ŁKS - Radomiak 0:1. Trzecia porażka łodzian

Paweł Strzelecki
Przy piłce ełkaesiak Przemysław Kita
Przy piłce ełkaesiak Przemysław Kita Łukasz Kasprzak
Piłkarze ŁKS przegrali 0:1 w sparingowym spotkaniu z drugoligowym Radomiakiem Radom.

To trzecia porażka łódzkiego pierwszoligowca w czasie okresu przygotowawczego.
W pierwszej połowie łodzianie atakowali, lecz nie potrafili wypracować żadnej klarownej sytuacji bramkowej. Znacznie lepiej ełkaesiacy zaprezentowali się po przerwie. Podopieczni trenera Piotra Zajączkowskiego stworzyli przynajmniej cztery sytuacje do zmiany rezultatu, ale brakowało precyzji m.in. spudłowali z bliska Ragaman i Kita.

ŁKS - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
0:1 - Radecki (25)
ŁKS I połowa: Domżał - Pawlak, Ragaman, Jurkowski, Kiłeb - Biel, Kotwica, Drągowski, Mikołajczyk - Staroń, Gląba.
ŁKS II połowa: Kołba - Kiełb, Wieczorek, Ragaman, Łucki (85, Mikołaczyk) - Bogusz, Gieraga, Starań (70, Golański), Borys, Kotwica - Kita.

W środę kolejny sprawdzian ŁKS. Ty razem łodzianie zmierzą się w Gutowie małym z innym pierwszoligowcem Termlaiką.