ŁKS przegrał... i wygrał (aktualizacja)

bap
Przy piłce Wojciech Łobodziński
Przy piłce Wojciech Łobodziński Łukasz Kasprzak
W meczu sparingowym na stadionie Kolejarza ŁKS przegrał ze Spartą Brodnica 0:1, ale pokonał w drugim meczu Wdę Świecie 2:0.

Bramkę strzelił Łukasz Ciechowski w 25 minucie
ŁKS - I połowa: Olszewski - Sasin, Jurkowski, S. Gancarczyk, Kubicki - Bonin, Romańczuk, A. Papikyan, M. Gancarczyk - Golański, Stąporski
II połowa: Olszewski - Pawlak, Stefański, Salski, Seweryn - Tonn, Pękała, Mordalski, Bykowski - Gendek, Stąporski
Na głównej płycie przy al. Unii inny zespół rozpoczął mecz z Wdą Świecie i prowadził do przerwy 2:0. Rezultat meczu już się nie zmienił. Dobry mecz rozegrał Grzegorz Bonin, który zdobył bramkę głową w 28 min i zaliczył asystę pięć minut później przy golu głową Agwana Papikyana.
ŁKS I połowa: Wyparło - Sasin, Jurkowski, S. Gancarczyk, Kubicki - Bonin, Łukasiewicz, Romańczuk, A. Papikyan - Golański, M. Gancarczyk
W drugiej połowie wystąpili: Wyparło - Gieraga, Klepczarek, Łabędzki, Gercaliu - Łobodziński, Łukasiewicz, Iwański, Szczot - Saganowski - Mięciel