Rygaard, piłkę odbił bramkarz gościa, a dobitka Ricardinho trafiła do siatki. Mamy remis 1:1
37' faul dla ŁKS
35' Radomiak buduje kolejną akcję
33' Rożny dla gości
32' Rożny dla ŁKS
30' Goście dominują na boisku
27' Niecelny strzał Radomiaka
25' Łodzianie bez celnego strzału
24' Malarz broni silny strzał zawodnika gości, Tomasz Nawotka żółta karta za faul
23' ŁKS musi przejąć inicjatywę, bo inaczej nie odwróci losów spotkania.
21' Kontra Radomiaka, ale zakończona niecelnym strzałem.
19' Żółta kartka dla Jakubika
17' Strzał Angielskiego broni malarz. Akcja po błędzie Rygaarda
16' Rożny dla ŁKS, ale złe dośrodkowanie Rygaard
15' Radomiak prezentuje ciekawy futbol, ŁKSA bez pomysłu na grę
13' Marciniak dośrodkowywał, ale główka Ricardinho niecelna
12' Jak na razie goście kontrolują wydarzenia na boisku
10' Nerwowo w szeregach ŁKS
8' Gola dla Radomiaka. Po rożnym Nawotka podał głową do.. Kaputa, a ten z bliska strzałem głową pokonał Malarza.
8' Rożny dla Radomiaka
7' Obydwie drużyny spokojnie rozpoczynają akcje
5' Ricardinho faulował rywala w okolicach pola karnego Radomiaka
3' Aut dla ŁKS
1' Pierwszy faul w tym meczu. ŁKS zaczyna
1' Rozpoczęło się spotkanie ŁKS - Radomiak
Godz. 17.38 Dzisiejszy mecz sędziuje Sebastian Jarzębak, któremu na liniach będą pomagać Bartłomiej Lekki i Damian Rokosz.

Godz. 17.35 Dzisiejsze spotkanie będzie dwunastym ligowym starciem ŁKS i Radomiaka. Ełkaesiacy wygrali sześć meczów, Radomiak odniósł trzy zwycięstwa, a dwa spotkania zakończyły się podziałem punktów.

Godz. 17.30 Rezerwowi Radomiaka: Szpaderski – Bogusz, Świdzikowski, Banasiak, Radecki, Nascimento, Sirk, Mikita, Sokół.
Godz. 17.25 ŁKS i Radomiak wywalczyły dotąd po 46 punktów (radomianie mają zaległy mecz z Termaliką).

Godz. 17.20 - Wszystko wskazuje na to, że zagramy trójką w obronie, bo ta taktyka się już sprawdziła w jesiennym meczu z ŁKS - mówił wczoraj Dariusz Banasik, trener Radomiaka. Jesienią radomianie wygrali u siebie 1:0. Dziś jednak szkoleniowiec zmienił zdanie i wystawił czterech defensorów.
Godz. 17.15 Dziś na ławce rezerwowanych ŁKS zasiądą: Arndt – Sobociński, Klimczak, Wolski, Gryszkiewicz, Trąbka, Sekulski, Sajdak, Srnić.

Godz. 17.10 – Jeśli chcemy wygrać z Radomiakiem, musimy zagrać lepiej niż w drugiej części spotkania z Koroną Kielce – mówi przed meczem trener Ireneusz Mamrot.

Godz. 17.05 Górnik Łęczna przegrał wczoraj wyjazdowy mecz z Miedzią Legnica. 0:1. A to oznacza, że jeśli dziś piłkarze ŁKS pokonają Radomiaka, zostaną wiceliderem pierwszej ligi. O podobnym rozwiązaniu myślą dzisiejsi rywale łodzian.

Godz. 17 W pierwszym po wywołanej pandemią przerwie meczu w Centralnej Lidze Juniorów zespół Jagielloni U-18 zremisował bezbramkowo na własnym boisku z ŁKS Łódź.
Godz. 16:55 - Składy obu drużyn na mecz ŁKS - Radomiak...
Skład ŁKS: Malarz, Marciniak, Dąbrowski, Rozwandowicz, Moros, Nawotka, Dominguez, Rygaard, Janczukowicz, Pirulo, Ricardinho

Skład Radomiaka: Kochalski, Jakubik, Rossi, Cichocki, Abramowicz, Kaput, Karwot, Leandro, Gąska, Kozak, Angielski

Godz. 16:40 - Za godzinę mecz ŁKS - Radomiak. Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Poniżej aktualna tabela I ligi. Za chwilę składy obu drużyn.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?